Godzina startu Nazwisko Imię
15:30 SERIA 1
Bogacki Daniel
Boniek Zbigniew
Borek Mateusz
Darżynkiewicz Rafał
Dulnik I Marcin
Galus Piotr
Włodarczyk Tomasz
Gorlo Katarzyna
Grabowski Kuba
Mila Sebastian
Nahorny Rafał
Pan Sławek Sławomir
Szcześniak Filip
Podoliński Robert
Rudzki Przemysław
Pol Michał
Smokowski Tomek
Simon Szymon
Rudziński Sylwester
Olszewski II Bartek
Tabiszewski Maciej
Widuliński Łukasz
Zalewska Adrianna
Stasiak Łukasz
15:42 SERIA 2
Olszewski I Paweł
Ślusarczyk Mariola
Chmielewski I Radosław
Łuczak Maciej
Chłopaś Marcin
Dąbrowa Kamil
Bąbol Damian
Błaszczyk Hubert
Grewiński Tomasz
Hartfil Maciej
Jasiński Mateusz
Jędrzejczyk Karol
Jędrzejczyk Joanna
Kurzajewski Maciej
Nowak Marcin
Obukowicz Michał
Pańczyk Wojtek
Pietruczuk Grzegorz
Radecki Jakub
Sadowska II Beata
Samel Janusz
Sanecki Wojtek
Skubaja Radosław
Staszewska Kinga
Staszewski Wojciech
Piasecki Konrad
15:54 SERIA 3 DECATHLON
Bałaj Krzysztof
Bogdanowicz Dominik
Bartosiński Bartek
Ćwik Wojciech
Dac Marek
Ditkowski Olaf
Frużyński Dariusz
Górka Jakub
Karbowiak Marcelina
Królikowski Stanisław
Kusy Rajmund
Łoboda Sara
Nejfeld II Hanna
Nasilowski Rafał
Turzyński Piotr
16:06 SERIA 4
Płowiecki Karol
Ampulski Mariusz
Armand Axel
Atamanenko Danylo
Brusokas Tomasz
Bukowski Janusz
Chmielewski II Michał
Churski Szymon
Duriez II Jerome
Feller Arkadiusz
Gwadera Arkadiusz
Halastra-Kamionek Joanna
Janowska Agnieszka
Kuczyński Albert
Kunc Oliver
Kuśmierski-Kuśmierczyk Marcin
Leskier Tomasz
Łęcki Paweł
Mądrach Piotr
Michalak I Marta
Mościcki Piotr
Powroźnik Adrian
Pruszyński Edward
Przychodniak Marcin
16:18 SERIA 5
Shetty Małgorzata
Skaba Agnieszka
Wojcieska Ewelina
Sokołowski I Łukasz
Srebrzyńska Katarzyna
Stachurski Mateusz
Urbańska Martyna
Urbański Klaudiusz
Wąsowska Anna
Trepczyński Paweł
Wolszczak II Aleksandra
Faber-Mazik Agnieszka
Daniel Daniel
Sołtysiak Edyta
Zierkiewicz Paweł
Zięba I Karolina
Wroniewski I Grzegorz
Pośpiech Aneta
Misiak Joanna
Stromecki Adam
Szymańska Aneta
Zawojska Karolina
Brzeziński Jakub
Kurzępa Michał
Michalski Piotr
Żurawski I Marcin
Stróż Marcin
Superczyński Tomasz
Maj Piotr
16:30 SERIA 6
Świstak Piotr
Toczyłowski Mariusz
Walczak Dorota
Ekert Jakub
Kicuła Magdalena
Lemańska Małgorzata
Milik Ewelina
Osiński Sylwester
Perz Michał
Sinicki Krystian
Tomala II Angelika
Wiatrowska Marta
Sitek Michał
Samulak-Banaszczyk Magdalena
Wytrykus Albert
Więckowski Robert
Żark Przemysław
Kwiatkowska I Anna
Mika Aleksandra
Biedak Błażej
Jankowski Rafał
Jaszczuk II Agnieszka
Jóźwiak Anna
Mazik Andrzej
Śliwińska Joanna
Miecznikowska Barbara
Franke Marcel
Torhan-Michalska Katarzyna
Zakrzewski Grzegorz
16:42 SERIA 7
Patecka Kinga
Kwaśnik Dominik
Janyszko Małgorzata
Mokrzański II Andrzej
Guzińska Aleksandra
Mackiewicz Robert
Keller II Mariusz
Pałka I Aleksandra
Sobolski Jacek
Dykier Krzysztof
Wencel II Wiktor
Żywień Marek
Garbacz II Karolina
Woźniakowski Paweł
Mikiciuk Artur
Michalak II Jerzy
Wiśniewski Michał
Kaczmarek Adrian
Pałka II Aneta
Pawlowski Tomasz
Demiańczuk Maciej
Kołat Katarzyna
Sierant Sebastian
Cempel Ewa
Keller I Patryk
Koprowski Łukasz
Mętlak Małgorzata
Bilowicz Miłosz
Rodziewicz Konrad
16:54 SERIA 8
Zięba II Klaudia
Chrostowska Emilia
Majewski Artur
Ferens Tomek
Kiliszek Adam
Kłos I Piotr
Kowalski II Maciej
Osińska-Zając Dorota
Pawlak-Ruszczyńska Małgorzata
Pławecki Krzysztof
Przybysz Radosław
Sajdak Jakub
Szmytke Sabina
Tomaka Radosław
Ulik Wiktor
Wachnik Artur
Wolszczak I Mariusz
Zamojska Iwona
Zamojski Bartosz
Zawojski Grzegorz
Mańk Michalina
Welkier II Monika
Duriez I Emilia
Kalinowska Ula
Sałamacha II Izabela
Wroniewski II Mariusz
Bulik Anna
Jakubas Arkadiusz
Kondraciuk Daniel
Wencel I Aleksander
17:06 SERIA 9
Janicka Katarzyna
Maszczyk Izabela
Kiejko Kamil
Wazowicz Joanna
Pierzchała Piotr
Kmiecik Martyna
Paluch Maciek
Tomczyk Grzegorz
Zabrocki Adam
Dąbrowska I Karolina
Dulnik II Adam
Ziółek Kornelia
Marczewski Marcin
Korczak Jarosław
Madejska Arleta
Panaszewski Przemysław
Borowy Piotr
Grześ Darek
Tyszka Ignacy
Dziewicki I Piotr
Rzymowska Krystyna
Fleming Michal
Gniadzik Mateusz
Miedzinski Piotr
Wawrowski Janusz
Głogowski Marcin
Prasek Łukasz
Dziedzic Jakub
Gąszcz Piotr
Jarzębska Dorota
17:18 SERIA 10
Walerowicz Karolina
Borkowski Marcin
Borządek Aleksandra
Kańciała Rafał
Dzirba Wiktoria
Janiszewski Aleksander
Barchon Kinga
Ciastek Bartłomiej
Gościński Andrzej
Jaszczuk I Mateusz
Jaworski Albert
Kiszkiel Bartosz
Seewald Siegfried
Umowski Rafał
Żurawski II Jakub
Donczew Konrad
Lucimiński Marcin
Bąk Oskar
Jurczak Sławomir
Wesołowicz Piotr
Glinicki Jarosław
Nuckowski Maciej
Godlewska Małgorzata
Olszewska Zuzanna
Stano Maciej
Banaszczyk Arkadiusz
Trzaskowska Joanna
Malik Marcin
Andruszkiewicz II Aleksander
Bielecki Henryk
17:30 SERIA 11
Krynicki Wojciech
Biernacki Adam
Małecki Leszek
Panfil Krzysztof
Sokołowski II Dariusz
Ważny Krzysztof
Żakowicz Piotr
Giemza II Maciek
Kulig Joanna
Rawa Sławomir
Zajkowski Mariusz
Koperska Anna
Kobrzycki Daniel
Czernecki Jacek
Jarzębski Mariusz
Skołożyński Tomasz
Domżał Barbara
Goliszewski Tomasz
Iwanczak Wojciech
Jarocki Michal
Kędzierski Piotr
Pawęta Sylwester
Stachelski Robert
Steckiewicz II Paweł
Tomala I Jarek
Pałka III Wojciech
Iłowiecki Radek
Kietliński Maciej
17:40 SERIA 12
Garbacz I Damian
Rakowska Iwona
Saniewski Sebastian
Kruk Mateusz
Sadowska I Dorota
Trupinda Janusz
Nejfeld I Waldemar
Regulski Marek
Kwapis Aleksander
Gołębiewski Łukasz
Paczuski Kamil
Dudek Bartłomiej
Fluksik Tomasz
Sysuła Janusz
Wojcieszaj Robert
Majcher Elżbieta
Jastrzębski I Maciej
Rzemieniewska Marta
Sołtysik Ania
Buczyło Konrad
Dworczyńska Martyna
Kwasek Aleksandra
Łukianow Artur
Noworyta Jacek
Rodzoś I Anna
Płonka Jarosław
Jarochowski Władysław
Kuczyńska Magdalena
17:50 SERIA 13
Gapiński Kamil
Ryszka Marcin
Krzyszkowski Mateusz
Smokowski Tomek
Kipchoge Merveille
Kipketer Omasombo Aristote
Krynicka Julia
Krynicki Wojciech
Steckiewicz I Edmund
Wąsiewicz Piotr
Całka Marek
Jambor Michał
Pluta Ireneusz
Stolarczyk Radek
Szewczykowska Anna
Wiatrowski I Błażej
Wiatrowski II Hubert
Zając II Dawid
Śliwowska Justyna
Giemza I Łukasz
Skowroński Wojciech
Ziembicka Agata
Bachanek Adam
Szymanik Paweł
Jakubowska Klaudia
Onoszko Adam
Kryszkiewicz Adam
Jaroch-Lidzbarska Magdalena
Kuleszka Anna
Samborski Konrad
Sałamacha I Jarosław
18:00 SERIA 14
Rostworowski Jerzy
Stefański I Maksymilian
Chudziaszek Mateusz
Ganczewski Paweł
Kucharczyk Andrzej
Liśkiewicz Sylwia
Maciopa Michał
Madejak Sylwia
Pomaski Paweł
Choroszewski Bartosz
Wojtkowiak Marta
Kołodziejski Paweł
Kotzian Daniel
Łozowski Olaf
Kluska Piotr
Talacha Agnieszka
Łukaszewski Dariusz
Rutkowski Sławomir
Andrzejewski Piotr
Putowski Konrad
Wojtyna Łukasz
Jeżak Rafał
Jurek Przemysław
Szymajda Marcin
Wieczorek Mariusz
Wojcieszak Filip
Zaczkiewicz Roman
18:10 SERIA 15
Zawadzki Tomasz
Zdunek Konrad
Gawryś Katarzyna
Mikina Artur
Śliwa I Aneta
Kalinowski I Kamil
Śliwczyński Jarosław
Dąbrowska II Beata
Jaworska Wioleta
Żyła Arkadiusz
Matuszewski Łukasz
Czekirda Radosław
Dobrowolski Sławomir
Jaskółowski Waldemar
Różyc Norbert
Mirecki Michał
Rzewuski Juliusz
Cieśluk Joanna
Ciszewski Krzysztof
Kowalski I Bartek
Rodzoś II Kamil
Spychała Piotr
Traczyński Michał
Bieńko Adam
Gad Szczepan
Kwiesielewicz Grzegorz
Kurmanek Mariusz
Szaniawski Marcin
18:20 SERIA 16
Andrulewicz Marcin
Andruszkiewicz I Aleksander
Czublun Mateusz
Łukaszewicz Ryszard
Sajda Igor
Zając I Adam
Welkier I Marcin
Koleśnik Roman
Lenart Miłosz
Janiuk Jarek
Szczęsny Kacper
Usarek Tomasz
Czerwoński Artur
Ciesielski Marcin
Smoliński Krzysiek
Zaręba-Głód Emanuel
Nowocień Jacek
Ogorzelski Maciej
Pisarski Łukasz
Drozd Maciej
Kmieć Cezary
Kosiorek Dariusz
Kondratowicz Bartłomiej
Cząstka Jan
Jargiło Krystian
Kwaśniewski Krzysztof
Macias Marcin
Tymicki Krzysztof
Andrejczuk Józek
18:30 SERIA 17
Butor Arkadiusz
Szumski Aleks
Seremak Paweł
Steć Stanisław
Dubek Mateusz
Kapłon Jacek
Marczuk Robert
Błaziński Witold
Kalbarczyk Mateusz
Oczkowski Mateusz
Pałysa Grzegorz
Straszak Piotr
Łęgocki Marcin
Gryglewski Piotr
Wojciechowski Michał
Saj Kuba
Kalinowski II Paweł
Lewdorowicz Wojciech
Pajdosz Arkadiusz
Radziszewski Maciej
Sałek Mateusz
Silvero Julio
Staszelis Jerzy
Szostak Paweł
Paduszyński Piotr
Mazek Emilia
Sekuła Mateusz
Łabędzki Konrad
18:40 SERIA 18
Korol Krzysztof
Majchrzak Julian
Mielniczuk Mirosław
Zielinkiewicz II Anna
Bobyk Kamil
Hołda Michał
Matyja Marcin
Reda Kinga
Trudnowski Maciej
Zalewski Dominik
Mielczarek Krzysztof
Gazdowicz Michał
Nowakowski Jacek
Jendrych Remigiusz
Witkowski Paweł
Jusiński Krystian
Maliszewski Marek
Ambrozik Łukasz
Krywczuk Tomasz
Kierzkowski Mateusz
Sujak Daniel
Talar Patrycja
Bartyzel Michał
Zielinkiewicz I Arkadiusz
Piliszek Grzegorz
Śliwa II Krzysztof
Turczyn Marek
Kwiatkowska II Agnieszka
Mokrzański I Michał
Pawski Wawrzyniec
Rudo Jakub
Stefański II Stefan
Kobiałka Konrad
18:50 SERIA 19
Dukala Piotr
Wichowski Jacek
Lipiec Tomasz
Fros Karol
Kalka Kamil
Markowicz Łukasz
Kłos II Grzegorz
Wilczura Marek
Pieńkosz II Rafał
Kubicki Adam
Pieńkosz I Grzegorz
Tomaszewski Maciej
Korzeniowski II Dariusz
Gosk Dominik
Szymaniak Kamil
Dziewicki II Kacper
Wronowski II Albert
Bartnicki Adrian
Podstawka Piotr
Gawron Paweł
Rozmianiec Paweł
Patecki Marcin
Wronowski I Rafał
Karwowski Wojciech
Kawalerski Kamil
Korzeniowski I Robert
Luft Mikołaj
Jastrzębski II Kamil
Kern Artur
Machowski Paweł