Marzyłeś kiedykolwiek, że pobiegniesz w zawodach pod okiem biegowej elity? Chciałbyś spotkać się z Joanną Jóźwik na linii startu? Teraz masz szansę to zrobić. Weź udział w zabawie i dołącz do Złotej Mili, w której Twoim pacemakerem będzie sama Asia.

Dajemy Ci najlepszego i najsympatyczniejszego pacemakera od morza do Tatr. To Joanna Jóźwik, jedna z najlepszych na świecie zawodniczek na średnich dystansach, mająca ogromne doświadczenie z bieganiem na stadionowej bieżni. Ona po prostu wie co w trawie piszczy i wie jak najlepiej rozegrać taktycznie 4 okrążenia biegu. Doradzi przed biegiem, zmotywuje i da kilka cennych wskazówek.

Nie znasz swoich możliwości? Szukasz sposobu na poprawienie swojej życiówki? Bingo! Złota Mila jest dla Ciebie! To specjalna seria w trakcie Amatorskich Mistrzostw Polski na milę, w której w roli wyjątkowego „zająca” wystąpi Asia.

Na czym polega zabawa?

– zarejestruj się na bieg 1 Mila

– nagraj krótkie (do 30”) wideo, w którym przekonasz Asię, dlaczego to właśnie Ty powinieneś pobiec w serii razem z nią. Oryginalność jest w cenie! Masz maksymalnie 30” w trakcie których możesz powiedzieć, zaśpiewać, zagrać, a choćby nawet i zatańczyć, byle tylko przekonać Asię, że to właśnie Ciebie powinna wybrać.

– umieść wideo na Facebooku lub Instagramie jako post publiczny i oznacz go #1mila, #zlotamila

Masz na to czas do 18 maja do godz. 23:59. 21 maja spośród wszystkich autorów wideo, Joanna Jóźwik wybierze 25 osób, które pobiegną wraz z nią w jednej serii na 1 Mili.

UWAGA! Aby przystąpić do zabawy, musisz mieć opłacony start w zawodach 1 Mila.

ZAPISZ SIĘ

Szukaj nas też na Facebooku!