Sprawdź, w której serii biegnie Twoje dziecko

Data dodania: Maj 29, 2018

10 czerwca wraz z 1 Milą ruszają Biegi Dzieci, w których mali zawodnicy startują w seriach. Zobacz,  w której serii pobiegnie Twoje dziecko. 

Ramowy program Biegów Dzieci:

8:00 – Otwarcie biura zawodów

9:00 – 9:35 – Biegi dzieci – 100 m

9:40 – 10:20 – Biegi dzieci – 400 m

10:25-10:40 – Biegi dzieci – 800 m

10:50 – Dekoracje dzieci

Poniżej prezentujemy nazwiska dzieci biorących udział w zawodach, wraz z numerami serii. Kolory oznaczają barwy numerów startowych, jakie uczestnicy otrzymają w pakiecie startowym.

Seria 1 na 100 m (zielona)

Tarczyńska Wanda
Szaniawski Maciej
Szczepaniak Filip
Susabowska Julia
Pasierowska Urszula
Zielińska Hanna
Grzywacz Maria
Jankowski-Maszczyk Julian
Maszczyk Natan
Glasser Ludwik
Rostworowski Witold
Fokt Bartosz
Bednarska Antonina
Szymura Henryk

Seria 2 na 100 m (fioletowa)

Tarczyński Władysław
Szymański Jakub
Popiel Hanna
Bloch Michał
Patrzyk Natalia
Wcisły Bruno
Michniewicz Szymon
Staszewski Igor
Dukala Helena
Kędziora Antoni
Zielińska Klara
Jurczak Paulina
Stolarski Piotr
Marczewska Zuzanna

Seria 3 na 100 m (niebieska)

Leskier Apolonia
Kryszkiewicz Albert
Paśnik Roch
Łoza Kornelia
Kaniewski Wiktor
Balcerska Hela
Rzewuski Aleksander
Łoziński Maciej
Sekuła Franciszek
Majewska Aleksandra
Dzięgielewski Tomasz
Dorociak Jagoda

Seria 4 na 100 m (pomarańczowa)

Walczak Oliwier
Zygadło Justyna
Bałacki Kacper
Mazur Paweł
Konieczna Maja
Brodziuk Szymon
Szaniawski Antoni
Gdyński Antoni
Danek Adam
Susabowska Aleksandra
Filippowicz Aleksandra
Urbański Jakub
Suliński Piotr
Ryba Rozalia
Winnicka Maja

Seria 5 na 100 m (granatowa)

Sługocka Nadia
Ampulska Magdalena
Łoziński Filip
Grzyb Andrzej
Małecki Julian
Tykocka Hanna
Wieczorek Zosia
Cieśliński Jan
Zielińska Maja
Wyszomirski Bartłomiej
Zientarska Laura
Lubak Weronika
Żuczkowski Leon
Rzępała Eryk
Patrzyk Nikodem

Seria 6 na 100 m (brązowa)

Brusokas Blanka
Lutomirski Wojtek
Gawlik Nadia
Strzałkowski Leo
Strzałkowska Mia
Świostek Alan
Marosz Zofia
Leguern Constance
Kryszkiewicz Eliza
Nowak Aleksandra
Kaniewska Klara
Winnicki Filip
Skołożyńska Hanna
Podsiadło Mikołaj
Cmiel Agata

Seria 7 na 100 m (czerwona)

Dulniak Sebastian
Rzewuski Tymon
Orlowski Borys
Grzywacz Emilia
Dudek Patryk
Maszczyk Pola
Błuś Helena
Zych Agata
Sikora Kalina
Sikora Kaja
Tykocki Jan
Budniak Antoni

Seria 1 na 400 m (zielona)

Franckiewicz Lena
Jarosławska Urszula
Banaszczyk Max
Szulejewska Kalina
Nowik Małgorzata
Filipek Wojciech
Wcisly Robert
Majewski Tomek
Wilkos Nadia
Krochmalski Ignacy
Susabowski Paweł
Lindner Ola
Płońska Hania
Balcerski Antek
Sobczak Filip
Kalinowski Kacper
Sekuła Jan
Gołębiewski Filip
Bessaraba Antoni
Cieślak Kornelia

Seria 2 na 400 m (fioletowa)

Hartfil Liliana
Kowalska Magdalena
Wojciechowska Weronika
Banaszczyk Olivier
Gzowski Fryderyk
Sikorska Maja
Staniszewska Matylda
Lutomirska Asia
Kosik Seweryn
Zdzieborski Oliwier
Leguern Marianna
Sulińska Marysia
Paśnik Jan
Kaniewska Łucja
Lasocka Urszula
Dobrowolski Aleksander
Łopatka Maria
Seweryn Mateusz
Bieńkowska Victoria
Protas Paweł
Olszewska Lena

Seria 3 na 400 m (niebieska)

Szymanczak Wojciech
Gołębiewski Mateusz
Zych Martyna
Witek Karol
Wróblewski Tomasz
Maksymiuk Marcin
Kacprzak Andrzej
Pogoda Lena
Brodziuk Zuzanna
Dumańska Jagoda
Kalinowska Maja
Loniewski Albert
Miecznikowska Antonina
Kiewra Karolina
Kiewra Grzegorz
Mikiciuk Julian
Lindner Grzegorz

Seria 4 (pomarańczowa)

Jurczak Aleksandra
Zakrzewska Amelia
Marczewski Mikołaj
Miękus Wiktor
Misiak-Niedźwiadek Beniamin
Kwaśniewska Łucja
Smolarczyk Pola
Bondzia Jakub
Łatacz Rysiek
Stoma Zofia
Wójcik Alicja
Bogdan Dawid
Sobczak Jan
Łaciak Jan

Seria 5 (granatowa)

Sameryt Zosia
Sameryt Alicja
Płonka Lena
Płonka Emma
Mirecki Wojciech
Peszczyński Mateusz
Paszkowska Weronika
Zamojska Lena
Nowik Alicja
Puwalski Paweł
Majewska Zuzia
Terczyński Aleksander
Grochowalska Katarzyna
Lindner Wiktor
Jurczak Gabriela
Wencel Filip
Mackiewicz Piotr
Zieliński Szymon

Seria 6 na 400 m (brązowa)

Sulińska Ania
Perczyńska Pola
Wojdyło Franek
Idźkowski Borys
Kaczorowski Janek
Leszczyński Konstanty
Pingwara Martyna
Błuś Hanna
Kochmańska Łucja
Tomczyk Zofia
Tomczyk Maciej
Kopka Aleksander
Nowak Mateusz
Urbańska Magdalena

Seria 7 na 400 m (czerwona)

Stanula Karolina
Dobrowolski Jakub
Wierzbicki Maksymilian
Kurcz Krzysztof
Krochmalski Filip
Leguern Helene
Dembiński Tadeusz
Ludwiniak Martyna
Barchoń Jan
Ściuba Michalina
Krupa Rafał
Jung-Rąbalska Oliwia
Wójcik Amelia
Protas Zofia
Michałkiewicz Maja

Seria 1 na 800 m (zielona)

Jasiński Maciej
Pogoda Wojciech
Wasilewski Patryk
Nowak Monika
Danek Ola
Piątkowska Oliwia
Ludwiniak Amelia
Lewandowska Zofia
Simonowicz Natalia
Wiatrowski Hubert
Gałka Małgorzata
Łaciak Antoni
Klugiewicz Maksymilian
Mirecki Franciszek
Kalinowski Błażej

Seria 2 na 800 m (fioletowa)

Kuźmiński Krzysztof
Perczyńska Oliwia
Sadowski Jan
Łosiuk Maja
Smolarczyk Julia
Więcek Jan
Krupa Karolina
Piasecki Stanisław
Piasecka Joanna
Dudek Natalia
Witek Marta

Seria 3 na 800 m (niebieska)

Domagała Julia
Olechowski Jędrzej
Ulik Aleksander
Materkowska Zuzanna
Pawlak Aleksandra
Kmieć Kuba
Nowicki Antoni
Zamojski Kacper
Nowak Maja
Bolesta-Borkowska Eleonora
Bogdan Marcin