1. W jaki sposób należy zgłosić sztafetę? 

Zgłoszenia Sztafety Rodzinnej może dokonać tylko Kapitan danej drużyny poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego na stronie internetowej www.1mila.pl. Kapitan rejestrując drużynę, zgłasza udział swój i dziecka.

 1. Jaki jest limit zgłaszanych Sztafet Rodzinnych?
  Limit Sztafet wynosi 50 drużyn, które będą rywalizować w 7 seriach, po max. 8 drużyn w każdej serii.
 2. Jakie dane musi podać Kapitan podczas rejestrowania drużyny?

Przy rejestracji Kapitan podaje swoje dane osobowe, nazwę drużyny oraz wiek drugiego członkach drużyny sztafetowej (dziecka). Podczas rejestracji nie podaje  danych osobowych dziecka – musi zrobić to dopiero na oświadczeniu wymaganym przy odbiorze pakietów startowych.

 1. Do kiedy można zgłaszać drużyny?
  Zapisy online zostaną zamknięte w dniu 17.05.2020 r. lub w momencie wyczerpania limitu sztafet. W przypadku wolnych miejsc, zapisanie się na Sztafetę Rodzinną będzie możliwe również osobiście w Biurze Zawodów w dniu imprezy (24.05.2020).
 2. Czy zawodnik może pobiec w więcej niż w jednej sztafecie?
  Istnieje możliwość startu jednej osoby w więcej niż jednej sztafecie pod warunkiem, że wspomniane sztafety nie występują w jednej serii.
 3. Jaki jest koszt udziału w sztafecie?
  Opłata rejestracyjna wynosi 49 zł za każdą drużynę i dokonuje jej Kapitan w trakcie rejestracji drużyny.
 4. Czy można dostać fakturę za udział w zawodach?
  Tak, w celu otrzymania faktury każdy zainteresowany powinien skontaktować się z organizatorem pod adresem: info@1mila.pl.
 5. Co jest wymagane do odbioru pakietu startowego dla danej drużyny?
  W celu odbioru pakietu startowego, Kapitan danej drużyny musi przedstawić swój dokument tożsamości. Dodatkowo trzeba będzie przedłożyć podpisane oświadczenie o zapoznaniu się i akceptacji Regulaminu oraz zgodę rodzica/opiekuna prawnego na udział dziecka w biegu. Dokumenty są dostępne tutaj: http://1mila.pl/krakow/nasze-biegi/sztafety-rodzinne-krakow/info/#dokumenty-do-pobrania
 6. Czy Kapitan może zgłosić do udziału w Sztafecie tylko jedną drużynę?
  Nie, jeden Kapitan może zgłosić dowolną liczbę sztafet – pod warunkiem dostępności miejsc i nienaruszania wcześniej wymienionych zasad.
 7. Co znajduje się w pakiecie startowym?
  W pakiecie startowym znajduje się numer startowy z nazwą drużyny oraz woda i baton energetyczny dla każdego członka drużyny.
 8. Jakie będą prowadzone klasyfikacje w Sztafetach Rodzinnych?
  W rywalizacji Sztafet Rodzinnych nie będziemy prowadzić żadnej klasyfikacji. Najważniejsza jest tu dla nas zabawa i radość ze wspólnego startu! Czasy oczywiście będą profesjonalnie zmierzone. Wyniki biegu opublikujemy w kolejności alfabetycznej. Każdy kto ukończy Sztafetę Rodzinną, dostanie na mecie pamiątkowy dyplom i medal.