O biegu

Biegi Dzieci to wyjątkowe wydarzenie dla dzieci w wieku od 3 do 15 lat. Biegi rozgrywane są zawsze na stadionie lekkoatletycznym na dystansach: 100 m (dla dzieci urodzonych w latach 2019-2016), 400 m (2015-2011) oraz 800 m (2010-2007).

Termin: 5 czerwca 2022 r.
Miejsce: stadion AWF Warszawa, ul. Marymoncka 34

Pakiet startowy

Zależy nam, aby każdy uczestnik Biegów Dzieci w dniu startu poczuł się wyjątkowo! Dlatego każdy mały biegacz oraz biegaczka otrzymają na dobry start fantastyczny pakiet startowy: 🔵 worek sportowy, 🔵 numer startowy, 🔵 woda.

Jednak to nie wszystko! Na mecie każdy uczestnik Biegów Dzieci otrzyma pamiątkowy medal!

 

Pakiet charytatywny

Udział w Biegach Dzieci jest całkowicie bezpłatny. Jednak jeśli dobrowolnie chcielibyście wesprzeć program stypendialny „WYBIEGAJ w PRZYSZŁOŚĆ”, to w czasie rejestracji dziecka na bieg wybierz opcje PAKIET CHARYTATYWNY!

Cegiełka o wybranej przez Was wartości w całości zostanie przekazana przez Fundację Zdrowy Ruch na rzecz wsparcia młodych biegaczy. Poza pakietem startowym na Biegi Dzieci, dziecko otrzyma również złoty numer startowy i dedykowany gadżet od Fundacji!

Co? Gdzie? Kiedy?

Biegi Dzieci rozpoczną się o godz. 10:00. Dokładną godzinę startu poszczególnych serii będziemy mogli podać Wam na tydzień przed startem, ale już teraz możecie zapoznać się z ramowym programem imprezy i informacjami na temat tego, co będzie działo się na stadionie i w strefie expo. A będzie się działo!

Zapisz się na newsletter

Wyślij mi swój newsletter (w każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji).