O biegu

Lekka Piątka to bieg zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych biegaczy. To może być Twoja pierwsza piątka lub też niezły sprawdzian na 5km! Bieg częściowo będzie poprowadzony po stadionie, a częściowo po pięknych terenach AWFu, wokół stadionu. Ma być lekko i przyjemnie! Ale trochę się trzeba zmęczyć 😉

Termin: 11 września 2021 r.

Miejsce: stadion AWF Warszawa i jego okolice, ul. Marymoncka 34

Pakiet Startowy

Każdy uczestnik Lekkiej Piątki w pakiecie startowym dostanie: spersonalizowany numer startowy ze swoim nazwiskiem, baton energetyczny, izotonik i wodę Oshee.

Każdy, kto ukończy zawody, otrzyma na mecie pamiątkowy medal.

Pakiet charytatywny

Pakiet startowy na 1MILĘ możesz kupić w wariancie CHARYTATYWNYM!  Zawiera on cegiełkę o wartości 10 zł, która w całości jest przeznaczana na wsparcie Programu Stypendialnego „WYBIEGAJ w PRZYSZŁOŚĆ”.

Wybierając pakiet charytatywny, w dniu zawodów trzymasz wyjątkowy, złoty numer startowy oraz dedykowany gadżet sportowy. Dołącz do „złotej drużyny” biegaczy, wspierających przyszłych złotych medalistów!

Ambasadorzy

Ambasadorami 1MILI są: Joanna Jóźwik, Mistrzyni Polski i vice-Mistrzyni Europy na 800m, Marcin Lewandowski, rekordzista Polski w biegu na milę i vice-Mistrz Europy na 1500m oraz popularny bloger biegowy i jeden z najlepszych biegaczy-amatorów w Polsce – Bartek Olszewski @WarszawskiBiegacz.

Co? Gdzie? Kiedy?

Start konkurencji „Lekka Piątka” planowany jest na godz. 9:00. Sprawdź ramowy program imprezy, zobacz mapę i  inne ważne informacje organizacyjne dotyczące biegu!

Zapisz się na newsletter

Wyślij mi swój newsletter (w każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji).