Wprowadź wynik

Jak wprowadzić wynik?

 

1
Przebiegnij 1 milę (nie mniej niż 1600m) i zmierz wynik swojego biegu za pomocą urządzenia, z którego korzystasz na co dzień - zegarka lub aplikacji biegowej.
2
Aby prawidłowo wprowadzić wynik, należy wpisać czas swojego biegu oraz załączyć zdjęcie/screen dokumentujące ten wynik. Na obrazie musi być widoczny dystans (1 mila / 1,6km) oraz dokładny czas uzyskany na tym dystansie (np. nie może to być średnie tempo podane w min/mile z jakiegoś dłuższego biegu). Przeczytaj nasz PORADNIK, JAK POPRAWNIE WPROWADZIĆ WYNIK! Znajdziesz go w zakładce Aktualności: www.1mila.pl/jak-poprawnie-wprowadzic-wynik-w-charytatywnej-1mili-poradnik/
3
Twój wynik zostanie zaliczony tylko wtedy, gdy na zdjęciu/screenie dokumentującym Twój rezultat, będzie widoczny czas biegu oraz przebyty dystans. Załączając plik, upewnij się, że te niezbędne dane się tam znajdują. Akceptowane będzie zdjęcie zegarka lub zrzut ekranu z dowolnej aplikacji, rejestrującej czas i dystans.
4
Plik dokumentujący wynik musi być w formacie jpg/jpeg/png oraz mieć nie więcej niż 2MB.
5
Będziemy wyrywkowo sprawdzali Wasze wyniki. Jeżeli po przesłaniu rezultatu, Twój czas nie będzie widoczny na liście wyników, może to oznaczać, że jest on jeszcze w sprawdzany w procesie weryfikacji. Obowiązkowemu sprawdzeniu będą poddani wszyscy zawodnicy z czasem zbliżonym do wyników elity.
6
W czasie trwania zabawy możesz przebiec i zarejestrować dowolną liczbę mil! Możecie je rejestrować w terminie od 12 kwietnia do 20 czerwca 2021, do godz. 23:59.
7
Aby wprowadzić wyniki kolejnych swoich biegów, wystarczy, że wpiszesz na stronie formularza swoje imię, nazwisko i adres email. Nie zakładaj nowych kont, loguj się zawsze na swój profil (UWAGA! Trzeba zawsze wpisywać dokładnie to samo imię, nazwisko i email. Uważaj więc na spacje, duże litery, itp., żeby system Cię zidentyfikował). Na swoim „profilu zawodnika” znajdziesz wszystkie wyniki swoich zarejestrowanych biegów.