× Aktualności Bieg na milę
» Czas i miejsce startu » Listy startowe » Idea mistrzostw w biegu na milę » Pakiet startowy i medal » Regulamin » FAQ » Sponsorzy i partnerzy
Rejestracja Trening Dla mediów
» Komunikat prasowy
Kontakt
mobile logo

Najważniejsze informacje dla uczestników biegu

Biegacze, 1 Mila zbliża się wielkimi krokami. Zebraliśmy dla Was garść najważniejszych informacji, które warto poznać jeszcze przed biegiem.

Zapisy na bieg trwają do 05.10.2017 do godz. 23:59. Po tym czasie zamykamy arkusz rejestracyjny. WAŻNE! Na bieg będzie można zapisać się także w dniu zawodów w godzinach 8:00-12:00.

Osobom, które zapisały się na zawody po dn. 29.092017 nie gwarantujemy spersonalizowanego numeru startowego.

Wszyscy uczestnicy biegu startują w seriach, liczących maksymalnie 25 osób (nieco wolniejsi biegacze będą startowali w seriach porannych). O tym, w której serii pobiegniesz, a także o której godzinie, poinformujemy Cię we wtorek w godzinach popołudniowych (informację umieścimy na stronie www.1mila.pl, na Facebooku, a także wyślemy mailem).

Biuro zawodów będzie się mieściło w głównym budynku AWF (znajdziesz je bez trudu dzięki oznakowaniom, które umieścimy na terenie kampusu). Będzie ono otwarte wyłącznie w dniu biegu od godz. 8:00. Odwiedź biuro wraz z wydrukowanym i podpisanym oświadczeniem o braku przeciwwskazań zdrowotnych/lekarskich do udziału w zawodach i odbierz pakiet (oświadczenie każdy otrzyma drogą mailową najpóźniej do środy). Zrób to najpóźniej godzinę przed swoim startem. Nie wydajemy pakietów osobom trzecim, dlatego koniecznie zabierz ze sobą również dokument tożsamości ze zdjęciem.

Wszystkim uczestnikom zapewniamy depozyty.

Na terenie AWF znajduje się płatny parking (opłata zgodna z cennikiem AWF). Z racji na zamknięty teren obiektu, rekomendujemy przyjazd na imprezę komunikacją miejską.

W godzinach porannych, na imprezie będą obecne takie gwiazdy sportu jak Marcin Lewandowski, Sofia Ennaoui, Joanna Jóźwik, Marek Plawgo, Sebastian Mila. Jeśli chcesz się z nimi spotkać, nie zwlekaj i przyjdź na stadion AWF przed południem.

Pamiętaj, że jedna mila, to cztery okrążenia na bieżni. Nie spal się już po pierwszych 400 metrach! 🙂

Przez cały czas trwania imprezy, będzie czekać na Ciebie wiele atrakcji m.in. konkursy, bezpłatne badania EKG, zdjęcia 3D, dlatego zostań i pobaw się z nami dłużej.

Do zobaczenia!

wróć