Drodzy!

W poczuciu odpowiedzialności za zdrowie nas wszystkich i zgodnie z ogólno-państwowymi wytycznymi dotyczącymi przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się choroby COVID-19, z przykrością informujemy, że pierwsza edycja 1MILI w Krakowie, planowana na 24 maja 2020 r.,
nie odbędzie się. W tym momencie nie jesteśmy w stanie zadeklarować czy i kiedy uda nam się zorganizować imprezę w Krakowie. Zatem jedyną odpowiedzialną decyzją, jaką możemy podjąć, jest odwołanie imprezy.

W związku z odwołaniem wydarzenia, gwarantujemy zwrot Waszych opłat startowych. Na konto, z którego dokonano opłaty startowej, otrzymacie przelew zwrotny w wysokości opłaty startowej pomniejszonej o 2,8% prowizji, którą nalicza system płatności elektronicznych Dotpay, obsługujący nasz system rejestracji. Proces zwrotów zacznie się zaraz po Wielkanocy. Jeśli do 24.04.2020 r. nie otrzymacie przelewu, bardzo prosimy o kontakt na info@1mila.pl Niezwłocznie wyjaśnimy sprawę!

Bardzo się cieszyliśmy na ten nasz i Wasz 1Milowy debiut w Krakowie… Z tym większą przykrością podejmujemy decyzję o odwołaniu imprezy, ale w obecnej sytuacji nie możemy postąpić inaczej.

Wciąż mamy nadzieję, że uda nam się zorganizować edycje w Warszawie i Poznaniu.
W najbliższych tygodniach będziemy informować o naszych decyzjach w tej sprawie. Śledźcie naszą stronę www oraz kanały social mediowe i oczywiście czujcie się zaproszeni do startu!

Życzymy Wam zdrowia i tego, byśmy jak najszybciej spotkali się na bieżni i mogli znowu razem cieszyć się bieganiem i rywalizacją!

Zespól 1MILI