O biegu

Biegi Dzieci to wyjątkowe wydarzenie dla dzieci w wieku od 3 do 15 lat. Biegi rozgrywane są zawsze na stadionie lekkoatletycznym na dystansach: 100 m (dla dzieci urodzonych w latach 2020-2017), 400 m (2016-2012) oraz 800 m (2011-2008).

Termin: 17 września 2023 r.

Miejsce: stadion POSiR Golęcin, ul. Warmińska 1

Pakiet startowy

Zależy nam, aby każdy uczestnik Biegów Dzieci w dniu startu poczuł się wyjątkowo! Dlatego każdy mały biegacz oraz biegaczka otrzymają na dobry start fantastyczny pakiet powitalny.

A w nim: 🔵 worek sportowy, 🔵 numer startowy, 🔵 woda, 🔵 zdrowa przekąska.

Jednak to nie wszystko! Na mecie każdy uczestnik Biegów Dzieci otrzyma pamiątkowy medal!

 

Pakiet charytatywny

Udział w Biegach Dzieci jest całkowicie bezpłatny. Jednak jeśli dobrowolnie chcielibyście wesprzeć program stypendialny „WYBIEGAJ w PRZYSZŁOŚĆ”, to w czasie rejestracji dziecka na bieg wybierz opcje PAKIET CHARYTATYWNY!

Cegiełka o wybranej przez Was wielkości w całości zostanie przekazana przez Fundację Zdrowy Ruch na rzecz wsparcia młodych biegaczy. Oczywiście Twoje dziecko otrzyma pakiet startowy na Biegi Dzieci, ale również złoty numer startowy!

Ambasadorzy

Ambasadorami 1MILI są: Marcin Lewandowski, rekordzista Polski w biegu na milę i halowy vice-Mistrz Europy na 1500m, trenerka Julita Kotecka-Nerek oraz popularny bloger  i jeden z najlepszych biegaczy-amatorów w Polsce – Bartek Olszewski @WarszawskiBiegacz.

Zapisz się na newsletter

Wyślij mi swój newsletter (w każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji).