Program imprezy:

8:00 – Otwarcie biura zawodów

9:00 – 9:35 – Biegi dzieci – 100 m (6 serii)

9:40 – 10:20 – Biegi dzieci – 400 m (6 serii)

10:25-10:40 – Biegi dzieci – 800 m (3 serie)

10:50 – Dekoracje dzieci

11:20 – Pierwsza seria biegu głównego. Poszczególne serie startują co 15 minut.

13:35 – RETRO Mila

13:50 – Pierwsza seria dziennikarzy

14:05 – Druga seria dziennikarzy

14:20-15:50 – Pozostałe serie biegu głównego

16:20 – Dekoracja i zamknięcie imprezy

Przez cały dzień trwania imprezy, będzie otwarta Sportowa Strefa Dzieci DECATHLON, strefa zabaw gminy Bielany oraz expo.

Sprawdź, w której serii biegniesz:

Seria 1 godz. 11:20

Magda Samulak-Banaszczyk
Michał Jambor
Maciej Jambor
Jacek Sobolski
Monika Szyjka
Joanna Urbanowska
Michał Zawacki
Katarzyna Zielińska
Marek Żywień
Bożena Ampulska
Artur Bednarski
Agata Biesaga
Jagoda Bluszcz
Józef Bluszcz
Marek Łęcki
Karolina Marczewska
Dominik Mazurkiewicz
Klaudia Mila
Adrian Nowicki
Joanna Owczarczyk
Jarosław Rydzewski
Tomasz Salamon
Agnieszka Samitowska
Piotr Sołowiej
Barbara Tukendorf
Martyna Witek
Grzegorz Wroniewski

Seria 2 godz. 11:35

Damian Panek
Jan Schulz
Agata Szaniawska
Karolina Usarek
Tomasz Witek
Arkadiusz Woźny
Piotr Zygadło
Aneta Żernaczuk
Agnieszka Bolesta
Sylwia Jankowy
Agata Kąkiel
Józef Kąkiel
Eugeniusz Kobusiński
Anna Kościelny-Kopka
Justyna Król
Marcin Kuśmierski-Kuśmierczyk
Jacek Kwiecień
Marek Majewski
Kamil Małkiewicz
Adrianna Marosz
Michał Mazurkiewicz
Aleksandra Nowicka
Maciej Nowicki
Maciej Pańczuk
Piotr Pilarski
Karol Rybaczuk
Marta Rożek

Seria 3 godz. 11:50

Arkadiusz Banaszczyk
Sabina Szmytke
Jerzy Michalak
Barbara Miecznikowska
Krzysztof Panfil
Cezary Paszkowski
Izabela Sałamacha
Dorota Skrzyniecka
Emilia Szczepańska
Ignacy Tyszka
Wiktor Ulik
Aleksander Wencel
Edyta Wysocka
Marcin Zakrzewski
Bartosz Zamojski
Jerzy Czechowski
Marek Glasser
Małgorzata Janyszko
Katarzyna Kaczmarek
Klaudia Kowalczyk
Artur Majewski
Anna Maleszyk
Małgorzata Małkiewicz
Michał Polak
Marta Salamon
Jerzy Bochenek
Sławomir Jurczak

Seria 4 godz. 12:05

Sara Dygas
Krzysztof Dykier
Monika Ficoń
Tomasz Fok
Katarzyna Janicka
Alicja Kabat
Tomasz Kaniewski
Bartosz Kawecki
Mariusz Keller
Marcin Kopczyk
Anna Kosińska
Adam Kowalczyk
Marcin Kowalski
Tomasz Krasuski
Agnieszka Krochmalska
Aleksander Kwapis
Filip Kwiatkowski
Bertrand Leguern
Małgorzata Łaszczych
Robert Mackiewicz
Marcin Marczewski
Dorota Markowska
Izabela Maszczyk
Mariusz Ampulski
Artur Bartkowski

Seria 5 godz. 12:20

Iwona Zamojska
Monika Krawczyk
Ewelina Gładysz
Marcelina Karbowiak
Marta Michalak
Wojciech Michalec
Artur Mikiciuk
Przemysław Panaszewski
Agata Pęczek
Patryk Popielarczyk
Iwona Rakowska
Daria Smolnik
Filip Szcześniak
Maciej Święcicki
Jędrzej Święcicki
Paweł Trepczyński
Joanna Trzaskowska
Maciej Urbański
Janusz Wawrowski
Michał Wieczorek
Anna Zubelewicz-Jeruzalska
Łukasz Cembrowicz
Beata Lelek
Anna Muszyńska
Przemysław Szaciłowski

Seria 6 godz. 12:35

Artur Dudkowski
Piotr Gąszcz
Adrian Gniewkowski
Tomasz Gogol
Łukasz Gołębiewski
Kuba Grabowski
Aleksander Janiszewski
Magda Jaskólska
Albert Jaworski
Mikołaj Jochemski
Magdalena Kacprzyńska
Kamil Kiejko
Daniel Kilian
Róża Kobiałka
Klaudia Komuda
Agnieszka Kopieniak
Adrianna Kostusiak-Lubak
Witold Kozłowski
Łukasz Kozłowski
Sylwia Kralik
Radosław Kwaśnicki
Artur Łukianow
Aleksandra Madeja
Szymon Mazurkiewicz
Mateusz Gotz

Seria 7 godz. 12:50

Wojciech Staszewski
Kinga Staszewska
Wojciech Skowroński
Aleksandra Suchanecka
Mariusz Suchodolski
Janusz Sysuła
Anna Szewczykowska
Paweł Szymański
Tomasz Usarek
Daniel Walczak
Krzysztof Ważny
Adam Wereda
Marcin Wesołowski
Hubert Wiatrowski
Michał Wiśniewski
Adam Zawiasa
Zbigniew Zentara
Agnieszka Żuraniewska
Grzegorz Pałysa
Katarzyna Bal
Oskar Bąk
Tomasz Brusokas
Wojciech Budniak
Karolina Bujak
Agnieszka Ciborska
Karol Drozd

Seria 8 godz. 13:05

Sebastian Kowalik
Łukasz Król
Andrzej Kucharczyk
Marcin Kuźma
Dariusz Łukaszewski
Sylwia Madejak
Krzysztof Maksymik
Marek Maluchnik
Leszek Małecki
Łukasz Matuszewski
Maja Michalak
Piotr Miedziński
Barbara Miszta
Piotr Mościcki
Adam Onoszko
Renia Paszkowska
Kamil Pawelec
Jarosław Płonka
Paweł Pomaski
Bartosz Pulit
Damian Rożej
Norbert Różyc
Sławomir Rutkowski
Przemysław Siuba

Seria 9 godz. 13:20

Piotr Bugara
Lucyna Chruściel
Bartłomiej Ciastek
Joanna Cieśluk
Mieszko Cynkier
Michał Czechowski
Mikołaj Dubanik
Lech Dutkiewicz
Joanna Furmaniak
Maciej Gach
Remigiusz Gałka
Katarzyna Górecka
Agnieszka Grodzicka
Kamil Hejna
Jakub Holak
Krzysztof Hrycko
Piotr Hybiak
Krzysztof Jeż
Anna Kadłubowska
Patryk Keller
Maciej Kietliński
Michał Kochanowski
Paweł Kołodziejski
Bartłomiej Wiśniewski

Seria 10 godz. 13:35 – RETRO Mila

  1. Daniel Pałyga
  2. Tomasz Karczewski
  3. Sebastian Piaseczny
  4. Witold Walczak
  5. Andrzej Włodarczyk
  6. Krzysztof Zając
  7. Michał Jędrak
  8. Piotr Białas

Seria 11 godz. 13:50 – MP Dziennikarzy/Blogerów

Anna Bagińska
Paweł Bernaciak
Katarzyna Borzyszkowska
Norbert Dumański
Rafał Nahorny
Wojciech Pańczyk
Kamil Rutkowski
Łukasz Widuliński
Anna Dąbrowska
Maciej Kurzajewski
Renata Kaznowska
Rafał Darżynkiewicz
Szymon Michałek
Dariusz Urbanowicz
Tomasz Smokowski
Marek Dudziński
Maciej Hartfil
Sebastian Mila
Kuba Que
Przemysław Rudzki
Sławomir Szczęsny
Filip Taco
Andrzej Twarowski
Michał Gąsiorowski
Tomasz Lipiński
Maciej Dowbor
Tomasz Leskier

Seria 12 godz. 14:05 – MP Dziennikarzy/Blogerów

Darek Sokołowski
Adrian Przybysz PRO
Tomasz Bagrowski
Mateusz Jasiński
Jakub Karasek
Sebastian Wojciechowski
Damian Wysocki
Witold Bańka
Robert Korzeniowski
Tomasz Lipiec
Kamil Kalka
Błażej Łukaszewski
Oswald Rodrigopereira
Marcin Dulnik
Piotr Galus
Wojtek Sanecki
Dariusz Strzeszewski
Kamil Dąbrowa
Adam Kowalczyk
Marcin Chłopaś
Radosław Chmielewski
Grzegorz Jędrzejewski
Artur Kostrzewa
Aleksandra Mądzik
Marcel Mierzicki
Jakub Radecki
Piotr Wesołowicz
Andrzej Mastalerz
Maciej Tabiszewski

Seria 13 godz. 14:20

Łukasz Ambrozik
Łukasz Pisarski
Michał Zdunek
Edward Pruszyński
Jerzy Rostworowski
Jakub Rudo
Mateusz Sałek
Paweł Sameryt
Piotr Senatorski
Tomasz Sęk
Adrian Skrzypczak
Filip Sobczak
Alicja Stawicka
Klaudiusz Urbański
Wojciech Zadorożny
Adam Zając
Zbigniew Zamara
Mateusz Zgoda
Zbigniew Zieliński
Bogdan Żewłakow
Tomasz Baran
Kinga Barchon
Rafał Bieliński
Krzysztof Bondar
Konrad Buczyło
Konrad Zdunek

Seria 14 godz. 14:35

Paulina Czaja
Tomas Grewiński
Daniel Dumeracki
Szczepan Gad
Kris Gierak
Jarosław Glinicki
Marcin Grodź
Marek Gruza
Krzysztof Jakubiak
Jarosław Janiuk
Waldemar Jaskółowski
Michał Jasnowski
Wioleta Jaworska
Mariusz Kędziora
Cezary Kmieć
Czarek Knap
Roman Koleśnik
Dariusz Kosiorek
Oliver Kunc
Marcin Łaciak
Ryszard Łukaszewicz
Damian Marcińczyk
Paweł Miziński
Andrzej Nowak
Michał Packi
Dorota Paluch

Seria 15 godz. 14:50

Karol Marszycki
Barbara Michniewicz
Mirosław Mielniczuk
Leszek Pieniążek
Krzysztof Rupiński
Jarosław Sałamacha
Mateusz Sekuła
Daniel Sujak
Marcin Szaniawski
Melchior Szczepanik
Kacper Szczęsny
Daniel Sztomber
Sylwia Warchoł
Błażej Wiatrowski
Krzysztof Wiśniewski
Michał Wołodko
Agnieszka Wójcik
Dominik Zalewski
Łukasz Zych
Beata Adamczyk-Nowak
Marcin Andrulewicz
Adam Bieńko
Jacek Brzozowski
Marcin Ciesielski
Marcin Cwen

Seria 16 godz: 15:05

Dariusz Witczak
Paweł Witkowski
Krzysztof Woźniak
Jakub Zieliński
Mariusz Augustyniak
Arkadiusz Butor
Jacek Bzura
Waldemar Chronowski
Mateusz Chudziaszek
Artur Czerwoński
Michal Dzikowski
Emanuel Głód
Grzegorz Gronek
Radosław Groszewski
Piotr Gryglewski
Sebastian Jankowski
Mateusz Krzyżanowski
Karol Kucharski
Michał Kurek
Mariusz Kurmanek
Aneta Lemiesz
Marcin Łęgocki
Michał Maciopa
Robert Marczuk

Seria 17 godz. 15:20

Maciej Duczyński
Kacper Dziewicki
Zbigniew Dzięgielewski
Paweł Gawron II
Michał Gazdowicz
Kamil Grendziński
Remigiusz Jendrych
Leszek Juszczak
Miłosz Kaczkowski
Tomasz Krywczuk
Grzegorz Kulis
Lubomir Lubas
Tomasz Łuczyński
Maciej Maron
Mariusz Michalak
Michal Mirecki
Szymon Mrówczyński
Jacek Nowakowski
Grzegorz Piliszek PRO
Dariusz Przewoźny
Kinga Reda
Rafał Stankowski
Maciej Szpil
Dariusz Strzałkowski

Seria 18 godz. 15:35

Rafał Wronowski
Paweł Gawron I
Daniel Żochowski
Arkadiusz Ciołek
Andrzej Czerwiński
Marek Dac
Michał Kania
Konrad Kobiałka PRO
Arkadiusz Łęczycki
Damian Ługowski
Paweł Machowski
Piotr Maj
Wawrzyniec Pawski
Mariusz Rogozik PRO
Seweryn Sobieszek
Michał Staszczuk
Piotr Stochmalski
Michał Surtel
Arkadiusz Szczotka
Łukasz Więckowski
Marek Wilczura
Łukasz Wojtyna
Albert Wronowski
Jakub Bal
Krzysiek Brząkalski

Seria 19 godz. 15:50

Dominik Gosk
Paweł Rozmianiec
Paweł Olszewski
Mariola Ślusarczyk PRO
Diana Dawidziuk-Gosk
Jacek Mejer
Katarzyna Gorlo
Bartosz Olszewski
Paweł Czyżkowski
Radosław Gromek PRO
Krzysztof Gruszczyński
Wojciech Karwowski
Dariusz Korzeniowski
Łukasz Markowicz
Igor Niewiadomski
Łukasz Staniak
Bartosz Świątkowski
Piotr Mielewczyk PRO
Adam Niedźwiedź
Izabela Barwicka
Katarzyna Adamus
Rafał Nasiłowski
Piotr Cypryański PRO
Krzysztof Krygier
Jacek Słota

Pamiętaj, aby pojawić się w biurze zawodów minimum 30 min przed swoim startem! 

wróć