Informacje

CHARYTATYWNA 1MILA

Charytatywna 1MILA to ogólnopolska, wirtualna rywalizacja biegaczy na dystansie 1 mili.

Rywalizacja trwa od 12 kwietnia do 20 czerwca 2021 r. Udział w Charytatywnej 1MILI jest bezpłatny.
Wystarczy się zarejestrować! TUTAJ>>

⚠ Uwaga! Jeśli w zeszłym roku brałeś/aś udział w Wirtualnej 1MILI, nie musisz ponownie się rejestrować. Wystarczy, że zalogujesz się na konto, które masz w naszym systemie! 🙂

Uczestnicy rywalizacji indywidualnie przebiegają dystanse 1 mili w dowolnym miejscu w Polsce i rejestrują wyniki swoich biegów poprzez specjalny formularz. Aby poprawnie zarejestrować swój wynik, należy wpisać rezultat biegu oraz dołączyć zdjęcie zegarka lub screen z aplikacji biegowej pokazujący czas i przebyty dystans biegu. Dla ułatwienia rywalizacji, dokonaliśmy pewnego uproszczenia w kwestii dystansu akceptowanego w zabawie jako „1 mila”. Aby wynik został zaliczony, bieg musi mieć dystans min. 1600 m (sugerujemy celować w 1600-1610 m), a nie 1609,34 m , ile faktycznie wynosi 1 mila.

Każdy uczestnik może przebiec i zarejestrować dowolną liczbę mil. Można je biegać w dowolnym miejscu i czasie. Na bieżąco prowadzone są dwa rankingi:
1/
odnoszący się do liczby przebiegniętych mil
2/ odnoszący się do czasów przebiegniętych mil.
Nagradzani będą zarówno najszybsi, jak i najbardziej konsekwentni!

 

Cała rywalizacja podzielona jest na pięć 2-tygodniowych etapów:

12.04.2021 – 25.04.2021 – ETAP I

26.04.2021 – 09.05.2021 – ETAP II

10.05.2021 – 23.05.2021 – ETAP III

24.05.2021 – 06.06.2021 – ETAP IV

07.06.2020 – 20.06.2020 – ETAP V

 

Co dwa tygodnie następuje podsumowanie danego etapu rywalizacji i nagradzanie osób na 1., 2., 3., 16., 160. i 1609. miejscu w danym rankingu w podziale na płeć. Nagrodami w zabawie są gadżety sportowe marki Decathlon (np. torby treningowe, biegowe pokrowce na telefon, biegowe saszetki, itp.).

 

⚠  Zanim dołączysz do naszej rywalizacji, koniecznie przeczytaj nasz
>>PORADNIK: Jak poprawnie dodawać wyniki biegów do Charytatywnej 1MILI? >>
To na pewno ułatwi Ci zabawę!

 

 

BIEGAJĄC, WSPIERASZ PRZYSZŁYCH MISTRZÓW!

 

Ważnym elementem projektu jest jego wymiar charytatywny! Polega on na tym, że wybiegane przez Ciebie mile, zostaną „przewalutowane” na złotówki cele dobroczynne!
Mile zarejestrowane w toku wirtualnej rywalizacji będą oznaczały realne wsparcie dla Programu stypendialnego „WYBIEGAJ w PRZYSZŁOŚĆ” prowadzonego przez Fundację Zdrowy Ruch.

 

Program stypendialny „WYBIEGAJ w PRZYSZŁOŚĆ” powstał, by pomóc młodym, zdolnym biegaczom w rozwoju kariery sportowej. W ramach Programu przyznawane będą roczne granty dla zawodników w wieku 14-17 lat (kat. U16 i U18), którzy z powodów ekonomicznych mają pod górkę. Stypendia pozwolą im się rozwijać, szkolić, kupować niezbędny sprzęt i brać udział w zgrupowaniach treningowych i zawodach.

Dając realne wsparcie finansowe, chcemy dodać im wiary we własne możliwości i w swoje marzenia. Chcemy otworzyć przed nimi świat i przekonać, że on jest do zdobycia! Jednocześnie pokazując, że tą przyszłość trzeba sobie „wybiegać” – nie czekać, a o nią walczyć i konsekwentnie budować! 💪

Nasze NAJWIĘKSZE MARZENIE? Wychować przyszłych mistrzów olimpijskich! Pomożesz? 😃

To bardzo proste: Ty biegasz mile i rejestrujesz je w zabawie, a my je przeliczamy na złotówki na wsparcie programu (do limitu określonego w Regulaminie). O szczegółach przeczytaj w Regulaminie  w pkt. IX.

A więcej o Programie „WYBIEGAJ w PRZYSZŁOŚĆ” możesz przeczytać TUTAJ >>

 

 

 

1MILĘ organizuje Fundacja Zdrowy Ruch we współpracy ze Sportfolio. Naszymi partnerami są: Żabka, Decathlon Polska, Oshee oraz Garmin Polska. Projekt jest wspierany przez: Miasto Poznań, Miasto Stołeczne Warszawa i Gminę Bielany.

Regulamin

I. ORGANIZATOR

 

 1. Organizatorem Projektu pt. „Charytatywna 1MILA”, (zwanej dalej „Zawodami”) jest Fundacja Zdrowy Ruch, ul. Wapienna 2j 04-691 Warszawa, KRS: 0000863675, NIP: 9522210037.
 2. Projekt organizowany jest we współpracy ze Sportfolio Sp. z o.o., ul. Wapienna 2j, 04-691 Warszawa, NIP: 5222997930, KRS: 0000429070.

 

II. CELE

 

 1. Upowszechnianie biegania jako najprostszej formy ruchu.
 2. Promocja aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia wśród mieszkańców Polski.
 3. Promocja aktywności fizycznej uprawianej indywidualnie – bezpiecznej w czasie pandemii.
 4.  Kształtowanie dobrych postaw obywatelskich poprzez działania charytatywne.

III. PODSTAWOWE POJĘCIA

 

Charytatywna 1MILA – ogólnopolska rywalizacja biegaczy na dystansie 1 mili, trwająca w dn. 12.04-20.06.2021 r. Uczestnicy indywidualnie przebiegają dystanse 1 mili w dowolnym miejscu w Polsce i rejestrują wyniki swoich biegów poprzez formularz na stronie Organizatora. Co dwa tygodnie wyłaniani i nagradzani są uczestnicy w poszczególnych klasyfikacjach. Udział w wirtualnej rywalizacji jest bezpłatny. Szczegółowe zasady udziału w Charytatywnej 1MILI opisane są w pkt. VII Regulaminu.

Program Stypendialny „WYBIEGAJ w PRZYSZŁOŚĆ” – program prowadzony przez Fundację Zdrowy Ruch. Powstał, by pomóc młodym, zdolnym biegaczom w rozwoju kariery sportowej. W ramach Programu przyznawane są roczne stypendia dla zawodników w wieku 14-17 lat z wykluczonych społecznie rodzin. Udział w Charytatywnej 1MILI będzie przekładał się na wsparcie stypendystów Programu „WYBIEGAJ w PRZYSZŁOŚĆ”. Rejestrowane przez uczestników mile będą przeliczane na złotówki na wsparcie programu stypendialnego. Szczegółowe zasady tej akcji charytatywnej opisane są w pkt. VIII Regulaminu.

 

IV. DYSTANS, TERMIN I MIEJSCE

 

 1. Dystans 1 mili wynosi 1609,34 metry, jednak na potrzeby Charytatywnej 1MILI, Organizator przyjmuje za właściwe dystanse od 1600 do 1615 m. Aby wynik biegu został sklasyfikowany przebyty dystans nie może być mniejszy niż 1600m (1,6 km).
 2. Uczestnicy wirtualnej rywalizacji mogą odbyć dowolną liczbę biegów w okresie od 12 kwietnia 2021 r. do 20 czerwca 2021 r.
 3. Dystanse 1 mil w ramach wirtualnej rywalizacji, zawodnicy mogą pokonywać w dowolnym miejscu i w każdym terenie, przy zachowaniu wytycznych Głównego Inspektoratu Sanitarnego i Ministerstwa Zdrowia co do dystansu społecznego i innych zasad bezpieczeństwa.

 

V. UCZESTNICTWO I ZGŁOSZENIA

 

 1. Prawo uczestnictwa w Charytatywnej 1MILI mają osoby od 16 roku życia, tj. takie, które najpóźniej w dniu swojego pierwszego startu ukończą 16 lat.
 2. Warunkiem uczestnictwa w Charytatywnej 1MILI jest prawidłowe wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego na stronie internetowej Organizatora. Przekazanie prawidłowo wypełnionego formularza odbywa się w formie elektronicznej. Wypełnienie formularza rejestracyjnego jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu.
 3. Zgłoszenia możliwe są od 12 kwietnia 2021 r. do 20 czerwca 2021 r.
 4. Organizator dopuszcza do startu zawodników z licencję PZLA oraz innych związków sportowych.
 5. Akceptując niniejszy Regulamin, Uczestnik oświadcza, że nie ma żadnych przeciwwskazań zdrowotnych do biegania i uczestniczy w Charytatywnej 1MILI na własną odpowiedzialność.

 

VI. OGÓLNE ZASADY PROJEKTU

 

 1. Uczestnicy rejestrują się do rywalizacji za pomocą formularza dostępnego na stronie Organizatora.
 2. W okresie od 12.04.2021 do 20.06.2021 każdy uczestnik może pokonać i zarejestrować dowolną liczbę biegów na dystansie 1 mili.
 3. Organizator prowadzi dwa rankingi: odnoszące się do liczby przebiegniętych mil oraz do czasów przebiegniętych mil. Co dwa tygodnie podsumowuje dany etap rywalizacji i nagradza 1., 2.,3., 16., 160. i 1609. osobę w danym rankingu w podziale na płeć. Na koniec wirtualnej rywalizacji według powyższych zasad zostaną też nagrodzone osoby w klasyfikacji generalnej, obejmującej cały okres trwania Charytatywnej 1MILI.
 4. Akcja charytatywna wspierająca program „WYBIEGAJ w PRZYSZŁOŚĆ” jest częścią Charytatywnej 1MILI. Każda mila zarejestrowana w toku wirtualnej rywalizacji, będzie przekładała się na pieniądze dla programu stypendialnego. Szczegółowe zasady akcji opisane są w pkt. VIII Regulaminu.
 5. Zawody 1MILA to osobna inicjatywa Organizatora i nie jest bezpośrednio związana z Charytatywną 1MILĄ. Zawody 1MILA odbędą się we wrześniu b.r. w dwóch miastach: Warszawie oraz Poznaniu. Zapisy na te biegi również będą prowadzone na stronie Organizatora – www.1mila.pl

 

VII. ZASADY CHARYTATYWNEJ 1MILI

 

 1. Każdy z Uczestników wirtualnej rywalizacji ma do pokonania dystans 1 mili. Może pokonać go w dowolnych dniach i dowolną liczbę razy w okresie 12.04-20.06.2021 r.
 2. Uczestników nie obowiązuje żaden limit czasu pokonania dystansu.
 3. Aby wynik biegu został zaliczony do rywalizacji, Uczestnik musi zmierzyć wynik swojego biegu dowolnym urządzeniem rejestrującym czas i dystans pokonanej trasy. Ważne, aby była możliwość przesłania zdjęcia lub zrzutu ekranu pokazującego wynik biegu z widocznym dystansem i czasem.
 4. Po ukończeniu biegu Uczestnik powinien przesyłać swój wynik wypełniając formularz dostępny na stronie Organizatora pod adresem: https://1mila.pl/charytatywna1mila/wprowadz-wynik/
  Zgłoszenie wymaga wpisania uzyskanego czasu oraz dołączenia zdjęcia lub zrzutu ekranu pokazującego wynik z widocznym dystansem i czasem.
 5. Każdy uczestnik może dokonać dowolną liczbę zgłoszeń. Aby wejść na swój profil i zgłaszać kolejne wyniki biegów, należy zalogować się na stronie podając swoje imię, nazwisko oraz adres email.
 6. Do wirtualnej rywalizacji zaliczane będą tylko te biegi, których wyniki:
  – będą udokumentowane na zdjęciu/zrzucie ekranu,
  –  będą uzyskane na dystansie nie mniejszym niż 1600 m (1,6 km, 1 mila). Uczestnik powinien zrobić wszystko, aby przebiec dystans jak najbliższy 1609 m, jednocześnie pamiętając, że 1600m to minimalny dystans pozwalający na klasyfikację w rywalizacji.
  Każdy zarejestrowany bieg, system będzie domyślnie traktował jako wynik biegu na 1 milę. System nie będzie przeliczał biegów na dłuższych dystansach na odpowiednią liczbę mil.
  Zgłoszenia niepełne lub dokumentujące wynik na dystansie mniejszym niż 1600 m (1,6km, 1 mila) nie będą brane pod uwagę.
 7. Organizator sukcesywnie będzie weryfikował i aktualizował wyniki i publikował je na stronie: https://1mila.pl/charytatywna1mila/wyniki/
 8. Każdy zarejestrowany uczestnik, klikając swoje imię i nazwisko na liście startowej lub na liście wyników, będzie miał dostęp do swojego „profilu zawodnika”, na którym będzie miał dostęp do wszystkich swoich zarejestrowanych wyników
 9. Uczestnik może zostać wykluczony z Charytatywnej 1MILI za złamanie zasad rywalizacji, a w szczególności w przypadku stwierdzenia przez Organizatora rejestrowania wyników biegów zakwalifikowanych przez algorytm systemu jako dystanse przebyte inaczej niż biegiem (np. rowerem, na rolkach, samochodem, itp.). Uczestnik ma prawo złożyć reklamację od decyzji o ewentualnym wykluczeniu z rywalizacji, zgodnie z postanowieniami w pkt. XIII Regulaminu.

 

 

VIII. ZASADY WSPARCIA PROGRAMU STYPENDIALNEGO „WYBIEGAJ W PRZYSZŁOŚĆ” W RAMACH CHARYTATYWNEJ 1MILI

 

 1. Każdy uczestnik Charytatywnej 1MILI pośrednio wspiera program „WYBIEGAJ w PRZYSZŁOŚĆ” prowadzony przez Fundację Zdrowy Ruch.
 2. Program „WYBIEGAJ w PRZYSZŁOŚĆ” powstał, by pomóc młodym, zdolnym biegaczom w rozwoju kariery sportowej. W ramach Programu przyznawane będą roczne stypendia dla zawodników w wieku 14-17 lat z wykluczonych społecznie rodzin. Wsparcie finansowe pozwoli im się rozwijać, szkolić, kupować niezbędny sprzęt i brać udział w zgrupowaniach treningowych i zawodach.
 3. Mile zarejestrowane przez uczestników w ramach Charytatywnej 1MILI, będą przeliczane na złotówki, przekazywane na wsparcie programu „WYBIEGAJ w PRZYSZŁOŚĆ”. Organizator wyznacza maksymalny limit wsparcia programu w ramach tej akcji na kwotę 10 000 zł.
 4. Każdy uczestnik będzie miał możliwość dodatkowego wsparcia programu stypendialnego „WYBIEGAJ w PRZYSZŁOŚĆ” poprzez stronę Fundacji https://www.fundacjazdrowyruch.pl/wspieraj/.  Jest to działanie dobrowolne i nie ma wpływu na przebieg rywalizacji w ramach Charytatywnej 1MILI.

 

IX. OPŁATY

 

 1. Udział w Charytatywnej 1MILI jest bezpłatny.

 

X. KLASYFIKACJE

 

  1. Na podstawie przesłanych wyników, prowadzone będą dwie klasyfikacje w podziale na płeć:
  • ranking najszybszych uczestników i uczestniczek
  • ranking uczestników i uczestniczek, którzy zarejestrowali najwięcej mil
 1. Wyniki będą na bieżąco aktualizowane na stronie: https://1mila.pl/charytatywna1mila/wyniki/
  W każdym momencie będzie można sprawdzić stan rywalizacji.
 2. Podsumowania każdej klasyfikacji będą prowadzone w cyklu 2-tygodniowych etapów w następujących terminach:12.04.2021 – 25.04.2021 – ETAP I26.04.2021 – 09.05.2021 – ETAP II10.05.2021 – 23.05.2021 – ETAP III24.05.2021 – 06.06.2021 – ETAP IV07.06.2020 – 20.06.2020 – ETAP V
 3. Po zakończeniu każdego etapu nagradzane będą osoby znajdujące się na 1., 2., 3., 16., 160. i 1609. miejscu w danym rankingu, w podziale na płeć.
 4. Nagrodzeni w poszczególnych etapach zostaną o tym powiadomieni drogą mailową, na adres email podany przy rejestracji. Wiadomość otrzymają na następy dzień po opublikowaniu wyników danego etapu. W wiadomości będą proszeni o podanie adresu korespondencyjnego do wysyłki nagrody.
 5. Jeżeli zdarzy się sytuacja, że więcej uczestników, będzie miało ten sam wynik, plasując się ex aequo na którymś z nagradzanych miejsc, organizator przewiduje następujące procedury:
  – w przypadku rankingu osób, które najszybciej pokonywały mile, przy identycznych wynikach czasowych, nagradzane będą wszystkie osoby, które uzyskały dany rezultat;
  – w przypadku rankingu osób, które przebiegły najwięcej mil, przy identycznej liczbie wybieganych mil u kilku uczestników, nagradzana będzie ta osoba, która uzyskała spośród nich najlepszy czas. Jeśli ta osoba będzie już nagrodzona w etapie w rankingu najszybszych biegaczy/biegaczek, wówczas nagrodzona będzie osoba z drugim najszybszym czasem.

 

XI. NAGRODY

 

 1. Wszyscy uczestnicy Charytatywnej 1MILI otrzymują dostęp do pamiątkowego dyplomu, który będą mogli wygenerować na swoim „profilu zawodnika”.
 2. Nagrodzeni w rankingach etapowych (miejsca 1, 2, 3, 16, 160, 1609) otrzymają nagrody rzeczowe (gadżety sportowe) ufundowane przez markę Decathlon. Wartość jednej nagrody nie będzie przekraczać 30 zł.
 3. Nagrody będą przesyłane pocztą/kurierem, zaraz po rozstrzygnięciu danego etapu. Nagrody wysyłane będą tylko na adresy znajdujące się na terenie Polski.
 4. Zdobyte nagrody nie podlegają wymianie na ich równowartość pieniężną ani na inne produkty.
 5. Nagrody w Charytatywnej 1MILI są zwolnione z podatku dochodowego od osób fizycznych na podstawie art. 21 ust. 1 pkt 68 ustawy z dnia 26 lipca 1991r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (Dz.U. z 2016r., poz. 2.032 z późn.zm.).

 

XII. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 

 1. Ze względów na specyficzne warunki i zasady rozgrywania Charytatywnej 1MILI apelujemy do przestrzegania zasad fair play. Zwracamy uwagę na samodzielne pokonanie wskazanego dystansu biegiem lub marszem. Niedopuszczalne jest pokonywanie dystansu na rolkach, rowerze, hulajnodze, itp.
 2. Organizator zastrzega sobie prawo do wysyłania Uczestnikom Charytatywnej 1MILI informacji dotyczących projektu oraz innych projektów organizowanych lub współorganizowanych przez Organizatora.
 3. Organizator zastrzega sobie, a także podmiotom z nim powiązanym, prawo do przeprowadzenia z każdym z Uczestników wywiadów, robienia zdjęć i/lub filmowania, używania imion i nazwisk, wizerunku, głosu oraz innych materiałów pochodzących lub związanych z uczestnictwem w Charytatywnej 1MILI na potrzeby komunikacyjne, reklamowe, promocyjne, a także możliwość ich wykorzystania w mediach (social media, telewizja, radio, gazety, magazyny, strony internetowe), w materiałach prasowych oraz na wszelkie inne potrzeby komercyjne z prawem do ich modyfikowania.
 4. Organizator zastrzega sobie, a także podmiotom powiązanym prawo do nieodpłatnego wykorzystania wszelkich zdjęć przesłanych przez Uczestników, materiałów filmowych, wywiadów i nagrań, które mogą być bezpłatnie umieszczane na wybranych nośnikach elektronicznych oraz mediach: telewizja, radio, gazety, magazyny, strony internetowe na potrzeby reklamowe i promocyjne.
 5. Uczestnik oświadcza, że Organizator nie jest i nie będzie zobligowany do uiszczenia jakichkolwiek opłat związanych z działaniami opisanymi w punktach 3 i 4 powyżej, udzielając tym samym nieograniczonej licencji na używanie wypowiedzi, zdjęć, filmów i informacji bez powiadomienia w celu reklamy i promocji Charytatywnej 1MILI.
 6. Każdemu Uczestnikowi przysługuje prawo wniesienia reklamacji dotyczącej Charytatywnej 1MILI. Reklamacje należy wysyłać w formie wiadomości elektronicznej e-mail pod adres info@1mila.pl lub pisemnie na adres Organizatora (Sportfolio Sp. z o.o., ul. Berezyńska 8/1, 03-904, Warszawa Reklamacja powinna zawierać: imię, nazwisko, wskazanie przyczyny reklamacji oraz treści żądania.
 7. Reklamacje będą rozpatrywane przez Organizatora najpóźniej w terminie 14 dni od daty ich otrzymania. Uczestnik zostanie powiadomiony o wyniku rozstrzygnięcia reklamacji pocztą elektroniczną lub listem – w zależności od sposobu złożenia reklamacji.
 8. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w Regulaminie. O zmianach w Regulaminie Organizator będzie informował na stronie internetowej Charytatywnej 1MILI.
 9. W sprawach nieujętych Regulaminem rozstrzyga Organizator.
 10. Jeżeli którekolwiek z postanowień Regulaminu zostanie częściowo lub w całości uznane za nieważne lub niemożliwe do wyegzekwowania – wszelkie inne postanowienia (w całości bądź częściowo) zachowują ważność.

——————————————————————————————————————–

 

KLAUZULA INFORMACYJNA RODO

 

 1. Dane osobowe Uczestników dokonujących rejestracji przetwarzane są zgodnie z obowiązującymi przepisami, a w tym z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
 2. Administratorem danych osobowych Uczestników jest Sportfolio Sp. z o.o., ul. Wapienna 2j, 04-691 Warszawa oraz Fundacja Zdrowy Ruch, ul. Wapienna 2j 04-691 Warszawa, KRS: 0000863675, NIP: 9522210037. Kontakt z administratorem danych osobowych jest możliwy pod adresem: info@1mila.pl.
 3. Przekazanie danych osobowych Uczestników jest dobrowolne, jednakże stanowi warunek uczestnictwa w Charytatywnej 1MILI.
 4. Uczestnikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania i usuwania lub żądania ograniczenia ich przetwarzania, jak i złożenia sprzeciwu co do ich dalszego przetwarzania przez Organizatora oraz prawo do przeniesienia danych, zgodnie z obowiązującymi przepisami.
 5. Uczestnik ma prawo cofnięcia w dowolnym momencie zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.
 6. Dane osobowe Uczestników będą przetwarzane w następujących celach:A/ świadczenia usług drogą elektroniczną
  B/ wykonania umowy – czyli udziału uczestnika w wirtualnej rywalizacji
  – uczestnictwa w rywalizacji, na którą uczestnik się zarejestrował przez stronę www.1mila.pl (opracowanie wyników, wydanie nagród itp.);
  – publikowania ogólnodostępnych list startowych oraz wyników (tu publikowane będą następujące dane: imię, nazwisko, płeć, rok urodzenia, nazwa miejscowości i klubu, uzyskane wyniki);
  – przesyłanie informacji organizacyjnych (email / SMS) o rywalizacji, na którą uczestnik zgłosił się przez stronę www.1mila.pl;
  – obsługi zgłoszeń i korespondencji;
  – kontaktu z uczestnikiem
  C/ wykonania obowiązków prawnych ciążących na Fundacji Zdrowy Ruch
  – w celach podatkowych i rachunkowych
  D/ w celach wynikających z prawnie uzasadnionych interesów Fundacji Zdrowy Ruch
  i Sportfolio sp. z o.o.:
  – prowadzenia marketingu bezpośredniego produktów i usług
  – obsługi zgłoszeń i korespondencji
  – kontaktu z uczestnikiem
  E/ na podstawie dodatkowo wyrażonej przez uczestnika zgody:
  – przesyłanie informacji marketingowych (email / SMS)
 7. Podstawą prawną dla przetwarzania danych Uczestnika w tym zakresie jest ich niezbędność dla realizacji zobowiązań Organizatora wobec Uczestnika wynikających z niniejszego Regulaminu. Podstawą prawną dla przetwarzania informacji o stanie zdrowia Uczestnika jest jednak zgoda Uczestnika.
 8. Dostęp do danych osobowych Uczestników będą mieli wyłącznie Organizator oraz podmioty działające na rzecz Organizatora w związku z organizacją Zawodów lub w innych celach, w których dane osobowe mogą być wykorzystywane zgodnie z niniejszym Regulaminem.
 9. Dane osobowe Uczestników przechowywane będą przez okres uzasadniony ze względu na organizację Zawodów, z zastrzeżeniem, że dane o wynikach Zawodów będą przechowywane i publikowane bezterminowo. Dane osobowe Uczestników, którzy wyrazili zgodę na wykorzystanie ich danych kontaktowych w celach marketingowych, będą przechowywane bezterminowo.
 10. Organizator zobowiązuje się do wypełnienia obowiązków wynikających z obowiązujących w Polsce przepisów prawa dotyczących ochrony danych osobowych.
 11. Skargi dotyczące przetwarzania danych osobowych Uczestnicy mogą wnosić do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych: ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.

Zapisz się na newsletter

Wyślij mi swój newsletter (w każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji).