Wiosna i aktywność na świeżym powietrzu to doskonałe połączenie! A jakby dodać do tego cel charytatywny? Czy kogoś jeszcze trzeba przekonać? Niech maj i czerwiec upłyną nam pod znakiem pomagania poprzez aktywny tryb życia! Zapraszamy do pierwszej tegorocznej edycji sportowo-charytatywnej akcji „MiLOVE aktywności z Żubrem”!

Ruszyła wiosenna akcja „MiLOVE aktywności z Żubrem” 2024! Już w pierwszym dniu akcji, pobiliście pierwszy rekord! 🙂  Tylko do końca dnia zarejestrowało się do aż 1504 osób chętnych do aktywnego pomagania! A licznik bije dalej!

W dniach 13-14 maja trwała rozgrzewka. Od 15 maja do 12 czerwca 2024 bawimy się już na punkty i zbieramy dobroczynne mile, by połączyć aktywność z pomaganiem i wesprzeć młodych sportowców w trudnej sytuacji materialnej.

Zasady zabawy są niezwykle proste. Wystarczy bezpłatnie zapisać się do akcji, wskoczyć na rower czy hulajnogę, założyć rolki lub buty do biegania, czy po prostu pójść na spacer i rejestrować aktywności w aplikacji mobilnej Activy . Zbierane w ten sposób mile, zostaną przeliczone na wsparcie Fundacji Zdrowy Ruch*. Naszym wspólnym celem jest wychodzenie/wyjeżdżenie/wybieganie 50 000 zł!

*szczegółowe zasady wsparcia charytatywnego opisane są w Regulaminie, pkt. X.

 

Aktywnie w szczytnym celu!

Beneficjentami akcji są Stypendyści Programu WYBIEGAJ w PRZYSZŁOŚĆ – młodzi, utalentowani sportowcy, którzy dzięki naszemu wsparciu będą mieli szansę sięgnąć po marzenia, rozwijać się nie tylko jako sportowcy, ale przede wszystkim, jako ludzie.

Szczegóły na temat Programu Stypendialnego znajdziecie pod linkiem, a jaka jest MOC Waszego WSPARCIA, możecie się przekonać oglądając poniższy film!

 

Na najaktywniejszych czekają nagrody!

Pomoc innym, zdrowie, satysfakcja i dużo radości to nie wszystkie benefity, które czekają na uczestników akcji. Aż 200 najbardziej zaangażowanych osób może sięgnąć również po nagrody w postaci gadżetów sportowych!

O szczegółach akcji przeczytacie TUTAJ >> Nie zwlekajcie, rejestrujcie się i przemierzajcie mile w szlachetnym celu! Do zobaczenia na trasie 😉