Zakończyliśmy akcję „MiLOVE aktywności z Żubrem”. To był piękny, intensywny miesiąc aktywnego pomagania. Tak wysokich wyników nie było w żadnej dotychczasowej akcji MiLOVE! Zebraliście rekordową sumę 56 883,75 dobroczynnych mil. Wybierając bieganie, spacer czy rower zamiast samochodu, zaoszczędziliście emisję prawie 23 ton dwutlenku węgla i z nawiązką wypełniliście nasz cel charytatywny – 35 000 zł zostanie przekazane na Program Stypendialny „Wybiegaj w Przyszłość” Fundacji Zdrowy Ruch! Jesteście wielcy!

Wyniki, które uzyskaliście w toku akcji „MiLOVE aktywności z Żubrem” przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Jeszcze nigdy Wasze zaangażowanie nie było tak wielkie, a poniższe liczby tak imponujące! Rekordowe było także zainteresowanie akcją. Do zabawy zarejestrowało się prawie 700 osób!

Wyniki klasyfikacji generalnej akcji „MiLOVE aktywności z Żubrem” możecie zobaczyć tutaj >>
GRATULUJEMY WSZYSTKIM UCZESTNIKOM AKCJI!

Uczestnicząc w niej, nie tylko pomogliście sobie, dbając o swoją aktywność fizyczną! Pomogliście też młodym, zdolnym, pracowitym sportowcom, potrzebującym wsparcia! Finalnie z nawiązką wypełniliście nasz wspólny cel charytatywny, a dzięki temu Fundacja Banku Pekao S.A. im. M. Kantona przekaże Fundacji Zdrowy Ruch aż 35 000 zł darowizny na wsparcie Programu Stypendialnego „Wybiegaj w Przyszłość” dla młodych zdolnych sportowców, znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej.

 

Przeczytaj: Komu i jak pomagamy?

Najlepsi indywidualnie

W klasyfikacji kobiet uczestniczących w akcji „MiLOVE aktywności z Żubrem” największą liczbę punktów uzyskała Anna Sawicka (9015 pkt.), amatorka ultramaratonów i codziennych wycieczek rowerowych. Pani Anna zrobiła w czasie trwania akcji aż 871,5km aktywności na nogach (bieganie i spacery), a do tego 288,5 km na rowerze. Niesamowity wynik! Gratulujemy!

 

Z kolei wśród mężczyzn najlepszy był Robert Krysiak (9686 pkt.), który okazał się też zwycięzcą rankingu OPEN całej rywalizacji.
Pan Robert wykręcił na rowerze aż 2816,9km (!!!), a do tego 165,6km na nogach. Wielkie brawa!

 

Rywalizować można było także zespołowo. Do zabawy włączyło się aż 25 aktywnych zespołów. W tym rankingu najlepsza okazała się drużyna „TAX”, w składzie: Artur Migdał (kapitan), Piotr Piątkowski, Marcin Pawlisz, Paweł Ganczewski, Edyta Domańska, Monika Laskowska, Łukasz Szajerka, Anna Szkaradek, Tomasz Kosmala Ania Kucharska, Dagmara Jaworska, Mariusz Ferens, Magdalena Danielewicz, Weronika Kostrzębska i Paweł Domagała. Gratulujemy!

Nagrody

Nagrodami w akcji ją dedykowane bluzy funkcyjne, doskonałe do aktywności fizycznej przy obecnej, mroźnej aurze! Otrzyma je aż 250 osób z największą liczbą punktów w rankingu indywidualnym. Bluzy zostaną do Was wysłane kurierem na adres podany przy rejestracji. Nagrody specjalne trafią do wyszczególnionych powyżej 12 kobiet i 12 mężczyzn z największą liczbą punktów w rankingu indywidualnym akcji. Wszystkie nagrody są ufundowane i dostarczane przez Bank Pekao S.A.

Gratulujemy i do zobaczenia w kolejnej akcji „MiLOVE”! 🙂