O biegu

1MILA to wyjątkowa impreza biegowa dla amatorów na dystansie 1609,34m, na której każdy – niezależnie od wieku czy poziomu biegowego zaawansowania – może poczuć się jak gwiazda lekkiej atletyki! W ramach biegu rozgrywane są Amatorskie Mistrzostwa Polski w biegu na 1 milę.

 

Termin:  3 czerwca 2023 r.

Miejsce: stadion AWF Warszawa, ul. Marymoncka 34

Ambasadorzy 1MILI

Ambasadorami 1MILI są: Marcin Lewandowski, rekordzista Polski w biegu na milę i halowy vice-Mistrz Europy na 1500m oraz popularny bloger  i jeden z najlepszych biegaczy-amatorów w Polsce – Bartek Olszewski @WarszawskiBiegacz.

Pakiet startowy

Każdy uczestnik biegu na 1MILĘ w pakiecie startowym dostanie: spersonalizowany numer startowy z nazwiskiem zawodnika, baton energetyczny, izotonik i wodę Oshee.

Każdy, kto ukończy zawody, otrzyma na mecie pamiątkowy medal.

Pakiet charytatywny

Pakiet startowy na 1MILĘ możesz kupić w wariancie CHARYTATYWNYM! Zawiera on cegiełkę, która w całości jest przeznaczana na wsparcie Programu Stypendialnego „WYBIEGAJ w PRZYSZŁOŚĆ”.

Wybierając pakiet charytatywny, w dniu zawodów trzymasz wyjątkowy, złoty numer startowy oraz dedykowany gadżet sportowy. Dołącz do „złotej drużyny” biegaczy, wspierających przyszłych złotych medalistów!

Co? Gdzie? Kiedy?

Start konkurencji „1 Mila” planowany jest na godz. 16:30. Dokładne godzinę startu Twojej serii będziemy mogli podać Ci dopiero po zakończeniu zapisów, ale już teraz 👉 sprawdź ramowy program imprezy, 👉 zobacz mapę i   👉 inne ważne informacje organizacyjne dotyczące biegu!

Zapisz się na newsletter

Wyślij mi swój newsletter (w każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji).