O biegu

Sztafety, rozgrywane w ramach mityngu 1MILI, to biegi na dystansie 4×400 m. Zbierz czwórkę znajomych, sąsiadów, kump(e)li z pracy i wystartujcie razem! Bieganie jest jeszcze fajniejsze jako sport zespołowy! 🙂

W tym roku także Sztafety rodzinne – połączcie siły i bawcie się z nami! Czym skorupka za młodu nasiąknie… 🙂

Termin: 3 czerwca 2023 r.
Miejsce: stadion AWF Warszawa, ul. Marymoncka 34

Pakiet Startowy

Każdy uczestnik Sztafet 4x400m w pakiecie startowym dostanie: spersonalizowany numer startowy z nazwą drużyny, baton energetyczny, izotonik i wodę Oshee.

Każdy, kto ukończy zawody, otrzyma pamiątkowy medal.

Pakiet charytatywny

Pakiet startowy na 1MILĘ możesz kupić w wariancie CHARYTATYWNYM!  Zawiera on cegiełkę, która w całości jest przeznaczana na wsparcie Programu Stypendialnego „WYBIEGAJ w PRZYSZŁOŚĆ”.

Wybierając pakiet charytatywny, w dniu zawodów trzymasz wyjątkowy, złoty numer startowy. Dołącz do „złotej drużyny” biegaczy, wspierających przyszłych złotych medalistów!

Co? Gdzie? Kiedy?

Start konkurencji „Sztafety” planowany jest na godz. 18:00. Dokładne godzinę startu Twojej serii będziemy mogli podać Ci dopiero po zakończeniu zapisów, ale już teraz 👉 sprawdź ramowy program imprezy, 👉 zobacz mapę i   👉 inne ważne informacje organizacyjne dotyczące biegu!

Ambasadorzy

Ambasadorami mityngu 1MILI są znakomici sportowcy i propagatorzy sportu: najwybitniejszy średniodystansowiec w historii polskiej lekkoatletyki, Marcin Lewandowski, trenerka Julita Kotecka-Nerek oraz popularny bloger i trener, Bartosz Olszewski.

Zapisz się na newsletter

Wyślij mi swój newsletter (w każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji).