O biegu

Sztafety, rozgrywane w ramach 1MILI, to biegi na dystansie 4×400 m. Zbierz czwórkę znajomych, sąsiadów czy kump(e)li z pracy i wystartujcie razem! Bieganie jest jeszcze fajniejsze jako sport zespołowy! 🙂

Termin: 17 września 2023 r.

Miejsce: stadion POSiR Golęcin, ul. Warmińska 1

Ambasadorzy

Ambasadorami 1MILI są: Marcin Lewandowski, rekordzista Polski w biegu na milę i halowy vice-Mistrz Europy na 1500m oraz popularny bloger  i jeden z najlepszych biegaczy-amatorów w Polsce – Bartek Olszewski @WarszawskiBiegacz.

Pakiet Startowy

Każdy uczestnik Sztafet 4x400m w pakiecie startowym dostanie: spersonalizowany numer startowy z nazwą drużyny, baton energetyczny, izotonik i wodę Oshee.

Każdy, kto ukończy zawody, otrzyma pamiątkowy medal.

Pakiet charytatywny

Pakiet startowy na 1MILĘ możesz kupić w wariancie CHARYTATYWNYM!  Zawiera on cegiełkę, która w całości jest przeznaczana na wsparcie Programu Stypendialnego „WYBIEGAJ w PRZYSZŁOŚĆ”.

Wybierając pakiet charytatywny, w dniu zawodów trzymasz wyjątkowy, złoty numer startowy oraz dedykowany gadżet sportowy. Dołącz do „złotej drużyny” biegaczy, wspierających przyszłych złotych medalistów!

Co? Gdzie? Kiedy?

Start konkurencji „Sztafety” planowany jest na godz. 18:00. Dokładne godzinę startu Twojej serii będziemy mogli podać Ci dopiero po zakończeniu zapisów, ale już teraz 👉 sprawdź ramowy program imprezy, 👉 zobacz mapę i   👉 inne ważne informacje organizacyjne dotyczące biegu!

Zapisz się na newsletter

Wyślij mi swój newsletter (w każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji).