O biegu

1MILA to wyjątkowa impreza biegowa dla amatorów na dystansie 1609,34m, na której każdy – niezależnie od wieku czy poziomu biegowego zaawansowania – może poczuć się jak gwiazda lekkiej atletyki! W ramach biegu rozgrywane są Amatorskie Mistrzostwa Polski w biegu na 1 milę.

 

Termin:  3 czerwca 2023 r.

Miejsce: stadion AWF Warszawa, ul. Marymoncka 34

Ambasadorzy 1MILI

Ambasadorami mityngu 1MILI są znakomici sportowcy i propagatorzy sportu: najwybitniejszy średniodystansowiec w historii polskiej lekkoatletyki, Marcin Lewandowski, trenerka Julita Kotecka-Nerek oraz popularny bloger i trener, Bartosz Olszewski.

 

 

Pakiet startowy

Każdy uczestnik biegu na 1MILĘ w pakiecie startowym dostanie: spersonalizowany numer startowy z nazwiskiem zawodnika, baton energetyczny, izotonik i wodę Oshee.

Każdy, kto ukończy zawody, otrzyma na mecie pamiątkowy medal.

Pakiet charytatywny

Pakiet startowy na 1MILĘ możesz kupić w wariancie CHARYTATYWNYM! Zawiera on cegiełkę, która w całości jest przeznaczana na wsparcie Programu Stypendialnego „WYBIEGAJ w PRZYSZŁOŚĆ”.

Wybierając pakiet charytatywny, w dniu zawodów trzymasz wyjątkowy, złoty numer startowy. Dołącz do „złotej drużyny” biegaczy, wspierających przyszłych złotych medalistów!

Co? Gdzie? Kiedy?

Start konkurencji „1 Mila” planowany jest na godz. 14:15. Dokładne godzinę startu Twojej serii będziemy mogli podać Ci dopiero po zakończeniu zapisów, ale już teraz 👉 sprawdź ramowy program imprezy, 👉 zobacz mapę i   👉 inne ważne informacje organizacyjne dotyczące biegu!

Zapisz się na newsletter

Wyślij mi swój newsletter (w każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji).