Jesień w Banku Pekao SA ponownie upływa pod znakiem aktywności fizycznej, a wszystko za sprawą sportowo – charytatywnej zabawy „MiLOVE aktywności z Żubrem”, w którą angażowaliście się we wrześniu i październiku. Padł nowy rekord akcji!

Jak co roku, motywacją do wzięcia udziału w akcji, jest chęć zadbania o formę psychofizyczną i szlachetna, sportowa rywalizacja. Ale celem jest również wsparcie Programu Stypendialnego „Wybiegaj w Przyszłość” dedykowanego młodym, zdolnym lekkoatletom, znajdującym się  w trudnej sytuacji materialnej.

 

Rekord za rekordem!

Jesienna edycja akcji okazała się rekordowa pod każdym względem. Chęć udziału w akcji zgłosiło aż 1653 osoby, a finalnie aktywnych było aż 1304 uczestników! Łącznie podjęliście aktywność aż 53 432 razy i wspólnie wykręciliście zawrotne 200 559,6 dobroczynnych mil, co pozwoliłoby ośmiokrotnie pokonać cały równik!🤯🌍 Tu warto nadmienić, że aż 598 osób było aktywnych codziennie, dzień w dzień przez 28 dni!

108 969,6 mil pokonaliście na rowerze, hulajnodze czy rolkach, a 91 590 mil spacerując i biegając, spalając przy tym przeszło 15 mln kcal! By uhonorować ten wysiłek, 150 najaktywniejszych kobiet i 150 najbardziej zaangażowanych mężczyzn otrzyma pamiątkowy upominek – bluzę funkcyjną marki 4F.

 

Cel dobroczynny

Wasza aktywność pozwoli również młodym, ambitnym sportowcom – Stypendystom Programu „Wybiegaj w Przyszłość” – walczyć o swoje marzenia. Założony limit 125 000 mil uzbieraliście już po 2 tygodniach akcji, finalnie realizując grubo ponad 100% planu! Dzięki temu, Fundacja Banku Pekao SA przekaże na rzecz Programu Stypendialnego „Wybiegaj w Przyszłość” kwotę 40 000 złotych. Dziękujemy!

Moc Waszego wsparcia jest ogromna! Posłuchajcie, co mają Wam do powiedzenia beneficjenci tych środków:

 

Walka o zdrowe nawyki

Oczywiście największą wygraną będzie, jeśli pozostaniecie przy zdrowych nawykach i regularne będziecie podejmować aktywność fizyczną! Czego wszystkim Wam życzymy!  Już nie możemy doczekać się kolejnej edycji naszej zabawy. Do jednego nas już przyzwyczailiście – będzie rekordowo! 🙂

 

Rezultaty

Wyniki rywalizacji znajdziecie na naszej stronie TUTAJ > ! Sprawdźcie wyniki indywidualne, zespołów i drużyn!
Nagrody otrzymacie przesyłką na adres podany podczas rejestracji.

Dziękujemy Wam za ogromne zaangażowanie w akcję!

Śledźcie doniesienia o postępach naszych Stypendystów i trzymajcie rękę na pulsie, by być gotowym na kolejną edycję akcji! 🙂