Setki aktywnych uczestników, aż 29 849 wspólnie wybieganych mil i rekordowe wparcie charytatywne Programu Stypendialnego „Wybiega w Przyszłość”.  Tak w jednym zdaniu można podsumować tegoroczną akcję MiLOVE biegi z Żubrem. Można też krócej: jesteście niesamowici!

MiLOVE biegi z Żubrem to wyjątkowa akcja biegowo-charytatywna dla pracowników i współpracowników Banku Pekao S.A. Naszym celem było zachęcenie Was do dbania o swoje zdrowie, czyli regularnego biegania i spacerowania. A jeśli każda mila ma dodatkowo pomóc potrzebującym, to czy jest lepsza motywacja?

W tym roku akcja trwała od 18 lipca do 14 sierpnia 2022. To był  miesiąc aktywnego pomagania. A raczej fenomenalnie aktywnego, bo takich liczb w finale akcji nikt się nie spodziewał!

 

Do tegorocznej biegowo-charytatywnej zabawy zapisało się aż 441 osób! Ponad 200 z nich robiło średnio 3 km dziennie!  To ok. 6000 kroków, czyli dzienna aktywność fizyczna zalecana przez Światową Organizację Zdrowia. Brawo Wy!

Ale to nie koniec wyjątkowych liczb. Aż 74 osoby były aktywne KAŻDEGO DNIA AKCJI, bez ani jednego dnia przerwy! Łącznie przeszliście 47 757,8 km, czyli… okrążyliście kulę ziemską i jeszcze Wam było mało 😉

Chcemy z wielką wdzięcznością i uznaniem POGRATULOWAĆ WSZYSTKIM UCZESTNIKOM akcji.  Klasyfikację generalną naszej rywalizacji możecie zobaczyć tutaj >>

Motywacja zespołowa

W tym roku uczestnicy akcji mogli także zakładać swoje zespoły i w ten sposób nawzajem się motywować. Zobaczcie, jak prezentuje się TOP15 najlepszych drużyn rywalizujących w „MiLOVE biegi z Żubrem”

Pomaganie przez bieganie!

Ogromne zaangażowanie pracowników i współpracowników Banku pozwoliło przekazać Fundacji Banku Pekao SA im. Mariana Kantona aż 25 000 zł na rzecz Programu Stypendialnego „Wybiegaj w Przyszłość”! To dzięki Waszym aktywnościom pomożemy młodym, zdolnym sportowcom, znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej.

Zobacz rozmowę ze Stypendystami, którym już pomogliśmy! >> 

 

To nie koniec pomagania!

Na koniec podsumowania akcji biegowej mamy dobre wieści dla wszystkich, którzy nadal chcą się ruszać i pomagać. Już na jesieni planujemy drugą odsłonę akcji MiLOVE! Tym razem rowerową!  Szykujcie formę i pomagamy dalej!