× Aktualności Bieg na milę
» Czas i miejsce startu » Listy startowe » Idea mistrzostw w biegu na milę » Pakiet startowy i medal » Regulamin » FAQ » Sponsorzy i partnerzy
Rejestracja Trening Dla mediów
» Komunikat prasowy
Kontakt
mobile logo

Listy startowe

 

Seria 1 godz. 09:15

1 Urszula Gogol
2 Małgorzata Janyszko
3 Łukasz Roszkowski
4 Andrzej Mazik
5 Marek Majewski
6 Rafał Kowalczyk
7 Michał Nagórka
8 Agnieszka Kuśmierska-Kuśmierczyk
9 Katarzyna Ciszewska
10 Martyna Markiewicz
11 Mikołaj Jochemski
12 Małgorzata Wadoń
13 Marcin Kuśmierski-Kuśmierczyk
14 Marcin Łukaszewski
15 Marek Kopa
16 Małgorzata Małkiewicz
17 Adrian Nowicki
18 Jan Schulz
19 Marta Skręta-Aniołek
20 Agata Biesaga
21 Marcin Herbik
22 Klaudia Kowalczyk
23 Andrzej Brzozowski

Seria 2 godz. 09:30

1 Andrzej Mokrzański
2 Kamil Kaczmarek
4 Roman Jawczak
5 Daniel Gardziejczyk
6 Adam Onoszko
7 Jakub Kulesza
8 Marta Gawrysz
9 Paweł Romanowski
10 Jerzy Bochenek
11 jerzy Czechowski
12 Paweł Wójcik
13 Tomasz Fok
14 Piotr Kaczmarek
15 Milena Okuń wiśniewska
16 Marcin Kowalski
17 Maciej Nowicki
18 marek Glasser
19 Damian Flisak
20 Jakub Żurawski
21 Martyna Kmiecik
22 Paweł Grządziel
23 Marlena Dziedzic
24 Jarosław Sałamacha

Seria 3 godz. 09:45

1 Sylwia Radej
2 Ula Kalinowska
3 Ewelina Bałda
4 Damian Czerski
5 Marta Frankel-Dominik
6 Filip Dominik
7 Marcin Niewitecki
8 Robert Więckowski nr 401
9 Tomasz Gogol
10 Piotr Zygadło
11 Iwona Zamojska
12 Przemysław Szydzik
13 Maiej Kosuń
14 Dorota Markowska
15 Wojciech Raus
16 Marcin Głogowski
17 Kamil Tymiński
18 Daniel Kondraciuk
19 Andrzej Hulanicki
20 Jerzy Rostworowski
21 Michał Wiśniewski
22 Marek Chęciński

Seria 4 godz. 10:00

1 Radosław Skubaja
2 Daniel Bogacki
3 Piotr Pietrzak
4 Andrzej Mastalerz
5 Grzegorz Pietruczuk
6 Rafał Miastowski
7 Agnieszka Kobus
8 Janusz Samel
9 Wojciech Sanecki
10 Krzysztof Zalewski
11 Urszula Bogucka

Seria 5 godz. 10:15

1 Tomasz Smokowski
2 Rafał Darżynkiewicz
3 DARIUSZ URBANOWICZ
4 Seweryn Dmowski
5 Paweł Sławski
6 Marcin Nagórek
7 Wojciech Staszewski
8 Kinga Staszewska
9 Beata Sadowska
10 Kamil Dąbrowa
11 Marcin Chłopaś
12 Przemysław Rudzki
13 Marek Plawgo
14 Mateusz Jasiński
16 Maciej Dowbor
17 Rafał Nahorny
18 Tomasz Lipiński
19 Michał Gąsiorowski
20 Tomasz Włodarczyk
21 Adrian Kwiatkowski
22 Agnieszka Kwiatkowska
23 Robert Feluś
24 Marta Hennig
25 Sebastian Mila

Seria 6 godz. 10:30

1 Karol Drozd
2 Marek Jarentowski
3 Piotr Lipiński
4 Witold Kozłowski
5 Bartosz Pac
6 Antoni Kutyło
7 Małgorzata Konopka
8 Agnieszka Kopieniak
9 Maciej Tenderenda
10 Mariusz Bartosiński
11 Michał Czechowski
12 KATARZYNA MARCINKIEWICZ
13 Michał Bezuch
14 Paweł Bezuch
15 Łukasz Gołębiewski
16 Jarosław PŁONKA
17 Magdalena Kacprzyńska
18 Adam Doliński
19 Jędrzej Święcicki
20 Mikołaj Szczepanowski
21 Łukasz Cembrowicz
22 Maciej Święcicki

Seria 7 godz. 10:45

1 Michał Zdunek
2 Michał Sułkowski
3 Dota Szymborska
4 Marcin Stawicki
5 Wojciech Zadorożny
6 Jakub Radecki
7 Paweł Turowski
8 Anna Rodzoś
9 Jan Aniołek
10 Konrad Buczyło
11 Agnieszka Żuraniewska
12 Piotr Popławski
13 Norbert Różyc
14 Łukasz Bocheński
15 Kamila Gąsiorek
16 Piotr Spychała
17 Dariusz Sokołowski
18 Artur Łukianow
19 Jacek Prondzynski
20 Maciej Kurek
21 Kamil Małkiewicz
22 Krzysztof Bondar
23 Piotr Olas

Seria 8 godz. 11:00

1 Andrzej Korkosz
2 Arkadiusz Kowalczyk
3 Łukasz Smuga
4 Szczepan Gad
5 Łukasz Matuszewski
6 Marta Wojtkowiak
7 Albert Jaworski
8 Piotr Prusiński
9 Tomasz Namysł
10 Mateusz Cybulski
11 LESZEK MAŁECKI
12 Bartosz Zamojski
13 Michał Kołosowski
14 Wojciech Cłapiński
15 Mirosław ARTYSZUK
16 Katarzyna Jablonska
17 Bartłomiej Ciastek
18 Anna Szewczykowska
19 Adrian Pietrulewicz
20 Marcel Mierzicki
21 Adam Majewski
22 Paweł Świderski
23 Piotr Pawłowski

Seria 9 godz. 11:15

1 Marek Gruza
2 Emanuel Zimny
3 Ela Peret
4 Ryszard Łukaszewicz
5 Piotr Senatorski
6 Piotr Kubera
7 Michał Jasnowski
8 Maciej Lisiewski
9 Tomasz Sobania
10 Wiktor Ulik
11 Michał Jakóbiak
12 Hanna Nejfeld
13 Beata Dąbrowska
14 Beata Kądziołka
15 Edyta Wysocka
16 Aleksandra Silawko
17 Kamil Kaczmarek
18 Ewelina Olewniczak
19 Ilona Winiarek
20 Zofia Małaczewska
21 Agnieszka Lewkowicz
22 Jakub Klimkiewicz

Seria 10 godz. 11:30

1 Cezary Kmieć
2 Maciej Hartfil
3 Paweł Pomaski
4 Gizela Grabińska
5 Mateusz Chudziaszek
6 JANUSZ BUKOWSKI
7 Mateusz Molenda
8 Grzegorz Bociański
9 Aleksandra Suchanecka
10 ARKADIUSZ BANASZCZYK
11 Radoslaw Kolon
12 Łukasz Krawcow
13 Wojciech Skowroński
14 Jarosław Glinicki
15 Sławomir Rutkowski
16 Rafał Smoliński
17 Przemysław Błaszczyk
18 Mariusz Zajkowski
19 Krzysztof Ważny
20 Damian Wilary
21 Arkadiusz Sypek
22 Przemysław Anusiewicz
23 Michał Szemro

Seria 11 godz. 11:45

1 Arkadiusz Adamiak
2 Rafał Grzanecki
3 GRZEGORZ TOMCZYK
4 Jacek Bzura
5 Piotr Trzciński
6 Kacper Szczęsny
7 Zbigniew Zamara
8 RADOSŁAW CZEKIRDA
9 Katarzyna Srebrzyńska
10 Darek Grycz
11 Kris Gierak
12 Jacek Brzozowski
13 Mateusz Skolimowski
14 Piotr Czerniawski
15 Edward Pruszyński
16 Marcin Zarzeka
17 Kamil Rodzoś
18 Dawid Szymkowski
19 Łukasz Pisarski
20 Norbert Ścisłowski
21 Przemysław Zmarzły
22 Roland Antolak
23 Błażej Wiatrowski
24 Hubert Wiatrowski

Seria 12 godz. 12:00 (DECATHLON)

1 Dariusz Frużyński
2 Piotr Turzyński
3 Bartek Bartosiński
4 Agata Pęczek
5 Beata Lelek
6 Magda Barczuk
7 Dominika Chodakowska
8 Michalina Parecka
9 Marcin Majchrzak
10 Ewelina Gładysz
11 Klaudia Śmierzewska
12 Rafał Gębara
13 Piotr Dukała
14 Jakub Krzeciński
15 Agnieszka Michnowska
16 Piotr Cibor
17 Weronika Rutkowska
18 Michał Tadzik
19 Mariusz Januszek
20 Maciej Wojas
21 Mariusz Rogoziński
22 Piotr Piątkowski
23 Maksymilian Piasecki
24 Adam Czerwiński

Seria 13 godz. 12:15

1 Piotr Obłuski
2 Damian Piwko
3 Janusz Gawron
4 Rafał Sułkowski
5 Krzysztof Ciszewski
6 Sebastian Jankowski
7 Damian Drzewiecki
8 Mateusz Sekuła
9 Robert Marczuk
10 Alex Kacprzyk
11 Mateusz Piechnik
12 Alicja Stawicka
13 Czarek Knap
14 ŁUKASZ PICZAK
15 Bartosz Bauer
16 Maciej Gach
17 Radosław Słowik
18 Michał Walczak
19 Mateusz Zgoda
20 Andrzej Browarski
21 Damian Rożej
22 Bartosz Sroka
23 Mariusz Jurczyk
24 Szymon Pająk
25 Magdalena Głaszczka

Seria 14 godz. 12:30

1 Tomasz Rynkiewicz
2 Marek Maliszewski
3 Piotr Stochmalski
4 Łukasz Zych
5 Dariusz Przewoźny
6 Grzegorz Nowosielski
7 Radosław Radulski
8 Arkadiusz Pajdosz
9 Jakub Bal
10 Szymon Churski
11 Wojciech Lewdorowicz
12 Grzegorz Gronek
13 Adrian Dudela
14 Marcin Ciesielski
15 Paweł Gawron
16 Marcin Frej
17 Paweł Witkowski
18 Michal Dzikowski
19 Krzysztof Wiśniewski
20 Mirosław Mielniczuk
21 Łukasz Lubera
22 RYSZARD DRYPS
23 Artur Czerwoński

Seria 16 godz. 13:00

1 Jan Popławski
2 Michał Mokrzański
3 Maciej Duczyński
4 Andrzej Ignatowicz
5 Krzysiek Brząkalski
6 Grzegorz Piliszek
7 Adam Pożarowszczyk
8 Tomasz Lipiec
9 Justyna Jelska
10 Konrad Kobiałka
11 Bartosz Grześkowiak
12 Piotr Mądrach
13 Paweł Szostak
14 Marek Dac
15 Rafał Stankowski
16 Paweł Ratkowski
17 Daniel Sujak

Seria 17 godz. 13:15

1 Kamil Młynarz
2 Radosław Gromek
3 tomek Mikulski
4 Bartosz Świątkowski
5 Wojciech Karwowski
6 Robert Zych
7 Arkadiusz Łęczycki
8 Maciej Koper
9 Krzysztof Śliwa
10 Adam Kosznicki
11 Daniel Urmanowski
12 Paweł Rozmianiec
13 Adam Alker
14 Remigiusz Golis

 

Zapisałeś się, a mimo to nie ma Cię na listach startowych? Napisz do nas na info@1mila.pl

wróć