W tym roku po raz pierwszy każdy z Was dostanie medal!!! Podczas tegorocznych dwóch imprez 1Mili każdy uczestnik, który ukończy bieg otrzyma od nas medal na pamiątkę.

 

Jeśli chcesz zdobyć je wszystkie musisz zaliczyć Hat trick i wystartować w we wszystkich naszych możliwych konkurencjach.

Medal dla uczestników 1Mili: W unikatowym kolorze ceglastego pomarańczu  bieżni lekkoatletycznej. Złote wstawki na medalu tworzą tory lekkoatletyczne. A co oznacza złoto?  Wiadomo –  jesteś zwycięzcą ;).

Medal dla uczestników Sztafet: Czarny kolor odnoszący się do pory rozgrywania biegu, jest to ostatnia konkurencja na naszej imprezie owiana jest nutką mroku co nadje wyjątkowości temu wydarzeniu. Stadion oświetlają jupitery, a mocna muzyka w tle buduje dodatkowe napięcie. Złote wstawki na medalu tworzą tory lekkoatletyczne. A co oznacza złoto?  Wiadomo –  jesteś zwycięzcą ;).

Medal dla uczestników Lekka Piątkę: Zielony design medalu nawiązuje do tego, że  bieg odbywa się na łonie natury nie tylko na tartanie. Złote wstawki na medalu tworzą tory lekkoatletyczne. A co oznacza złoto?  Wiadomo –  jesteś zwycięzcą ;).