Godzina startu Nazwa drużyny Nazwisko Imię Klasyfikacja
19:50 SERIA 1
MADLADS Rupp Karol Sztafeta męska
Ordoniacy Brusokas Tomasz Sztafeta męska
TURBO FA Jędrzejewski Grzegorz Sztafeta męska
KS Staszewscy Stare Wierchy Staszewska Kinga Sztafeta męska
mBank Lucimiński Marcin Sztafeta męska
Żórawski II Sałamacha Jarosław Sztafeta męska
The3stripes Bryl Marcin Sztafeta męska
Adidas Runners Warsaw 2 Łabędzki Konrad Sztafeta męska
Ruch to zdrowie 2 Simon Szymon Sztafeta męska
TrenerBiegania.pl Jasiński Mateusz Sztafeta męska
20:05 SERIA 2
Żórawski I Sałamacha Jarosław Sztafeta damska
RozpędzOne 3 Adamowska Justyna Sztafeta damska
RozpędzOne 4 Wiącek Izabela Sztafeta damska
AR Girls Wojciechowska Agnieszka Sztafeta damska
AR Warsaw Jaworska Wioleta Sztafeta damska
RozpędzOne 1 Parszczyńska Izabela Sztafeta damska
RozpędzOne 2 Stykowska Beata Sztafeta damska
KS Staszewscy Babia Góra Staszewska Kinga Sztafeta damska
EKOBIEGI Sucharska-Czapska Izabella Sztafeta damska
Decathlon Wilanów Team Dac Marek Sztafeta damska
20:20 SERIA 3
AmeriGas I Pluta Daniel Sztafeta męska
Thunderclouds Paczkowski Oskar Sztafeta męska
AR Warsaw Przybyła Krzysztof Sztafeta męska
Adidas Runners Warsaw Maron Jacek Sztafeta męska
Pszczółkowski Team Jakubowska Klaudia Sztafeta mieszana
wesołonam Sawicka Natalia Sztafeta mieszana
MASZCZYKI Maszczyk Izabela Sztafeta mieszana
Ostrów Biega Butor Arkadiusz Sztafeta mieszana
Mario team Parzych Mariusz Sztafeta mieszana
WilaNOW Dac Marek Sztafeta męska
20:35 SERIA 4
K(r)opkaTeam Łęcki Paweł Sztafeta mieszana
Żórawski III Sałamacha Jarosław Sztafeta mieszana
KS Staszewscy Turbacz Staszewska Kinga Sztafeta mieszana
TEAM PARSZCZYŃSKICH Parszczyński Łukasz Sztafeta mieszana
SBRTWarszawa Tucharz Anna Sztafeta mieszana
DAPP TEAM Mikiciuk Artur Sztafeta mieszana
MM Team Michalak Mariusz Sztafeta mieszana
Sopliczaki Szlęk Ewa Sztafeta mieszana
Mastersi z RK Ważny Krzysztof Sztafeta mieszana
NOIZZ Tragarz Krzysztof Sztafeta mieszana
Czwórka Galus Piotr Sztafeta mieszana
20:50 SERIA 5
AR Turbo Kowalczyk Agnieszka Sztafeta mieszana
Ruch to zdrowie Simon Szymon Sztafeta mieszana
TrenerBiegania.pl pozdrawia Jasiński Mateusz Sztafeta mieszana
TheParkKaziki Wojewoda Michał Sztafeta mieszana
AmeriGas II Pluta Daniel Sztafeta mieszana
adidas Runners Warsaw Rzemieniewska Marta Sztafeta mieszana
ARnaMaxa Popławski Jacek Sztafeta mieszana
Mazury Running Team Wronowski Rafał Sztafeta mieszana
WAT Reda Kinga Sztafeta mieszana
Omni Team Królikowski Stanisław Sztafeta mieszana