O biegu

Lekka Piątka (5km) to bieg zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych biegaczy. To może być Twoja pierwsza piątka lub też niezły sprawdzian na 5km! Bieg częściowo będzie poprowadzony po stadionie, a częściowo po pięknych terenach AWFu, wokół stadionu. Ma być lekko i przyjemnie! Ale warto też dodać, że trasa jest wyjątkowo szybka, więc jak ktoś chce powalczyć o nową życiówkę, to też będzie zadowolony 🙂

Termin: 3 czerwca 2023 r.

Miejsce: stadion AWF Warszawa i jego okolice, ul. Marymoncka 34

Pakiet Startowy

Każdy uczestnik Lekkiej Piątki w pakiecie startowym dostanie: spersonalizowany numer startowy ze swoim nazwiskiem, baton energetyczny, izotonik i wodę Oshee.

Każdy, kto ukończy zawody, otrzyma na mecie pamiątkowy medal.

Pakiet charytatywny

Pakiet startowy na 1MILĘ możesz kupić w wariancie CHARYTATYWNYM!  Zawiera on cegiełkę, która w całości jest przeznaczana na wsparcie Programu Stypendialnego „WYBIEGAJ w PRZYSZŁOŚĆ”.

Wybierając pakiet charytatywny, w dniu zawodów otrzymasz wyjątkowy, złoty numer startowy. Dołącz do „złotej drużyny” biegaczy, wspierających przyszłych złotych medalistów!

Ambasadorzy

Ambasadorami mityngu 1MILI są znakomici sportowcy i propagatorzy sportu: najwybitniejszy średniodystansowiec w historii polskiej lekkoatletyki, Marcin Lewandowski, trenerka Julita Kotecka-Nerek oraz popularny bloger i trener, Bartosz Olszewski.

Co? Gdzie? Kiedy?

Start konkurencji „Lekka Piątka” planowany jest na godz. 9:00. Sprawdź ramowy program imprezy, zobacz mapę i  inne ważne informacje organizacyjne dotyczące biegu!

Zapisz się na newsletter

Wyślij mi swój newsletter (w każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji).