Cieszymy się, że chcesz wziąć udział w akcji „MiLOVE aktywności z Żubrem”. To bardzo proste i  przyjemne – bo takie właśnie jest aktywne pomaganie! Tłumaczymy krok po kroku, co należy zrobić, żeby wziąć udział w akcji.

 

Krok nr 1: ZAPISZ SIĘ DO AKCJI!  📲💻

 

Aby wziąć udział w akcji „MiLOVE aktywności z Żubrem”, należy zarejestrować się poprzez naszą stronę internetową  TUTAJ >>

Po wysłaniu formularza, otrzymasz od nas maila z potwierdzeniem rejestracji. Następnie musimy zweryfikować Twoje zgłoszenie (czy jesteś pracownikiem lub współpracownikiem Banku Pekao SA). Po pozytywnym zweryfikowaniu, otrzymasz od nad kolejną wiadomość e-mail ze szczegółową instrukcją zabawy!
Zgodnie z tą instrukcją, będziesz musiał_a pobrać na swój telefon aplikację mobilną Activy, a w niej dołączyć do wyzwania „MiLOVE aktywności  z Żubrem”.

⚠ WAŻNE! Przy rejestracji użyj swojego służbowego maila !

 

Krok nr 2: SPACERUJ, JEŹDZIJ NA ROWERZE LUB BIEGAJ!  🏃🚴‍♀️🚶‍♂️

 

Przed pracą, do pracy, po pracy, w weekendy – kiedy tylko będziesz mieć czas i ochotę. Po prostu wsiądź na rower albo biegaj, rób marszobiegi lub spaceruj, włączając aplikację Activy lub inne urządzenie (Polar, Garmin, Strava), którym będziesz mierzyć swoją aktywność!

Tempo nie ma znaczenia! Im więcej się ruszasz, tym wyższe Twoje miejsce w rankingu i tym bardziej wesprzemy nasz cel charytatywny!

⚠ WAŻNE! Aby wynik został zaliczony, bieg/spacer musi mieć dystans min. 1,5km. Aktywności na krótszym odcinku nie będą zaliczane do zabawy.

 

Krok nr 3: REJESTRUJ SWOJE WYNIKI W APLIKACJI MOBILNEJ ACTIVY! ⏱📱

Wystarczy, że wejdziesz w aplikację Activy wciśniesz zielony sześciobok u dołu ekranu.  Na ekranie Twojego telefonu pojawi się mapka z Twoją lokalizacją i możesz ruszać! Gdy chcesz zakończyć aktywność kliknij pauzę i przycisk „Zakończ”. Aktywność automatycznie zapisze się na Twoim profilu!

WIĘCEJ O APLIKACJI ACTIVY PRZECZYTAJ TUTAJ >>

Możesz też rejestrować aktywności za pomocą urządzeń, których używasz na co dzień!

Aplikacja Activy pozwala na synchronizację z kontami na Stravie, Garminie i Polarze. W ten sposób, nie musisz używać aplikacji Activy do mierzenia swoich aktywności. Możesz korzystać ze swojego zegarka sportowego, a dane z Twojego urządzenia będą automatycznie trafiały do akcji „MiLOVE aktywności z Żubrem” w aplikacji Activy! Wystarczy, że zsynchronizujesz swoje konta! Pamiętaj, żeby zrobić to na samym początku, jak tylko dołączysz do wyzwania.

Dowiedz się, jak zsynchronizować konta na Stravie, Garminie i Polarze z aplikację Activy! >> 

 

Baw się dobrze!

 

MASZ PYTANIA?  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI! POMOŻEMY! 🙂

WS. FUNKCJONOWANIA APLIKACJI: contact@activy.pl
WS. ZASAD AKCJI: biuro@fundacjazdrowyruch.pl