Chcemy, żeby czas, który spędzicie na naszej imprezie, był pełen sportowych emocji, ale także był okazją do nauki i spotkania ciekawych ludzi! Będzie trochę teorii, a trochę praktyki! Zobaczcie jakie panele dyskusyjne planujemy, a także co się będzie działo po nich!

SŁUCHAJ, PYTAJ, DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ !

Zapraszamy Was serdecznie do udziału w Milowej Akademii Biegowej . Przed południem zaczynamy od paneli dyskusyjnych z ekspertami i gwiazdami sportu. Odbędą się one w strefie EXPO imprezy 1MILA Warszawa, w dn. 5 czerwca 2022 na terenie AWF Warszawa.
Milową Akademię Biegową poprowadzi Piotr Galus, dziennikarz Polsatu i radiowej Czwórki oraz trener personalny.
Wszystkie atrakcje sią otwarte i bezpłatne dla wszystkich odwiedzających.

 

Ramowy plan spotkań z ekspertami i gwiazdami sportu:

godz. 10:00 – Bartosz Olszewski @WarszawskiBiegacz, najpopularniejszy bloger i trener biegowy, ambasador 1MILI
Temat: Biegająca rodzina. Czym skorupka za młodu… Czy nowy członek rodziny Olszewskich bardzo zmienił ich biegowe życie?

godz. 11:00 – Anna Gorączka, ekspert klimatyczny
Temat: Co każdy z nas może zrobić dla naszej planety?

godz. 12:00 – Joanna Jóźwik, aktualna halowa wicemistrzyni Europy na 800m, 5. zawodniczka Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro, ambasadorka 1MILI
Temat: Regeneracja i kontuzje biegacza. Jak się pozbierać fizycznie i psychicznie po kontuzji? Na co uważać, żeby do niej nie dopuścić?
Jak dbać o ciało biegacza?

godz. 13:00 – Marcin Lewandowski, rekordzista Polski w biegu na milę i halowy vice-Mistrz Europy na 1500m, ambasador 1MILI
Temat: Co dalej? Jak się odnajduje w nowej sytuacji zawodowej i jakie ma plany na przyszłość?

godz. 14:00 – Adriana Zagórska-Pachucka, psycholog sportu
Temat: Czy amator może być mistrzem? Motywacja wewnętrzna, cele, realizacja.

Zapraszamy Was do dyskusji!

 

ZADBAJ O SIEBIE PO BIEGU!

W tym roku wychodzimy z nową inicjatywą! Chcąc zadbać o Was także po biegu,  dla wszystkich, którzy ukończyli 1Milę będziemy organizować sesje stretchingu i wyciszenia po biegu. Na trawie, pomiędzy drzewami, będziemy mieć dla Was przygotowane maty. Nic tylko przyjść i porozciągać się z nami! Sesje poprowadzi Piotr Galus.

Godziny sesji stretchingu:
16:00
17:00
18:00
19:00