Tak, dobrze widzicie! Takie cuda będą się działy w strefie zabaw dla dzieci na 1MILOwym EXPO! Wszystko dzięki naszym przyjaciołom z Fundacji Pho3nix.  Zapraszamy Was gorąco do wspólnej zabawy! Atrakcje będą otwarte i bezpłatne dla wszystkich odwiedzających!

 

Fundacja Pho3nix jest organizacją non-profit, której głównym celem jest inspirowanie i motywowanie dzieci do aktywnego trybu życia.
Jednym z najważniejszym programów Fundacji jest program Pho3nix Kids, który dostarcza szkołom i nauczycielom pomysłów i narzędzi pozytywnie wpływających na rozwój uczniów przez sport. Wyzwania, konkursy i inicjatywy organizowane przez Fundację Pho3nix pozwalają przez cały rok świadomie rozwijać ducha sportu wśród najmłodszych. To też nauka rywalizacji i współzawodnictwa podczas konkursów indywidualnych i międzyszkolnych. Fundacja Pho3nix w ramach swojej działalności wspiera także młodych sportowców i przyszłych olimpijczyków. Pełnią oni rolę sportowych bohaterów dla dzieci i aktywnie uczestniczą we wszystkie działaniach skierowanych do najmłodszych, organizowanych przez Fundację Pho3nix.

Więcej o działalności Fundacji Pho3nix możecie przeczytać na  www.pho3nix-kids.com

 

Pho3nix Kids Zone na 1MILI

Pho3nix Kids Zone to strefa aktywności fizycznej przygotowana pod kątem najmłodszych uczestników imprezy. Pod opieką wykwalifikowanych animatorów dzieci będą mogły aktywnie spędzić czas, sprawdzić swoje predyspozycje sportowe i poznać nowe dyscypliny! To miejsce na sportowe szaleństwa dla dzieci w każdym wieku! Wśród sportowych atrakcji znajdą się:

 

SURF ZONE: skimboard i longboard

 

PLAY ZONE: strefa kreatywna (malowanie), gry i banki mydlane, Twister

 

GAME ZONE: test predyspozycji (4 stacje), dart dmuchany

Bawcie się dobrze! 🙂

 

Aplikacja Pho3nix Kids

Fundację Pho3nix stworzyła też wyjątkową aplikację mobilną dla dzieci. Aplikacja Pho3nix Kids to numer 1 wśród sportowych aplikacji mobilnych dla dzieci. Aplikacja jest darmowa i dostępna na oba systemy:

iOS: https://apps.apple.com/pl/app/pho3nix-kids/id1555526908?l=pl

Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.applover.phoenix&hl=en_US

Aplikacja Pho3nix Kids liczy kroki i nagradza dzieci za regularną aktywność fizyczną na kilka sposobów. Premiuje regularność pozwalając zdobywać kolejne Pho3nixowe levele, wynagradza szczególne osiągnięcia (np. 500 000 kroków w miesiąc) przez system specjalnych odznak, a także oferuje fantastyczne sportowe nagrody za zwycięstwo w wyzwaniach wewnątrz aplikacji.

W aplikacji Pho3nix Kids dzieci rywalizują z rówieśnikami z całego świata i mogą na bieżąco w rankingach sprawdzać swoje wyniki na tle innych użytkowników.

Dodatkowym sportowym elementem aplikacji jest sekcja ponad 100 filmów video z ćwiczeniami dla dzieci, które pomagają trzymać formę również w domowym zaciszu.

Rozpoczęcie przygody z aplikacją Pho3nix Kids jest bardzo proste. Wystarczy pobrać aplikację ze sklepu Google Play lub AppStore, utworzyć konto (wymagane jest potwierdzenie osoby pełnoletniej) i dołączyć do aktualnego wyzwania z nagrodami.

Więcej informacji: https://pho3nix-kids.com/polska/aplikacjamobilna/