Spaceruj, wsiądź na rower lub biegaj! I pomagaj z nami! Ruszamy z drugą w tym roku akcją sportowo-charytatywną „MiLOVE aktywności z Żubrem”! Tym razem zapraszamy do zabawy także rowerzystów! Rozgrzewka startuje 17 października!

 

Przed nami kolejna odsłona naszej akcji MiLOVE, w której Twoją codzienną aktywność przewalutujemy na pomoc potrzebującym!  Robiąc coś dobrego dla siebie, pomagasz też innym! Do dzieła!

 

Niezależnie od tego, czy wolisz rowerowe wycieczki, popołudniowe bieganie czy spacer, ta akcja jest dla Ciebie! Pokonane kilometry, zdobyte punkty, spalone kalorie – to wszystko przełoży się na poprawę samopoczucia, wspieranie zdrowia i oczywiście dobrą zabawę. W przyjacielskiej rywalizacji zyskasz dużo motywacji do regularnego ruchu, a jednocześnie swoją aktywnością wesprzesz cel charytatywny. Startujemy już w najbliższych dniach 🙂

Każdy może wygrać!

Jeśli myślisz “nie jestem typem sportowca”, nie zniechęcaj się – w minionym roku 70% uczestników takich aktywnych wyzwań, dzięki takiej zabawie przyznało, że ruszało się częściej niż dotychczas. Sportowiec amator ma podobne szanse co początkujący biegacz, fan rekreacyjnych przejazdów rowerem czy zwolennik domowych ćwiczeń – wszystko dzięki sposobie punktowania aktywności, gdzie tempo nie ma znaczenia! Liczy się zaangażowanie!

Dołączając, zbudujesz sobie zdrowy nawyk regularnego ruchu poprzez:

  • Postawienie sobie swoich personalnych celów i ich realizację,
  • Rywalizację ze znajomymi z pracy w klasyfikacji indywidualnej,
  • Wzajemną motywację w zespole!

 

Jak dołączyć do akcji?

Dołączenie do akcji jest bardzo proste, a potem każdym aktywnym kilometrem, który przebędziesz rowerem, spacerem czy biegiem, wspomożesz nasz wspólny cel charytatywny – Program Stypendialny „Wybiegaj w Przyszłość”!

1 . Zarejestruj się do akcji! <KLIKNIJ> Wypełnienie formularza zajmie Ci dosłownie minutę.
Jeśli brałe_aś udział w poprzedniej akcji („MiLOVE biegi z Żubrem), również musisz się zarejestrować!

2. Po wysłaniu formularza, najpierw otrzymasz od nas maila z potwierdzeniem rejestracji. Po weryfikacji Twojego zgłoszenia, prześlemy Ci drugą wiadomość, ze szczegółową instrukcją udziału w akcji. By w niej uczestniczyć, musisz pobrać aplikację Activy! Zrób to od razu!

3. Wsiadaj na rower, biegaj lub spaceruj, zapisuj swoje aktywności przy pomocy aplikacji, zdobywaj punkty i pnij się w rankingach! Każda przebyta przez Ciebie mila to realne wsparcie celu charytatywnego! Poza tym walczysz o fajne, sportowe nagrody dla siebie!

Akcję zaczniemy „rozgrzewką” w dniach 17-18 października. Wtedy jeszcze nie zliczamy punktów do oficjalnych rankingów.
Rywalizacja na punkty trwa od 19 października do 15 listopada 2022, do godz. 23:59.

Dobrej zabawy!