Naszym marzeniem jest namówić Was do wspólnego, rodzinnego biegania!
To właśnie z tą myślą, dwa lata temu dołączyliśmy do naszej imprezy biegi dla dzieci!
W zeszłym roku w Kinder+Sport Biegach Dzieci wzięło udział ponad 1330 małych biegaczy!
W tym roku robimy kolejny krok i przygotowujemy dla Was specjalną, rodzinną konkurencję – SZTAFETY RODZINNE!

Dla kogo?

To propozycja dla każdej rodziny, która chce się pobawić we wspólne bieganie. W każdej drużynie sztafetowej musi być jeden dorosły i jedno dziecko w wieku od 6 do 15 lat. Zapraszamy więc Was w dowolnej konfiguracji: Mama + dziecko, Tata + dziecko, Babcia + wnuczek, Dziadek + wnuczka, a może starsze rodzeństwo pobiegnie z młodszym?  Stopień pokrewieństwa nie gra roli, podobnie jak poziom biegowego zaawansowania! 🙂

O co chodzi?

Do pokonania będzie jedno okrążenie stadionu, czyli 400m. Na pierwszej zmianie pobiegną osoby dorosłe, które będą musiały zmierzyć się z dystansem 300m. Po przebiegnięciu 300m nastąpi zmiana sztafetowa, czyli przekazanie pałeczki sztafetowej i na ostatnią prostą – 100m – ruszą dzieci.

Kto wygrywa?

To wyjątkowa konkurencja, bo od razu możemy powiedzieć, kto wygra. WSZYSCY! 😉 W ten rozgrywce nie będziemy prowadzić żadnej klasyfikacji. Najważniejsza jest tu dla nas zabawa i radość ze wspólnego startu! Czasy oczywiście będą profesjonalnie zmierzone. Wyniki biegu opublikujemy je w kolejności alfabetycznej. Każdy kto ukończy Sztafetę Rodzinną, dostanie na mecie pamiątkowy dyplom i medal!

Więcej o Sztafetach Rodzinnych znajdziecie na stronie danego miasta w zakładce NASZE BIEGI –> SZTAFETY RODZINNE

Zapraszamy do zapisów! Limit miejsc jest ograniczony!