O biegu

Sztafety, rozgrywane w ramach 1MILI, to biegi na dystansie 4×400 m. Zbierz czwórkę członków rodziny, znajomych, sąsiadów czy kump(e)li z pracy i wystartujcie razem! Bieganie jest jeszcze fajniejsze jako sport zespołowy! 🙂

Termin: 17 września 2023 r.

Miejsce: stadion POSiR Golęcin, ul. Warmińska 1

Ambasadorzy

Ambasadorami 1MILI są: Marcin Lewandowski, rekordzista Polski w biegu na milę i halowy vice-Mistrz Europy na 1500m, trenerka Julita Kotecka-Nerek oraz popularny bloger  i jeden z najlepszych biegaczy-amatorów w Polsce – Bartek Olszewski @WarszawskiBiegacz.

Pakiet Startowy

Każdy uczestnik Sztafet 4x400m w pakiecie startowym dostanie: worek sportowy, spersonalizowany numer startowy z nazwą drużyny, baton energetyczny, izotonik i wodę Oshee.

Każdy, kto ukończy zawody, otrzyma pamiątkowy medal.

Pakiet charytatywny

Pakiet startowy na 1MILĘ możesz kupić w wariancie CHARYTATYWNYM!  Zawiera on cegiełkę, która w całości jest przeznaczana na wsparcie Programu Stypendialnego „WYBIEGAJ w PRZYSZŁOŚĆ”.

Wybierając pakiet charytatywny, w dniu zawodów trzymasz wyjątkowy, złoty numer startowy oraz dedykowany gadżet sportowy. Dołącz do „złotej drużyny” biegaczy, wspierających przyszłych złotych medalistów!

Co? Gdzie? Kiedy?

Start Sztafet Rodzinnych zaplanowaliśmy na godz. 14:15. Start Sztafet 4x400m dla osób dorosłych na godz. 18:30. Dokładne godzinę startu Twojej serii będziemy mogli podać Ci dopiero po zakończeniu zapisów, ale już teraz 👉 sprawdź ramowy program imprezy, 👉 zobacz mapę i   👉 inne ważne informacje organizacyjne dotyczące biegu!

Zapisz się na newsletter

Wyślij mi swój newsletter (w każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji).