FAQ – Kinder+Sport Biegi Dzieci

1. Czy Kinder+Sport Biegi Dzieci są płatne?
W tym roku pakiety startowe na Kinder+Sport Biegi Dzieci są darmowe!

2. Czy dzieci mogą pobiec z rodzicem / opiekunem?
Dziecko nie może pobiec razem z rodzicem/opiekunem, ALE podczas biegu dla najmłodszych dzieci, na dystansie 100m, udostępniony będzie jeden skrajny tor na bieżni, którym będą mogli poruszać się rodzice, towarzyszyć dziecku w biegu, kibicować. Dzieci natomiast będą na trasie w towarzystwie wolontariuszy, więc bądźcie spokojni, będziemy dbać o ich bezpieczeństwo i dobry humor 🙂

3. Czy trzeba biec w koszulkach otrzymanych od organizatora?
Nie trzeba, ale będzie nam bardzo miło, jak każde dziecko założy na swój bieg otrzymaną koszulkę.

4. Skąd będę wiedzieć, w której serii pobiegnie moje dziecko?
Godziny startów poszczególnych serii zostaną podane na stronie internetowej www.1mila.pl najpóźniej do 25.09.2019. Dodatkowo każdy otrzyma informację mailową w powyższej kwestii.

5. Jaki jest limit uczestników Biegów?
Limit uczestników Kinder+Sport Biegów Dzieci wynosi 600 osób (łącznie, dla wszystkich kategorii).

6. Na jakim dystansie biegną dzieci?
W zależności od wieku dzieci startować będę na dystansach: 100m, 400m lub 800m:

  • dzieci urodzone w latach 2016-2013 – 100 metrów
  • dzieci urodzone w latach 2012-2008 – 400 metrów
  • dzieci urodzone w latach 2007-2004 – 800 metrów

7. Jaki jest limit wiekowy dla uczestników Kinder+Sport Biegów Dzieci?
W Kinder+Sport Biegach Dzieci mogą stratować dzieci od 3. roku życia (rocznik 2016) do 15. roku życia (w tym urodzone w 2003 r., ale pod warunkiem, że w dniu 9 czerwca 2019 nie mają skończonych 16 lat).

8. Co jest niezbędne, aby moje dziecko mogło wystartować w biegu?

  • Wypełnienie formularza rejestracyjnego na stronie internetowej www.1mila.pl zakończone otrzymaniem maila z informacją o pomyślnej rejestracji zakwalifikowaniu się na listę główną.
  • Potwierdzenie uczestnictwa dziecka w imprezie do dnia 15.09.2019 r., w odpowiedzi na maila otrzymanego od organizatora w dniu 10.09.2019 r.

9. Jeśli moje dziecko jest na liście rezerwowej, kiedy otrzymam informację czy jednak uda nam się wystartować w Biegu?
Osoby, które zapisały się wcześniej i trafiły na listę główną, do 15.09.2019 r. będą musiały potwierdzić nam swój udział w imprezie. Jeśli tego nie zrobią, wówczas na listę główną automatycznie wpisane zostaną osoby z listy rezerwowej. W tygodniu między 16 a 22 września 2019 r. otrzymasz od nas informację na adres mailowy podany przy rejestracji, czy udało Wam się dostać na listę główną. Niezależnie od tego, jak ostatecznie potoczą się zapisy, gorąco Was zachęcamy, abyście 29 września spędzili z nami na stadionie POSiR Golęcin! Poza biegami, szykujemy dla Was mnóstwo atrakcji w sportowym miasteczku Kinder+Sport! Nawet jak nie uda Wam się wystartować, gwarantujemy doskonałą zabawę i fajny dzień spędzony na sportowo!

10. Czy przewidziane są nagrody dla dzieci? Kiedy będą wręczane?
Każdy uczestnik po ukończeniu biegu otrzyma pamiątkowy medal oraz dyplom. Ponadto pierwsze trzy osoby w każdej kategorii wiekowej (patrz: regulamin pkt. VI, ust. 1), otrzymają nagrody. Wręczenie nagród odbędzie się po zakończeniu wszystkich Biegów Dzieci.