Baw się sportem!

W 2019 roku Biegi Dzieci stały się częścią programu Kinder Joy of moving, realizowanego przez Grupę Ferrero w ponad 30 krajach na całym świecie! Podstawą tej współpracy jest promocja aktywnego stylu życia i pokazanie, że sportowa zabawa daje wiele radości! Dlatego też:

  • udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny
  • każdy młody uczestnik biegów na dobry start otrzyma w prezencie od Kinder Joy of moving fantastyczny pakiet powitalny, a na mecie medal i dyplom!
  • będziemy podsuwać Wam pomysły na sportowe gry i zabawy!

O biegu

Kinder Joy of moving Biegi Dzieci to wyjątkowe wydarzenie dla dzieci w wieku od 3 do 15 lat. Biegi rozgrywane są zawsze na stadionie lekkoatletycznym na dystansach: 100 m (dla dzieci urodzonych w latach 2018-2015), 400 m (2014-2010) oraz 800 m (2009-2006).

Termin: 11 września 2021 r.
Miejsce: stadion AWF Warszawa, ul. Marymoncka 34

Pakiet startowy

Zależy nam, aby każdy uczestnik Kinder Joy of moving Biegów Dzieci w dniu startu poczuł się wyjątkowo! Dlatego każdy mały biegacz oraz biegaczka otrzymają na dobry start fantastyczny pakiet powitalny.

A w nim: 🔵 worek sportowy, 🔵 koszulka techniczna z logo naszego wydarzenia, 🔵 numer startowy, 🔵 woda, 🔵 sportowa bandana.

Jednak to nie wszystko! Na mecie każdy uczestnik Kinder Joy of moving Biegów Dzieci otrzyma pamiątkowy medal oraz dyplom.

 

Pakiet charytatywny

Jak już zapewne wiecie, udział w Kinder Joy of moving Biegach Dzieci jest całkowicie bezpłatny. Jednak jeśli całkowicie dobrowolnie chcielibyście wesprzeć program stypendialny „WYBIEGAJ w PRZYSZŁOŚĆ”, to w czasie rejestracji dziecka na bieg wybierz opcje PAKIET CHARYTATYWNY!

Kwota w wysokości 10 złotych w całości zostanie przekazana przez Fundację Zdrowy Ruch na rzecz wsparcia młodych biegaczy. Oczywiście Twoje dziecko otrzyma pakiet startowy Kinder Joy of moving Biegi Dzieci, ale również złoty numer startowy i dedykowany gadget od Fundacji!

Sportowe gry i zabawy!

W aktualnościach a naszej stronie będziemy podsuwać Wam pomysły na sportowe gry i zabawy!

A jeśli Wy chcecie podzielić się z nami zdjęciami czy nagraniami z przygotowań do Kinder Joy of moving Biegów Dzieci, to oznaczajcie profile @KinderJoyofmoving.Polska oraz @1mila.pl na Instagramie oraz Facebooku😊

Chętnie zobaczymy #joyofmoving w Waszym wydaniu!

Zapisz się na newsletter

Wyślij mi swój newsletter (w każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji).