BIEGAĆ KAŻDY POMOŻE! Poznaj naszych Ambasadorów i dołącz do ich TEAMÓW CHARYTATYWNYCH!

 

Są wybitnymi  biegaczami, są z nami od początku 1MILI i wspaniale wspierają naszą imprezę. Mamy nadzieję, że nie musimy ich Wam przedstawiać, ale żeby formalności stało się zadość… Oto nasi Ambasadorzy:

Joanna Jóźwik, jedna z najlepszych biegaczek średniodystansowych w historii polskiej lekkoatletyki.

Marcin Lewandowski, rekordzista Polski w biegu na milę, aktualny Halowy Mistrz Europy w biegu na 1500m.

Bartosz Olszewski, najpopularniejszy bloger biegowy i jeden z najlepszych biegaczy-amatorów w Polsce.

W tym roku, wraz z tą wspaniałą trójką, wymyśliliśmy, jak zrobić wokół biegania jeszcze więcej dobrego!
Zapraszamy Was do wzięcia udziału w specjalnej 1Milowej akcji charytatywnej – BIEGAĆ KAŻDY POMOŻE!

Każdy z naszych Ambasadorów wybrał swój cel charytatywny (o celach czytaj poniżej).
I każdy Ambasador tworzy swój wirtualny Team. W jaki sposób? W panelu rejestracyjnym, zapisując się do wirtualnej rywalizacji, można zaznaczyć, do którego Teamu chce się należeć: #TeamAsia, #TeamLewy lub #TeamBartek. Przynależność do danego Teamu nic Cię nie kosztuje i do niczego nie zobowiązuje. Po prostu jest rodzajem deklaracji, że wspierasz danego Ambasadora i jego cel charytatywny.

Biegając w barwach danego teamu, Twoje mile będą trafiały „na konto” danego teamu. Dzięki zaangażowaniu naszych sponsorów, rejestrowane mile będą przeliczane na złotówki przekazywane na wsparcie wybranej Fundacji! 

Oto cele Ambasadorów:

Joanna Jóźwik zbiera na Fundację Poland Business Run, czyli na kompleksową oraz profesjonalną pomoc osobom, szczególnie sportowcom, z niepełnosprawnościami narządu ruchu, pomoc w ich aktywizacji oraz niwelowanie barier społecznych a także pomoc osobom zagrożonym amputacją.

Marcin Lewandowski zbiera na Fundację Cancer Fighters, czyli na motywowanie dzieci do walki z chorobą nowotworową i udowodnienie im, że diagnoza to nie wyrok, tylko impuls do pokazania swojej wewnętrznej siły!

Bartek Olszewski zbiera na Przytulisko w Jadowie, czyli na otaczanie opieką bezdomnych zwierząt, przygotowywanie do procesów adopcyjnych i prowadzenie adopcji.

 

Gorąco zachęcamy Was do wzięcia udziału w naszej akcji! Zapisujcie się przy rejestracji do Teamu wybranego Ambasadora, bo im większy Team i im więcej mil, tym więcej pieniędzy uda się przeznaczyć na szczytny cel!

Pomożecie? 🙂

O szczegółach akcji przeczytacie w Regulaminie naszej zabawy.