FAQ. Kinder Joy of moving Biegi Dzieci

 1. Czy Kinder Joy of moving Biegi Dzieci są płatne?
  W tym roku pakiety startowe na biegi dla dzieci są darmowe!
 2. Czy dzieci mogą pobiec z rodzicem / opiekunem?
  Dziecko nie może pobiec razem z rodzicem/opiekunem, ALE podczas biegu dla najmłodszych dzieci, na dystansie 100m, udostępniony będzie jeden skrajny tor na bieżni, którym będą mogli poruszać się rodzice, towarzyszyć dziecku w biegu, kibicować. Dzieci natomiast będą na trasie w towarzystwie wolontariuszy, więc bądźcie spokojni, będziemy dbać o ich bezpieczeństwo i dobry humor 🙂
 3. Czy trzeba biec w koszulkach otrzymanych od organizatora?
  Nie trzeba, ale będzie nam bardzo miło, jak każde dziecko założy na swój bieg otrzymaną koszulkę.
 4. Skąd będę wiedzieć, w której serii pobiegnie moje dziecko?
  Godziny startów poszczególnych serii zostaną podane na stronie internetowej www.1mila.pl najpóźniej na 5 dni przed startem. Dodatkowo każdy otrzyma informację mailową w powyższej kwestii (na adres email podany przy rejestracji).
 5. Jaki jest limit uczestników Kinder Joy of moving Biegów Dzieci?
  Limit uczestników Biegów Dzieci wynosi 800 osób (łącznie, dla wszystkich kategorii).
 6. Na jakim dystansie biegną dzieci?
  W zależności od wieku dzieci startować będę na dystansach: 100m, 400m lub 800m:
 • dzieci urodzone w latach 2017-2014 – 100 metrów
 • dzieci urodzone w latach 2013-2009 – 400 metrów
 • dzieci urodzone w latach 2008-2004 – 800 metrów
 1. Jaki jest limit wiekowy dla uczestników Kinder Joy of moving Biegów Dzieci?
  W Kinder Joy of moving Biegach Dzieci mogą stratować dzieci od 3. roku życia (rocznik 2017) do 15. roku życia (w tym urodzone w 2004 r., ale pod warunkiem, że w dniu 20 września 2020 nie mają skończonych 16 lat).
 2. Co muszę zrobić, by mieć pewność, że moje dziecko dostało się na listę startową Kinder Joy of moving Biegów Dzieci?Wypełnij formularz rejestracyjny na stronie internetowej www.1mila.pl. Otrzymasz wówczas maila z informacją o pomyślnej rejestracji i zakwalifikowaniu się na listę startową. Jeśli nie otrzymasz jakiego maila, napisz do nas na info@1mila.pl – wyjaśnimy, co poszło nie tak (może wylądował w spamie? może wkradł się błąd w adresie e-mail?). Jeśli formularz na stronie będzie nieaktywny, to oznacza, że wyczerpał się limit miejsc na Zawody i nie ma już niestety możliwości startu.
 3. Czy przewidziane są nagrody dla dzieci? Kiedy będą wręczane?Każdy uczestnik po ukończeniu biegu otrzyma pamiątkowy medal oraz dyplom. Ponadto pierwsze trzy osoby w każdej kategorii wiekowej (patrz: regulamin pkt. VI, ust. 1), otrzymają nagrody. Wręczenie nagród odbywać się będzie po zakończeniu danego dystansu.