O biegu

Biegi Dzieci to wyjątkowe wydarzenie dla dzieci w wieku od 3 do 15 lat. Biegi rozgrywane są zawsze na stadionie lekkoatletycznym na dystansach: 100 m (dla dzieci urodzonych w latach 2020-2017), 400 m (2016-2012) oraz 800 m (2011-2008).

Termin: 3 czerwca 2023 r.
Miejsce: stadion AWF Warszawa, ul. Marymoncka 34

 

Pakiet startowy

Zależy nam, aby każdy uczestnik Biegów Dzieci w dniu startu poczuł się wyjątkowo! Dlatego każdy mały biegacz oraz biegaczka otrzymają na dobry start fantastyczny pakiet startowy: 🔵 worek sportowy, 🔵 numer startowy, 🔵 woda, 🔵 zdrowa przekąska od Oshee.

Jednak to nie wszystko! Na mecie każdy uczestnik Biegów Dzieci otrzyma pamiątkowy medal!

Dodatkowo każdy uczestnik może bezpłatnie uczestniczyć w miasteczku sportowym przez cały czas trwania imprezy!

 

Pakiet charytatywny

Każdy może wybiegać przyszłość młodych sportowców! Jeśli chcielibyście wesprzeć program stypendialny „WYBIEGAJ w PRZYSZŁOŚĆ”, to w czasie rejestracji dziecka na bieg wybierz opcje PAKIET CHARYTATYWNY!

Cegiełka w całości zostanie przekazana przez Fundację Zdrowy Ruch na rzecz wsparcia młodych biegaczy. Poza pakietem startowym na Biegi Dzieci, dziecko otrzyma również złoty numer startowy!

Dzięki Waszej pomocy przyznaliśmy 20 rocznych stypendiów w 2022 i 2023 roku!

Ambasadorzy

Ambasadorami mityngu 1MILI są znakomici sportowcy i propagatorzy sportu: najwybitniejszy średniodystansowiec w historii polskiej lekkoatletyki, Marcin Lewandowski, trenerka Julita Kotecka-Nerek oraz popularny bloger i trener, Bartosz Olszewski.

Co? Gdzie? Kiedy?

Biegi Dzieci rozpoczną się o godz. 10:30. Dokładną godzinę startu poszczególnych serii będziemy mogli podać Wam na tydzień przed startem, ale już teraz możecie zapoznać się z ramowym programem imprezy i informacjami na temat tego, co będzie działo się na stadionie i w strefie expo. A będzie się działo!