1. O co chodzi z pakietem charytatywnym?

PAKIET CHARYTATYWNY zawiera pakiet podstawowy na daną konkurencję oraz cegiełkę o wartości 10 zł, która w całości jest przeznaczana na wsparcie Programu Stypendialnego „WYBIEGAJ w PRZYSZŁOŚĆ”. Wybierając pakiet charytatywny, w dniu zawodów trzymasz wyjątkowy, złoty numer startowy oraz dedykowany gadżet sportowy. Dołącz do „złotej drużyny” biegaczy, wspierających przyszłych złotych medalistów!

Dowiedz się więcej >>>> https://1mila.pl/pakiet-charytatywny-o-co-chodzi-i-dlaczego-warto/

 1. Czy startując w biegu na 5km, mogę też wziąć udział w innych biegach w ramach mityngu 1MILI? 

Oczywiście! Osoby pow. 16 roku życia mogą wziąć udział we wszystkich trzech konkurencjach – 1MILI, Sztafetach 4x400m oraz biegu na 5km. Odpuścić musicie tylko Kinder Joy of moving Biegi Dzieci, bo te są dedykowane dzieciom w wieku 3 – 15 lat 😉

 1. Jaki jest limit uczestników Lekkiej Piątki?
  Limit wynosi 500 osób. W zależności od obowiązujących obostrzeń, zawodnicy będą startować w podziale na fale, od min. 250 osób do max. 500 osób.
 2. Czy będzie prowadzona oddzielna klasyfikacja dla osób z licencją PZLA?

Tak. Będzie osobna klasyfikacja dla „prosów” (osoby z licencją PZLA z roku 2020 lub/i 2021) oraz dla amatorów. W klasyfikacji amatorów zostaną rozdane medale w klasyfikacjach wiekowych.

 1. Do kiedy można zgłaszać się na zawody?
  Zapisy online zostaną zamknięte w dniu 31.08.2021 r. lub w momencie wyczerpania limitu uczestników. W przypadku wolnych miejsc, zapisanie się na Lekką Piątkę będzie możliwe również osobiście w Biurze Zawodów w dniu imprezy.
 2. Czy można dostać fakturę za udział w zawodach?
  Tak, w celu otrzymania faktury każdy zainteresowany powinien skontaktować się z organizatorem pod adresem: info@1mila.pl.
 3. Co jest wymagane do odbioru pakietu startowego?
  W celu odbioru pakietu startowego, uczestnik musi przedstawić swój dokument tożsamości. Dodatkowo trzeba będzie przedłożyć podpisane oświadczenie o zapoznaniu się i akceptacji Regulaminu, a w przypadku osoby niepełnoletniej, także zgodę rodzica/opiekuna prawnego na udział w biegu. Dokumenty są dostępne tutaj: [link do zakładki]
 4. Co znajduje się w pakiecie startowym?
  W pakiecie startowym znajduje się numer startowy z nazwiskiem uczestnika, izotonik, woda i baton energetyczny.
 5. Jakie będą prowadzone klasyfikacje?
  Będzie prowadzona klasyfikacja generalna kobiet i mężczyzn, a także klasyfikacje w kategoriach wiekowych. O szczegółach możecie przeczytać w Regulaminie w paragrafie VI.
 6. Co w przypadku, kiedy w dniu zawodów przebywam na kwarantannie?

W takim przypadku nie możesz wziąć udziału w imprezie i proponujemy Ci dwa rozwiązania. Pierwszym z nich jest zwrot kosztów poniesionych przez uczestnika imprezy. Zwracana kwota zostanie pomniejszona o 2.8% tejże opłaty, tytułem kosztów operacyjnych. Drugim rozwiązaniem jest przeniesienie opłaty startowej na przyszłoroczną edycje naszego biegu. Wybór należy do Ciebie!

 1. Czy jest jest limit czasowy na pokonanie trasy biegu?

Tak, limit biegu to 45 minut i po jego przekroczenie sędziowie poproszą Cię o opuszczenie trasy biegu.

 1. Gdzie i kiedy mogę odebrać pakiet startowy?

Pakiet startowy będzie można odebrać w dniu imprezy od godziny 8:00 i w dzień poprzedzający zawody na terenie AWF Warszawa w biurze zawodów.

 1. Czy pakiet startowy może odebrać ktoś za mnie?

Musisz odebrać pakiet samodzielnie, chyba że jesteś osobą nieletnią wtedy musi odebrać za Ciebie pakiet Twój rodzic/opiekun prawny.

 

Info

 

Zapisz się na newsletter

Wyślij mi swój newsletter (w każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji).