O biegu

Lekka Piątka to bieg zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych biegaczy. To może być Twoja pierwsza piątka lub też niezły sprawdzian na 5km! Bieg częściowo będzie poprowadzony po stadionie, a częściowo przepięknej, zielonej pętli wokół Jeziora Rusałka. Ma być lekko i przyjemnie! 🙂

Termin: 25 września 2022 r.

Miejsce: stadion POSiR Golęcin, ul. Warmińska 1

Pakiet Startowy

Każdy uczestnik Lekkiej Piątki w pakiecie startowym dostanie: spersonalizowany numer startowy ze swoim nazwiskiem, baton energetyczny, izotonik i wodę Oshee.

Każdy, kto ukończy zawody, otrzyma pamiątkowy medal.

Pakiet charytatywny

Pakiet startowy na 1MILĘ możesz kupić w wariancie CHARYTATYWNYM!  Zawiera on cegiełkę o dowolnej wartości, która w całości jest przeznaczana na wsparcie Programu Stypendialnego „WYBIEGAJ w PRZYSZŁOŚĆ”.

Wybierając pakiet charytatywny, w dniu zawodów trzymasz wyjątkowy, złoty numer startowy oraz dedykowany gadżet sportowy. Dołącz do „złotej drużyny” biegaczy, wspierających przyszłych złotych medalistów!

Co? Gdzie? Kiedy?

Start biegu planowany jest na stadionie POSiR Golęcin na godz. 9:00. Sprawdźcie ramowy program imprezy, zobaczcie mapę i inne ważne informacje organizacyjne dotyczące biegu!

Ambasadorzy

Ambasadorami 1MILI są: Joanna Jóźwik, vice-Mistrzyni Europy na 800m, Marcin Lewandowski, rekordzista Polski w biegu na milę i halowy vice-Mistrz Europy na 1500m oraz popularny bloger  i jeden z najlepszych biegaczy-amatorów w Polsce – Bartek Olszewski @WarszawskiBiegacz.

Zapisz się na newsletter

Wyślij mi swój newsletter (w każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji).