Ruszamy z pierwszą tegoroczną akcją „MiLOVE aktywności z Żubrem”! Przed nami miesiąc aktywnego pomagania! Zakładajcie buty sportowe, wsiadajcie na rowery, rolki czy deskorolki i ruszajmy po dobroczynne mile!

Wraz z Fundacją Banku Pekao SA już po raz czwarty zapraszamy Was do udziału w sportowo-charytatywnej akcji „MiLOVE aktywności z Żubrem” dla pracowników i współpracowników Banku Pekao SA.

Przez cztery tygodnie, od 24 kwietnia do 21 maja b.r., każdy z Was może włączyć do zabawy i pomagać! Wystarczy bezpłatnie zapisać się do akcji. Zasady są proste:  indywidualnie spacerujecie, biegacie, jeździcie na rowerze czy rolkach i rejestrujcie swoje aktywności przy pomocy aplikacji mobilnej Activy. Przebyte przez Was dystanse przeliczane są na dobroczynne mile. „Dobroczynne”, bo każda mila to realne, finansowe wsparcie celu charytatywnego!* Nasz wspólny cel to zebranie 125 000 mil!

*szczegółowe zasady wsparcia charytatywnego opisane są w Regulaminie, pkt. VIII.

 

Pomagamy aktywnie!

Naszym celem charytatywnym jest niezmiennie wsparcie Programu Stypendialnego i edukacyjnego  „WYBIEGAJ w PRZYSZŁOŚĆ Fundacji  Zdrowy Ruch. Program pomaga młodym, zdolnym sportowcom w rozwoju ich karier. Dzięki udziale w naszej zabawie każdy z Was może dołożyć cegiełkę do ich sukcesu!

Już trzeci rok z rzędu pomagamy tym młodym, pracowitym i pełnych pasji ludziom! Zobacz komu pomogliśmy w zeszłym roku i posłuchaj, jak Stypendyści spożytkowali stypendia, które im ufundowaliśmy Przejdź do filmu>>

 

Drużyny, zespoły i nagrody!

Rejestrując się do akcji, oznaczacie drużynę, którą reprezentujecie (Pion/Makroregion, w którym pracujecie). Dodatkowo, możecie także samodzielnie zakładać zespoły i zapraszać do nich swoich znajomych z pracy! W ten sposób będziemy się nawzajem motywować do codziennej aktywności.

Poza zdrowiem, dobrym samopoczuciem i realną pomocą potrzebującym, możecie tu powalczyć o coś jeszcze!
Dla najaktywniejszych uczestników przygotowaliśmy specjalne nagrody. Aż 200 osób, które wykażą się największym zaangażowaniem w akcję „MiLOVE aktywności z Żubrem”, otrzyma dedykowaną koszulkę techniczną marki 4F! Będzie to 100 kobiet i 100 mężczyzn, którzy zdobędą największą liczbę punktów w rankingu indywidualnym wiosennej edycji akcji.

Wszystko o zasadach Akcji przeczytasz w Regulaminie oraz na poniższej stronie:

O akcji

Ruszajcie się, pomagajcie i wygrywajcie! Trzymamy kciuki!