Wiosenna edycja „MiLOVE aktywności z Żubrem” 2023 rozkręca się na dobre! Za nami dopiero dwa tygodnie zabawy i już zapowiada się rekordowo! 🙂

Z roku na rok, z edycji na edycję, coraz bardziej nas zaskakujecie Waszym zaangażowaniem w akcję „MiLOVE”. Ale tym razem to już przesadziliście! 😉

Po kilku pierwszych dniach akcji, wyczerpaliście zakładany przez nas początkowo limit uczestników! Nie zdziwiłoby nas to tak bardzo, gdyby nie fakt, że ów limit był ustawiony na poziomie całkowitej liczby uczestników zeszłorocznej akcji! Z wielką radością i wdzięcznością przyjęliśmy więc decyzję Banku Pekao SA, że w obliczu takiego zainteresowania, zwiększamy limit uczestników aż dwukrotnie!

 

 

To, co się stało po kolejnym tygodniu akcji, zaskoczyło nas ponownie!

Po dwóch tygodniach od startu mamy już 1404 osoby zarejestrowane w naszym formularzu i 48% zrealizowania przez Was celu charytatywnego! Jesteście N-I-E-S-A-M-O-W-I-C-I !!! Dziękujemy za Wasze zaangażowanie!

I bawimy się dalej! 🙂

 

Jak dołączyć do akcji MiLOVE?

Wystarczy bezpłatnie zarejestrować się do akcji. Po zapisaniu się, dostaniesz od nas maila z instrukcją, jak rejestrować swoje aktywności, by wesprzeć nasz wspólny cel. A zabawa jest prosta:  indywidualnie spacerujesz, biegasz, jeździsz na rowerze czy rolkach i zapisujesz swoje aktywności przy pomocy aplikacji mobilnej Activy. Przebyte dystanse przeliczane są na dobroczynne mile. „Dobroczynne”, bo każda mila to realne, finansowe wsparcie celu charytatywnego!* Nasz wspólny cel to zebranie 125 000 mil!

*szczegółowe zasady wsparcia charytatywnego opisane są w Regulaminie, pkt. VIII.