Jeszcze więcej radości!

Nasze Biegi Dzieci są częścią programu Kinder Joy of moving! To program realizowany w ponad 30 krajach na całym świecie. Cel jest wspólny – zachęcać dzieci do ruchu, inspirować, pokazywać tą wielką radość, jaka płynie z bycia aktywnym. A zatem:

  • Kinder Joy of moving Biegi Dzieci będą darmowe!
  • Limit uczestników to 800 dzieci!
  • Na ok. miesiąc przed imprezą odbywać się będą bezpłatne, ogólnorozwojowe Treningi Kinder Joy of moving!
  • Podczas imprezy, tuż koło stadionu stanie miasteczko Kinder Joy of moving pełne sportowych atrakcji dla całej rodziny!

O biegu

Kinder Joy of moving Biegi Dzieci to wyjątkowe sportowe wydarzenie dla dzieci w wieku od 3 do 15 lat. Biegi rozgrywane są na stadionie, na dystansach 100m, 400m i 800m.

Termin: 7 czerwca 2020 r.
Miejsce: stadion AWF Warszawa, ul. Marymoncka 34

Sportowe miasteczko

Biegi to nie wszystko! Tuż obok stadionu będzie czekać na Was specjalne SPORTOWE MIASTECZKO KINDER JOY OF MOVING z mnóstwem atrakcji dla całej rodziny, grami, zabawami i konkursami z nagrodami! To będzie DOBRZE spędzony dzień! 🙂

Treningi Kinder Joy of moving

Zaraz po majówce ruszymy z cotygodniowymi treningami ogólnorozwojowymi Kinder Joy of moving, dla wszystkich dzieci, chcących wystartować w naszej imprezie. Treningi będą bezpłatne, prowadzone przez trenerkę lekkiej atletyki i znakomitą biegaczkę, Mariolę Ślusarczyk. Będą odbywać się w soboty o godz. 11:00 na stadionie warszawskiej Agrykoli.