1. Czy startując w biegu na 5km, mogę też wziąć udział w innych biegach w ramach mityngu 1MILI? 

Oczywiście! Osoby pow. 16 roku życia mogą wziąć udział we wszystkich trzech konkurencjach – 1MILI, Sztafetach 4x400m oraz biegu na 5km. Odpuścić musicie tylko Kinder Joy of moving Biegi Dzieci, bo te są dedykowane dzieciom w wieku 3 – 15 lat 😉

2. Jaki jest limit uczestników Lekkiej Piątki?

Limit wynosi 500 osób. Zawodnicy będą startować falami, po 100 osób.

3. Czy będzie prowadzona oddzielna klasyfikacja dla osób z licencją PZLA?

Tak. Będzie osobna klasyfikacja dla „prosów” (osoby z aktualną licencją PZLA) oraz dla amatorów. W klasyfikacji amatorów zostaną rozdane medale w klasyfikacjach wiekowych.

4. Do kiedy można zgłaszać się na zawody?
Zapisy online zostaną zamknięte w dniu 31.05.2021 r. lub w momencie wyczerpania limitu uczestników. W przypadku wolnych miejsc, zapisanie się na Lekką Piątkę będzie możliwe również osobiście w Biurze Zawodów w dniu imprezy.

5.  Czy można dostać fakturę za udział w zawodach?
Tak, w celu otrzymania faktury każdy zainteresowany powinien skontaktować się z organizatorem pod adresem: info@1mila.pl.

6. Co jest wymagane do odbioru pakietu startowego?
W celu odbioru pakietu startowego, uczestnik musi przedstawić swój dokument tożsamości. Dodatkowo trzeba będzie przedłożyć podpisane oświadczenie o zapoznaniu się i akceptacji Regulaminu oraz ew. zgodę rodzica/opiekuna prawnego na udział w biegu. Dokumenty są dostępne tutaj:

Info

7. Co znajduje się w pakiecie startowym?
W pakiecie startowym znajduje się numer startowy z nazwiskiem uczestnika, izotonik, woda i baton energetyczny.

8. Jakie będą prowadzone klasyfikacje?
Napiszemy niebawem 🙂