O biegu

1MILA to wyjątkowa impreza biegowa na dystansie 1609,34 m, na której możesz poczuć się jak na prawdziwym mityngu lekkoatletycznym! W ramach imprezy rozgrywane są Amatorskie Mistrzostwa Poznania w biegu na milę.

 

Termin: 26 września 2021 r.

Miejsce: stadion POSiR Golęcin, ul. Warmińska 1

Pakiet Startowy

Każdy uczestnik biegu na 1MILĘ w pakiecie startowym dostanie: spersonalizowany numer startowy z nazwiskiem zawodnika, baton energetyczny, izotonik i wodę Oshee.

Każdy, kto ukończy zawody, otrzyma na mecie pamiątkowy medal.

Pakiet charytatywny

Pakiet startowy na 1MILĘ możesz kupić w wariancie CHARYTATYWNYM!  Zawiera on cegiełkę o wartości 10 zł, która w całości jest przeznaczana na wsparcie Programu Stypendialnego „WYBIEGAJ w PRZYSZŁOŚĆ”.

Wybierając pakiet charytatywny, w dniu zawodów trzymasz wyjątkowy, złoty numer startowy oraz dedykowany gadżet sportowy. Dołącz do „złotej drużyny” biegaczy, wspierających przyszłych złotych medalistów!

Ambasadorzy 1MILI

Ambasadorami 1MILI są: Joanna Jóźwik, Mistrzyni Polski i vice-Mistrzyni Europy na 800m, Marcin Lewandowski, rekordzista Polski w biegu na milę i vice-Mistrz Europy na 1500m oraz popularny bloger biegowy i jeden z najlepszych biegaczy-amatorów w Polsce – Bartek Olszewski @WarszawskiBiegacz.

Co? Gdzie? Kiedy?

Start konkurencji „1 Mila” planowany jest na godz. 15:00. Dokładne godzinę startu Twojej serii będziemy mogli podać Ci dopiero po zakończeniu zapisów, ale już teraz 👉 sprawdź ramowy program imprezy, 👉 zobacz mapę i   👉 inne ważne informacje organizacyjne dotyczące biegu!

Zapisz się na newsletter

Wyślij mi swój newsletter (w każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji).