Jesień i aktywność na świeżym powietrzu zdecydowanie mogą iść w parze! Niech wrzesień i październik upłyną nam pod znakiem pomagania poprzez aktywny tryb życia! Wszystko za sprawą drugiej tegorocznej edycji sportowo-charytatywnej akcji „MiLOVE aktywności z Żubrem”!

Podczas wiosennej edycji akcji „MiLOVE aktywności z Żubrem” niemal 1 130 uczestników przebyło łącznie ponad 162 000 mil i zebrało 40 000 złotych na wsparcie Programu Stypendialnego „Wybiegaj w Przyszłość” Fundacji Zdrowy Ruch. Czy jesienna edycja zakończy się równie dużym sukcesem?

STARTUJEMY! W dniach 18-19 września trwała rozgrzewka. Od 20 września do 17 października 2023 bawimy się już na punkty i zbieramy dobroczynne mile, by połączyć aktywność z pomaganiem i wesprzeć młodych sportowców w trudnej sytuacji materialnej.

Zasady zabawy są niezwykle proste. Wystarczy bezpłatnie zapisać się do akcji, wskoczyć na rower czy hulajnogę, założyć rolki lub buty do biegania, a nawet po prostu pójść na spacer i rejestrować aktywności w aplikacji mobilnej Activy . Zbierane w ten sposób mile, zostaną przeliczone na wsparcie Fundacji Zdrowy Ruch*. Naszym wspólnym celem jest uzbieranie min. 125 000 mil!

*szczegółowe zasady wsparcia charytatywnego opisane są w Regulaminie, pkt. VIII.

 

Aktywnie w szczytnym celu!

Beneficjentami akcji są Stypendyści Programu WYBIEGAJ w PRZYSZŁOŚĆ – młodzi, utalentowani sportowcy, którzy dzięki naszemu wsparciu będą mieli szansę sięgnąć po marzenia, rozwijać się nie tylko jako sportowcy, ale przede wszystkim, jako ludzie.

Szczegóły na temat Programu Stypendialnego znajdziecie pod linkiem, a jaka jest MOC Waszego WSPARCIA, możecie się przekonać oglądając poniższy film!

 

Na najaktywniejszych czekają nagrody!

Pomoc innym, zdrowie, satysfakcja i dużo radości to nie wszystkie benefity, które czekają na uczestników akcji. Aż 300 najbardziej zaangażowanych osób może sięgnąć również po nagrody w postaci sportowych bluz funkcyjnych 4F!

O szczegółach akcji przeczytacie TUTAJ >>

Nie zwlekajcie, rejestrujcie się i przemierzajcie mile w szlachetnym celu!

Do zobaczenia na trasie 😉