1. O co chodzi z pakietem charytatywnym?

PAKIET CHARYTATYWNY zawiera pakiet podstawowy na daną konkurencję oraz cegiełkę o wartości 10 zł, która w całości jest przeznaczana na wsparcie Programu Stypendialnego „WYBIEGAJ w PRZYSZŁOŚĆ”. Wybierając pakiet charytatywny, w dniu zawodów trzymasz wyjątkowy, złoty numer startowy oraz dedykowany gadżet sportowy. Dołącz do „złotej drużyny” biegaczy, wspierających przyszłych złotych medalistów!

Dowiedz się więcej >>>> https://1mila.pl/pakiet-charytatywny-o-co-chodzi-i-dlaczego-warto/

 

 1. Kto może wystartować w Amatorskich Mistrzostwach Polski w Biegu na 1 Milę?

W zawodach może wystartować każdy, kto:
– urodził się nie później niż w dniu 11.09.2006 r. (osoby niepełnoletnie muszą przynieść zgodę rodzica/opiekuna prawnego na start w zawodach)
– nie ma przeciwwskazań zdrowotnych do startu w tego typy zawodach biegowych.

 1. Czy będzie prowadzona oddzielna klasyfikacja dla osób z licencją PZLA?

Tak. Będzie osobna klasyfikacja dla „prosów” (osoby z licencją PZLA z roku 2020 lub/i 2021) oraz dla amatorów. W klasyfikacji amatorów zostaną rozdane medale w klasyfikacjach wiekowych.

 1. Czy wymagane są specjalne badania lekarskie, aby wziąć udział w Amatorskich Mistrzostwach Polski w biegu na jedną milę?

Nie. Natomiast zapisując się na Zawody Uczestnik akceptuje Regulamin, zgodnie z którym, udział w biegu odbywa się na własną odpowiedzialność, Uczestnik oświadcza, że nie ma przeciwwskazań zdrowotnych/lekarskich do udziału w Zawodach i jest świadom zagrożeń jakie wynikają ze startu w Zawodach. Przy odbiorze pakietu startowego, Uczestnik oświadcza, że zapoznał się z Regulaminem i akceptuje jego treść.

 1. Po rejestracji oraz wniesieniu opłaty nie otrzymałem potwierdzenia oraz nadanego numeru startowego.

Płatności w TPayu przechodzą w ciągu 24h, jednak zdarza się, że trwa to trochę dłużej. W celu przyspieszenia procesu nadania numeru prosimy o przesłanie potwierdzenia wpłaty na maila: info@1mila.pl

Po dokonaniu rejestracji i uiszczeniu opłaty startowej, można zrezygnować z udziału w biegu, jednak zgodnie z Regulaminem Amatorskich Mistrzostwach Polski w biegu na jedną milę (zaakceptowanym podczas rejestracji) raz wniesiona opłata startowa nie podlega zwrotowi.

 1. Do kiedy można zgłaszać się na zawody?

Zapisy online zostaną zamknięte w dniu 7.09.2021 r. lub w momencie wyczerpania limitu uczestników.

 1. Czy można dostać fakturę za udział w zawodach?

  Tak, w celu otrzymania faktury każdy zainteresowany powinien skontaktować się z organizatorem pod adresem: info@1mila.pl.
 2. Czy jeśli nie mogę wziąć udziału w Zawodach, możliwe jest przepisanie pakietu na inną osobę?

Z powodów organizacyjnych nie jest to możliwe.

 1. Gdzie i kiedy mogę odebrać pakiet startowy?

Pakiet startowy będzie można odebrać w dniu imprezy od godziny 7:30 , w biurze zawodów, które znajdować się będzie w strefie EXPO, tuż przy stadionie AWF, ul. Marymoncka 34.

 1. Czy pakiet startowy może odebrać ktoś za mnie?

Musisz odebrać pakiet samodzielnie, chyba że jesteś osobą nieletnią wtedy musi odebrać za Ciebie pakiet Twój rodzic/opiekun prawny.

 1. Co jest wymagane do odbioru pakietu startowego?
  W celu odbioru pakietu startowego, uczestnik musi przedstawić swój dokument tożsamości.
 2. Co znajduje się w pakiecie startowym?

W pakiecie startowym znajduje się numer startowy z nazwiskiem uczestnika, izotonik, woda i baton energetyczny.

 1. Skąd mam wiedzieć w jakiej serii biegnę?

Tydzień przed zawodami na naszej stronie internetowej zostanie zamieszczony podział na serie. Dokładny minutowy program imprezy, wraz z godziną Twojej serii wyślemy również mailem, w newsletterze organizacyjnym.

 1. Czy za pomiar czasu jest pobierana opłata?

Koszty związane z pomiarem czasu zawarte są w opłacie startowej.

 1. Czy jest jest limit czasowy na pokonanie trasy biegu?

Tak, limit biegu to 9 minut i po jego przekroczeniu sędziowie mogą przerwać bieg.

 1. Czy w dniu zawodów mogę poruszać się komunikacją miejską bezpłatnie?

Nie. Każdy uczestnik zobowiązany jest dotrzeć na miejsce zawodów na własny koszt.

 1. Nie jestem osobą pełnoletnią. Czy mogę pobiec w zawodach?

Dzieci w wieku od 3 do 15 lat zapraszamy na Kinder Joy of moving Biegi Dzieci. Prawo do wzięcia udziału w zawodach na dystansie 1MILI mają wyłącznie osoby urodzone nie później niż w dniu 11.09.2006 r. Osoby niepełnoletnie muszą przynieść do Biura Zawodów zgodę od rodzica/opiekuna prawnego na udział w Biegu. Wszystkie dokumenty do pobrania znajdują się na stronie w zakładce „dokumenty do pobrania”.

 1. Mój znajomy biegnie w innej serii, a zależy mi na wspólnym starcie, co mam zrobić?

Serie są zorganizowane w taki sposób, abyście biegli z biegaczami na podobnym poziomie sportowym. Nie ma możliwości zmiany serii.

 1. Co w przypadku, kiedy w dniu zawodów przebywam na kwarantannie? 

W takim przypadku nie możesz wziąć udziału w imprezie i proponujemy Ci dwa rozwiązania. Pierwszym z nich jest zwrot kosztów poniesionych przez uczestnika imprezy. Zwracana kwota zostanie pomniejszona o 2.8% tejże opłaty, tytułem kosztów operacyjnych. Drugim rozwiązaniem jest przeniesienie opłaty startowej na przyszłoroczną edycje naszego biegu. Wybór należy do Ciebie!

 1. Jakie będą prowadzone klasyfikacje?

Będzie prowadzona klasyfikacja generalna kobiet i mężczyzn, a także klasyfikacje w kategoriach wiekowych. O szczegółach możecie przeczytać w Regulaminie w paragrafie VI.

 

 

 

 

Info

Zapisz się na newsletter

Wyślij mi swój newsletter (w każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji).