1. O co chodzi z pakietem  w wariancie charytatywnym?

Pakiet w wariancie charytatywnym zawiera cegiełkę o  dowolnej wartości, która w całości jest przeznaczana na wsparcie Programu Stypendialnego „WYBIEGAJ w PRZYSZŁOŚĆ”. Wybierając pakiet w wariancie charytatywnym, w dniu zawodów trzymasz wyjątkowy, złoty numer startowy oraz dedykowany gadżet sportowy. Dołącz do „złotej drużyny” biegaczy, wspierających przyszłych złotych medalistów!

Dowiedz się więcej >>>> https://1mila.pl/pakiet-charytatywny-o-co-chodzi-i-dlaczego-warto/

 1. Czy startując w biegu na 5km, mogę też wziąć udział w innych biegach w ramach mityngu 1MILI? 

Oczywiście! Osoby pow. 16 roku życia (rocznikowo) mogą wziąć udział we wszystkich trzech konkurencjach – 1MILI, Sztafetach 4x400m, Sztafetach Rodzinnych oraz biegu na 5km. Odpuścić musicie tylko Biegi Dzieci, bo te są dedykowane dzieciom w wieku 3 – 15 lat 😉

 1. Jaki jest limit uczestników Lekkiej Piątki?
  Limit wynosi 999 osób.
 2. Czy będzie prowadzona oddzielna klasyfikacja dla osób z licencją PZLA?

Tak. Będzie osobna klasyfikacja dla „prosów” (osoby z licencją PZLA z roku 2022 lub/i 2023) oraz dla amatorów. W klasyfikacji amatorów zostaną rozdane medale w klasyfikacjach wiekowych.

 1. Do kiedy można zgłaszać się na zawody?
  Zapisy online zostaną zamknięte w dniu 30.05.2023 r. (impreza w Warszawie) i 13.09.2023 r. (impreza w Poznaniu) lub w momencie wyczerpania limitu uczestników.
 2. Czy można dostać fakturę za udział w zawodach?
  Tak, w celu otrzymania faktury każdy zainteresowany powinien skontaktować się z organizatorem pod adresem: info@1mila.pl.
 3. Co jest wymagane do odbioru pakietu startowego?
  W celu odbioru pakietu startowego, uczestnik musi przedstawić swój dokument tożsamości. W przypadku osoby niepełnoletniej, także zgodę rodzica/opiekuna prawnego na udział w biegu. Dokumenty są dostępne tutaj >>
 4. Co znajduje się w pakiecie startowym?
  W pakiecie startowym znajduje się numer startowy z nazwiskiem uczestnika, izotonik, woda i baton energetyczny.
 5. Jakie będą prowadzone klasyfikacje?
  Będzie prowadzona klasyfikacja generalna kobiet i mężczyzn, a także klasyfikacje w kategoriach wiekowych. O szczegółach możecie przeczytać w Regulaminie w paragrafie VI.
 6. Czy jest jest limit czasowy na pokonanie trasy biegu?
  Tak, limit biegu to 45 minut i po jego przekroczenie sędziowie poproszą Cię o opuszczenie trasy biegu.
 1. Gdzie i kiedy mogę odebrać pakiet startowy?
  Pakiet startowy będzie można odebrać w dniu imprezy od godziny 7:30 na terenie AWF Warszawa (impreza w Warszawie) lub POSiR Golęcin (impreza w Poznaniu) w biurze zawodów .

 

 

Zapisz się na newsletter

Wyślij mi swój newsletter (w każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji).