Mamy to! Po 4 tygodniach aktywnego pomagania i 162 724 przebytych milach, możemy ogłosić: dotarliśmy do mety! I to z rekordowymi wynikami! Zapoznajcie się z podsumowaniem wiosennej edycji akcji  „MiLOVE aktywności z Żubrem”.

Aktywizująco-charytatywna akcja „MiLOVE aktywności z Żubrem” jest już stałym punktem w sportowym kalendarzu pracowników i współpracowników Banku Pekao SA. Po tej edycji śmiało możemy powiedzieć, że powoli tradycją staje się także bicie przez Was rekordów zaangażowania w tę akcję! Nie ma lepszego wyznacznika jej sukcesu! 🙂

 

 

MiLOVE 2023 w liczbach!

 

Liczby wiosennej edycji akcji MiLOVE przerosły nasze najśmielsze oczekiwania! I to nie jest pusty slogan. Naprawdę daliście z siebie niewiarygodnie dużo!

1282 osoby były aktywne w wyzwaniu w aplikacji mobilnej, w tym 63% kobiet i 37% mężczyzn. Do akcji zarejestrowało się jednak jeszcze więcej, bo aż 1451 osób (nie wszystkie osoby spełniły Regulaminowe wymogi akcji). A to oznacza, że ponad 11% wszystkich pracowników i współpracowników Banku Pekao SA zainteresowało się naszą akcją!

Razem zebraliście aż 162 724,5 dobroczynnych mil, w tym 90 620,4 mil przejechanych na kołach i  72 104,1 mil przebytych na nogach!

Rezygnując z samochodu, na rzecz jazdy na rowerze, spacerowania i biegania, zaoszczędziliście aż 65,8 ton emisji dwutlenku węgla! Brawo Wy!

Utworzyliście aż 51 zespołów, by wzajemnie się motywować do codziennej aktywności!

Rywalizowaliście też w ramach Drużyn zgodnych ze strukturą organizacyjną Banku Pekao SA. Ranking drużynowy przedstawia się następująco:

I wreszcie: dzięki Waszemu tak wielkiemu zaangażowaniu, Fundacja Banku Pekao SA przekaże na rzecz Programu Stypendialnego „Wybiegaj w Przyszłość” całkowity założony budżet, czyli darowiznę wysokości 40 000 zł! Dziękujemy Wam za to w imieniu wszystkich Stypendystów Programu „Wybiegaj w Przyszłość”. To dzięki Wam ci młodzi, pracowici, zdolni ludzie mogą się rozwijać, uczyć, trenować i osiągać sukcesy.  Jeśli kiedykolwiek mieliście marzenie, żeby komuś pomóc i dać mu szanse na lepsze życie, to właśnie je spełniliście! <3

 

Wyniki wiosennej edycji „MiLOVE aktywności z Żubrem” 2023

 

Na naszej stronie z wynikami znajdziecie wszystkie rankingi: klasyfikację generalną, wyniki 100 najbardziej zaangażowanych uczestniczek i uczestników akcji, a także ranking pierwszych 50 zespołów.

Przypominamy, że wspomniane 200 najbardziej zaangażowanych osób (100 kobiet i 100 mężczyzn, którzy zdobyli największą liczbę punktów w rankingu indywidualnym) otrzyma dedykowaną koszulkę techniczną marki 4F! Wysyłka nagród będzie odbywać się w najbliższych tygodniach. Przesyłki otrzymacie na adresy podane przy rejestracji.

Gratulacje składamy na ręce WSZYSTKICH uczestników akcji, bo razem osiągnęliśmy zamierzony cel!
Ogromne podziękowania kierujemy do Departamentu Strategii HR, Pionu Zasobów Ludzkich Banku Pekao SA. To dzięki ich pracy i osobistemu zaangażowaniu możemy wspólnie pomagać i cieszyć się tymi sukcesami!

Kolejną edycję akcji „MiLOVE” planujemy po wakacjach! Bądźcie aktywni i śledźcie nasze kanały!