Charytatywna 1MILA

To ogólnopolska rywalizacja biegaczy na dystansie 1 mili (1609m). Uczestnicy indywidualnie pokonują dystanse 1 mili w dowolnym miejscu w Polsce i rejestrują wyniki swoich biegów poprzez formularz na stronie. Rejestrowane przez uczestników mile przeliczamy na złotówki na cel charytatywny! Co dwa tygodnie nagradzamy uczestników – nie tylko najszybszych, ale też tych, którzy przebiegli najwięcej mil. Udział w zabawie jest bezpłatny.

Termin: 12 kwietnia – 20 czerwca 2021 r.

Miejsce: cała Polska!

Biegaj i pomagaj!

W Charytatywnej 1MILI, rejestrowane mile są przeliczane na pieniądze na cel charytatywny (wg zasad określonych w Regulaminie). Celem jest wsparcie programu stypendialnego „WYBIEGAJ w PRZYSZŁOŚĆ” Fundacji  Zdrowy Ruch. Program pomaga młodym, zdolnym sportowcom w rozwoju kariery sportowej.

Dzięki udziale w naszej zabawie każdy z Was może dołożyć cegiełkę co sukcesu przyszłych Mistrzów Olimpijskich! Tak! Mierzmy wysoko! Chcemy razem wychować przyszłych Mistrzów!

Biegaj i wygrywaj!

W ramach Charytatywnej 1MILI prowadzimy dwa rankingi:
[1] dotyczący liczby przebiegniętych mil oraz
[2] dotyczący czasów przebiegniętych mil. Bo chcemy uhonorować zarówno najszybszych, jak i najbardziej konsekwentnych!

Co dwa tygodnie podsumowujemy rywalizację i nagradzamy:
1., 2., 3., 16., 160. i 1609. osobę w danym rankingu w podziale na płeć.

Nagrodami w zabawie są gadżety sportowe marki Decathlon (torby treningowe, akcesoria biegowe, itp.).

Ambasadorzy

Ambasadorami Charytatwynej 1MILI są: Joanna Jóźwik, jedna z najlepszych biegaczek średniodystansowych w historii polskiej lekkiej atletyki, Marcin Lewandowski, rekordzista Polski w biegu na milę i Halowy v-Mistrz Europy 2021 oraz najpopularniejszy bloger biegowy i jeden z najlepszych biegaczy-amatorów w Polsce – Bartek Olszewski @WarszawskiBiegacz

Aktualności

Wszystkie

Zapisz się na newsletter

Wyślij mi swój newsletter (w każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji).