O biegu

Lekka Piątka to bieg zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych biegaczy. To może być Twoja pierwsza piątka lub też niezły sprawdzian na 5km! Bieg częściowo będzie poprowadzony po stadionie, a częściowo przepięknej, zielonej pętli wokół Jeziora Rusałka. Ma być lekko i przyjemnie! 🙂

Termin: 17 września 2023 r.

Miejsce: stadion POSiR Golęcin, ul. Warmińska 1

Pakiet Startowy

Każdy uczestnik Lekkiej Piątki w pakiecie startowym dostanie: worek sportowy, spersonalizowany numer startowy ze swoim nazwiskiem, baton energetyczny, izotonik i wodę Oshee.

Każdy, kto ukończy zawody, otrzyma pamiątkowy medal.

Pakiet charytatywny

Pakiet startowy na 1MILĘ możesz kupić w wariancie CHARYTATYWNYM!  Zawiera on cegiełkę, która w całości jest przeznaczana na wsparcie Programu Stypendialnego „WYBIEGAJ w PRZYSZŁOŚĆ”.

Wybierając pakiet charytatywny, w dniu zawodów trzymasz wyjątkowy, złoty numer startowy. Dołącz do „złotej drużyny” biegaczy, przyszłych złotych medalistów!

Ambasadorzy

Ambasadorami 1MILI są: Marcin Lewandowski, rekordzista Polski w biegu na milę i halowy vice-Mistrz Europy na 1500m, trenerka Julita Kotecka-Nerek oraz popularny bloger  i jeden z najlepszych biegaczy-amatorów w Polsce – Bartek  Olszewski @WarszawskiBiegacz.

Co? Gdzie? Kiedy?

Start biegu planowany jest na stadionie POSiR Golęcin na godz. 9:00. Sprawdźcie ramowy program imprezy, zobaczcie mapę i inne ważne informacje organizacyjne dotyczące biegu!

Zapisz się na newsletter

Wyślij mi swój newsletter (w każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji).