Na tegorocznej 1MILI będzie można pobiec w aż czterech konkurencjach: 🟠 1 Mili (1609m), ⚫️ Sztafetach (4x400m), 🟢  Lekkiej Piątce (5km), a najmłodsi w darmowych 🔵 Biegach Dzieci (100m, 400m, 800m). Pakiet startowy na każdą z nich, można kupić w wariancie CHARYTATYWNYM!

Co to oznacza?

PAKIET w wariancie CHARYTATYWNYM zawiera cegiełkę o dowolnej wartości (sami wybieracie ile chcecie przekazać), która w całości jest przeznaczana na wsparcie Programu Stypendialnego „WYBIEGAJ w PRZYSZŁOŚĆ”.

Wybierając pakiet w wariancie charytatywnym, w dniu zawodów otrzymasz wyjątkowy, złoty numer startowy.

Dołącz do „złotej drużyny” biegaczy, wspierających przyszłych złotych medalistów!

PRZEJDŹ DO ZAPISÓW >>

Dlaczego warto?

Droga do sportowego sukcesu jest długa i kręta. A w przypadku młodych, utalentowanych biegaczy w gorszej sytuacji ekonomicznej, dodatkowo wiedzie pod górkę. Właśnie dlatego powstał Program Stypendialny „WYBIEGAJ w PRZYSZŁOŚĆ” Fundacji Zdrowy Ruch, poprzez który chcemy realnie wspierać uzdolnioną młodzież i razem z nią sięgać marzeniami daleko naprzód.

Wiek 14-17 lat (kat. U16, U18) to trudny moment w życiu… i to nie tylko młodego sportowca! Nastolatki mierzą się z presją, ze skrajnymi emocjami, z trudnymi decyzjami czy postawić na sport czy na szkołę/pracę. Jeśli do tego dochodzą jeszcze problemy finansowe, to często kończy się to rezygnacją ze sportowych celów. Chcemy w tym trudnym momencie ich wesprzeć. Dodać wiary w swoje możliwości i marzenia! 💪 I patrzeć, jak dorasta nowe pokolenie mistrzów, którzy będą bez kompleksów, za to z otwartością i mądrością reprezentować nasz kraj.

I wiecie co… 😭 chcemy się wzruszać , gdy będziemy widzieć ich za jakiś czas na największych arenach lekkoatletycznych i czuć dumę, że to także dzięki nam… Czujecie te CIARY? 🤩 To kupcie pakiet w wariancie charytatywny! 🙂

Dzięki Waszym wpłatom w 2021 wsparliśmy ośmiu utalentowanych sportowców – przeczytajcie komu pomogliście!

Tutaj przeczytacie więcej o Fundacji i Programie Stypendialnym:

 o Programie Stypendialnym „WYBIEGAJ w PRZYSZŁOŚĆ” tutaj>>