Już tylko dwa tygodnie dzieli nas od pierwszej edycji SYMBOLICZNEJ 1MILI, czyli pięknego zwieńczenia naszej wirtualnej rywalizacji! Przeczytaj, jak będą zorganizowane te zawody!

Symboliczne 1MILE to kameralne zawody na dystansie 1 mili z udziałem naszych Ambasadorów.
Start w Symbolicznych 1MILACH jest bezpłatny i można go wygrać wyłącznie w toku wirtualnej rywalizacji.

Po zakończeniu i podsumowaniu Wirtualnej 1MILI, tj. w dniu 31.08.2020 r., zaproszenia do udziału w Symbolicznych 1MILACH dostaną od nas:
– 10 najszybszych mężczyzn (deklarujących chęć startu w danym mieście),
– 10 najszybszych kobiet (deklarujących chęć startu w danym mieście),
– 80 osób z największą liczbą zarejestrowanych mil (deklarujących chęć startu w danym mieście).

Łącznie będzie to więc 300 osób, po 100 osób na edycję w danym mieście.

Zaproszenie zostanie wysłane przez nas newsletterem na adres podany przy rejestracji do Wirtualnej 1MILI. Będziemy Was prosić o bardzo szybką odpowiedź z deklaracją lub rezygnacją ze startu. W przypadku edycji warszawskiej, chcielibyśmy byście dali nam znać wręcz bezzwłocznie, tj. do dnia 1.09.2020 r. do godz. 12:00. Wówczas szybko będziemy wiedzieli kto z Was jest chętny do wystartowania, a kto chce zwolnić miejsce kolejnej osobie z listy.

 

GDZIE I KIEDY?

Odbędą się trzy edycje Symbolicznych 1MIL:

➡️  6 września 2020 r. w Warszawie, na stadionie AWF Warszawa, ul. Marymoncka 34

➡️  13 września 2020 r. w Krakowie, na stadionie MOS Kraków-Wschód, Osiedle Szkolne 39

➡️  20 września 2020 r. w Poznaniu, na stadionie POSiR Golęcin, ul. Warmińska 1

 

Ramowy plan imprezy:

10:00 – otwarcie biura zawodów
10:30 – rozgrzewka z Ambasadorem
11:00 – 12:15 – zawody na 1 milę (starty odbędą się w 5-6 seriach)
12:30 – koniec imprezy

 

Godziny startów poszczególnych serii:

11:00 – seria I
11:12 – seria II
11:24 – seria III
11:36 – seria IV
11:48 – seria V
12:00 – seria VI (najszybsza)

O tym, w której serii startujesz, dowiesz się najpóźniej w czwartek, 3 września. Listy startowe poszczególnych serii będziemy publikować na naszej stronie.

 

PAKIET STARTOWY I ORGANIZACJA

Każdy uczestnik Symbolicznej 1MILI dostanie:

👉 imienny numer startowy

👉 worek z napojami i przekąską od OSHEE

👉 pamiątkowy medal

Na zawodach będzie profesjonalny pomiar czasu, a nad ich przebiegiem będą czuwali sędziowie PZLA.
Zawody będą zorganizowane przy minimalnej oprawie, bez strefy expo i innych atrakcji towarzyszących.

 

ZADBAJMY RAZEM BEZPIECZEŃSTWO!

Przyjdzie nam się ścigać w wyjątkowych, COVIDowych okolicznościach, zatem musimy przedsięwziąć wyjątkowe środki bezpieczeństwa.
Symboliczne 1MILE będą zorganizowane zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia oraz standardami wypracowanymi przez Związek Organizatorów Sportu Masowego.

🔸 W jednej imprezie weźmie udział max. 150 osób.

🔸 Ponieważ Symboliczne 1MILE będą odbywać się na obiektach sportowych (stadionach), na których są trybuny, dopuszczony jest udział kibiców. Osoby te muszą zachować od siebie odstęp min. 1,5 metra oraz zająć max. 50% liczby miejsc, tzn. zająć miejsce na co drugim krześle na trybunach.

🔸 Na terenie obiektu wszyscy uczestnicy imprezy będą musieli nosić maski lub przyłbice zakrywające nos i usta. Jeśli chodzi o zawodników, nakaz ten będzie obowiązywał przy odbiorze pakietów startowych, przy korzystaniu z toalet czy szatni. W czasie rozgrzewki oraz startu w zawodach biegacze nie będą musieli nosić masek.

🔸 Przy wejściu na obiekt oraz w biurze zawodów do Waszej dyspozycji będą płyny do dezynfekcji. Będziemy prosić Was o dezynfekcję rąk przed wejściem na stadion.

🔸 Wszystkie osoby pracujące przy obsłudze zawodów będą stosowały  środki ochrony osobistej (maski lub przyłbice, a niektóre także rękawiczki).

🔸 Jeśli masz objawy infekcji (gorączka, kaszel, katar), prosimy – zostań w domu!

Jesteśmy przekonani, że przy wzajemnym zrozumieniu i poszanowaniu powyższych zasad, będziemy się wszyscy dobrze i bezpiecznie bawić!

 

FAQ 

Jakim kluczem zawodnicy będą podzieleni na serie?

Podzielimy Was na serie na podstawie wyników rejestrowanych w Wirtualnej 1MILI. Weźmiemy pod uwagę najlepszy czas, jaki dany zawodnik zarejestrował w zabawie. Na bazie tych rezultatów, ułożymy 20-25 osobowe serie w taki sposób, by w jednej serii biegły osoby na podobnym poziomie zaawansowania.

Jeśli nie mogę wziąć udziału w Symbolicznej 1MILI, czy możliwe jest przepisanie pakietu na inną osobę?

Nie jest to możliwe. Jeśli nie możesz wziąć udziału w zawodach, poinformuj nas o tym mailowo w wyznaczonym terminie. A my zaprosimy na Twoje miejsce kolejną osobę z listy najszybszych lub najbardziej konsekwentnych w bieganiu mil. Startem w tych zawodach chcielibyśmy nagrodzić te osoby, które najbardziej zaangażowały się w naszą zabawę. Dziękujemy za zrozumienie!

Masz pytanie? Napisz do nas info@1mila.pl