Wirtualna 1MILA

To ogólnopolska rywalizacja biegaczy na dystansie 1 mili. Uczestnicy indywidualnie pokonują dystanse 1 mili w dowolnym miejscu w Polsce i rejestrują wyniki swoich biegów poprzez formularz na stronie. Co dwa tygodnie nagradzamy uczestników w poszczególnych kategoriach – nie tylko najszybszych, ale też tych, którzy przebiegli najwięcej mil. Udział w zabawie jest bezpłatny.

Termin: 22 czerwca – 30 sierpnia 2020 r.

Miejsce: cała Polska!

Biegaj i pomagaj!

„Biegać każdy pomoże!”  nasz program charytatywny, pozwalający zmonetyzować przebiegnięte mile i wesprzeć wybrany cel. Przy rejestracji na Wirtualną 1MILĘ, każdy uczestnik ma możliwość zapisania się do wirtualnego teamu charytatywnego jednego z Ambasadorów:  Joanny Jóźwik, Marcina Lewandowskiego lub Bartosza Olszewskiego. Każdy z ambasadorów wybrał jedną Fundację, którą chce wspierać. Mile są przeliczane na złotówki, przeznaczane na wybrany cel charytatywny przez sponsorów projektu (wg zasad opisanych w Regulaminie).

Symboliczna 1MILA

Będą to trzy mini-zawody na dystansie 1 mili, zwieńczające wirtualną rywalizację. Zawody odbędą się we wrześniu w trzech miastach: w Warszawie, Poznaniu i Krakowie. Na zawodach obecni będą nasi Ambasadorowie. Udział w imprezach będzie można wygrać w toku wirtualnej rywalizacji i będzie on bezpłatny.

Terminy imprez:
6 września – Warszawa,  stadion AWF Warszawa, ul. Marymoncka 34
13 września – Kraków,  stadion MOS Kraków-Wschód, Os. Szkolne 39
20 września – Poznań, stadion POSiR Golęcin, ul. Warmińska 1

Aktualności

Wszystkie