O biegu

1MILA to wyjątkowa impreza biegowa dla amatorów na dystansie 1609,34 m, na której możesz poczuć się jak na prawdziwym mityngu lekkoatletycznym! W ramach imprezy rozgrywane są Amatorskie Mistrzostwa Poznania w biegu na milę.

 

Termin: 17 września 2023 r.

Miejsce: stadion POSiR Golęcin, ul. Warmińska 1

Pakiet Startowy

Każdy uczestnik biegu na 1MILĘ w pakiecie startowym otrzymuje: worek sportowy, spersonalizowany numer startowy ze swoim nazwiskiem, baton energetyczny i izotonik Oshee i wodę Kinga Pienińska.

Każdy, kto ukończy zawody, otrzyma na mecie pamiątkowy medal.

Pakiet charytatywny

Pakiet startowy na 1MILĘ możesz kupić w wariancie CHARYTATYWNYM!  Zawiera on cegiełkę, która w całości jest przeznaczana na wsparcie Programu Stypendialnego „WYBIEGAJ w PRZYSZŁOŚĆ”.

Wybierając pakiet charytatywny, w dniu zawodów trzymasz wyjątkowy, złoty numer startowy. Dołącz do „złotej drużyny” biegaczy, wspierających przyszłych złotych medalistów!

Ambasadorzy 1MILI

Ambasadorami 1MILI są: Marcin Lewandowski, rekordzista Polski w biegu na milę i halowy vice-Mistrz Europy na 1500m, trenerka Julita Kotecka-Nerek oraz popularny bloger  i jeden z najlepszych biegaczy-amatorów w Polsce – Bartek Olszewski @WarszawskiBiegacz.

Co? Gdzie? Kiedy?

Start konkurencji „1 Mila” planowany jest na godz. 15:00.  Dokładne godzinę startu Twojej serii będziemy mogli podać Ci dopiero po zakończeniu zapisów, ale już teraz 👉 sprawdź ramowy program imprezy, 👉 zobacz mapę i   👉 inne ważne informacje organizacyjne dotyczące biegu!

Zapisz się na newsletter

Wyślij mi swój newsletter (w każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji).