O biegu

Kinder Joy of moving Biegi Dzieci to wyjątkowe sportowe wydarzenie dla dzieci w wieku od 3 do 15 lat. Biegi rozgrywane są na stadionie, na dystansach 100m, 400m i 800m.

Termin: 20 września 2020 r.

Miejsce: stadion POSiR Golęcin, ul. Warmińska 1

Jeszcze więcej radości!

Nasze Biegi Dzieci są częścią programu Kinder Joy of moving! To program realizowany w ponad 30 krajach na całym świecie. Cel jest wspólny – zachęcać dzieci do ruchu, inspirować, pokazywać tą wielką radość, jaka płynie z bycia aktywnym. A zatem:

  • Kinder Joy of moving Biegi Dzieci będą darmowe!
  • Limit uczestników to 800 dzieci!
  • Na ok. miesiąc przed imprezą odbywać się będą bezpłatne, ogólnorozwojowe Treningi Kinder Joy of moving!
  • Podczas imprezy, tuż koło stadionu stanie miasteczko Kinder Joy of moving pełne sportowych atrakcji dla całej rodziny!

Sportowe miasteczko

Biegi to nie wszystko! Tuż obok stadionu będzie czekać na Was specjalne SPORTOWE MIASTECZKO KINDER JOY OF MOVING z mnóstwem atrakcji dla całej rodziny! To będzie dobrze spędzony dzień 🙂

Treningi Kinder Joy of moving

Pod koniec sierpnia ruszymy z cotygodniowymi treningami ogólnorozwojowymi Kinder Joy of moving, dla wszystkich dzieci, chcących wystartować w naszej imprezie. Treningi będą bezpłatne, prowadzone przez trenerów lekkiej atletyki Szymona Bytniewskiego i Marcina Ciechanowicza. Będą odbywać się czwartkowe popołudnia na stadionie POSiR Golęcin.