FAQ. Kinder Joy of moving Biegi Dzieci

1.Ile kosztuje start w Kinder Joy of moving Biegach Dzieci?

Udział w Kinder Joy of moving Biegach Dzieci jest całkowicie bezpłatny.

2.O co chodzi z pakietem charytatywnym?

Udział w Kinder Joy of moving Biegach Dzieci jest całkowicie bezpłatny, jednak zapisując swoje dziecko do udziału w wydarzeniu możesz również wybrać tzw. PAKIET CHARYTATYWNY.  Kwota opłaty w wysokości 10 złotych w całości zostanie przekazana przez Fundację Zdrowy Ruch na wsparcie Programu Stypendialnego  „WYBIEGAJ w PRZYSZŁOŚĆ”.

Dowiedz się więcej >>>> https://1mila.pl/pakiet-charytatywny-o-co-chodzi-i-dlaczego-warto/

3.Czy dzieci mogą pobiec z rodzicem / opiekunem?

Dziecko nie może pobiec razem z rodzicem/opiekunem, jednak zdajemy sobie sprawę, że dla najmłodszych uczestników Kinder Joy of moving Biegów Dzieci wsparcie bliskich jest niezwykle ważne. Dlatego w czasie biegów udostępniony zostanie skrajny tor na bieżni, po którym będą mogli poruszać się rodzice/ opiekunowie! Warto podkreślić, że dzieciom biegnącym na dystansie 100 metrów będą towarzyszyć nasi wolontariusze😊 który zadbają o bezpieczeństwo dzieci na trasie, ale również ich dobry humor!

4.Czy dziecko może wystartować w Kinder Joy of moving Biegach Dzieci bez obecności w dniu i na miejscu wydarzenia rodzica/ opiekuna prawnego?

Rejestracja dziecka do udziału w Kinder Joy of moving Biegach Dzieci to pierwszy z etapów zgłoszenia. Rodzic/ opiekun prawny dziecka musi potwierdzić jego start w Biurze Zawodów. Dziecko bez opieki rodzica/ opiekuna prawnego nie może wystartować w wydarzeniu.

5.Czy trzeba biec w koszulkach otrzymanych od organizatora?

Będzie nam bardzo miło, jeśli każde dziecko założy na czas biegu otrzymaną koszulkę. Dzięki temu poczujemy się jak jedna drużyna!

6.W jakim wieku i na jakich dystansach mogą startować dzieci w Kinder Joy of moving Biegach Dzieci?

Kinder Joy of moving Biegi Dzieci rozgrywane są na trzech dystansach w podziale na kategorie wiekowe:
– dzieci urodzone w latach 2018-2015 biegną na 100 metrów
– dzieci urodzone w latach 2014-2010 biegną na 400 metrów
– dzieci urodzone w latach 2009-2005 biegną na 800 metrów

7.Skąd będę wiedzieć, w której serii pobiegnie moje dziecko?

Godziny startów poszczególnych serii zostaną podane na stronie internetowej www.1mila.pl najpóźniej na 7 dni przed startem. Dodatkowo każdy otrzyma informację mailową w powyższej kwestii (na adres email podany przy rejestracji).

8.Jaki jest limit uczestników Kinder Joy of moving Biegów Dzieci?

Limit uczestników Biegów Dzieci wynosi *660 osób(*jest to łączna liczba uczestników, niezależnie od wybranego dystansu)

9.Do kiedy można zgłaszać  dzieci do udziału w Kinder Joy of moving Biegach Dzieci?

Zapisy online zostaną zamknięte zostaną w dniu 31.08.2021 roku lub w momencie wyczerpania limitu uczestników. W przypadku wolnych miejsc, zapisanie się na Kinder Joy of moving Biegi Dzieci będzie możliwe również osobiście w Biurze Zawodów w dniu imprezy.

10.Gdzie i kiedy mogę odebrać pakiet startowy?

Pakiet startowy będzie można odebrać w dniu imprezy od godziny 8:00 i w dzień poprzedzający zawody na terenie AWF Warszawa w biurze zawodów.

11.Jaki jest limit wiekowy dla uczestników Kinder Joy of moving Biegów Dzieci?

W Kinder Joy of moving Biegach Dzieci mogą stratować dzieci od 3. roku życia (rocznik 2018) do 15. roku życia (w tym urodzone w 2005 r., ale pod warunkiem, że w dniu zawodów nie mają skończonych 16 lat).

12.Co muszę zrobić, by mieć pewność, że moje dziecko dostało się na listę startową Kinder Joy of moving Biegów Dzieci? 

Wypełnij formularz rejestracyjny na stronie internetowej www.1mila.pl. Otrzymasz wówczas maila z informacją o pomyślnej rejestracji i zakwalifikowaniu się na listę startową. Jeśli nie otrzymasz jakiego maila, napisz do nas na info@1mila.pl – wyjaśnimy, co poszło nie tak (może wylądował w spamie? może wkradł się błąd w adresie e-mail?). Jeśli formularz na stronie będzie nieaktywny, to oznacza, że wyczerpał się limit miejsc na Zawody i nie ma już niestety możliwości startu.

13.Czy przewidziane są nagrody dla dzieci? Kiedy będą wręczane?

Każdy uczestnik po ukończeniu biegu otrzyma pamiątkowy medal oraz dyplom. Ponadto pierwsze trzy osoby w każdej kategorii wiekowej, otrzymają nagrody. Wręczenie nagród odbywać się będzie po zakończeniu biegów na wybranych dystansach.

Zapisz się na newsletter

Wyślij mi swój newsletter (w każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji).