W tym artykule znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje o Symbolicznej 1MILI w Poznaniu, która odbędzie się 20 września 2020 r. na stadionie POSiR Golęcin.

Symboliczne 1MILE to zwieńczające Wirtualną 1MILĘ, kameralne zawody na dystansie 1 mili z udziałem jednego z naszych Ambasadorów. Start w Symbolicznych 1MILACH jest bezpłatny. Biorą w nich udział osoby, które wykazały się największym zaangażowaniem podczas naszej Wirtualnej 1MILI. Jesteś wśród nich? – fantastycznie! Oto, co musisz wiedzieć o poznańskiej edycji Symbolicznej 1MILI!

GDZIE I KIEDY?

Zawody odbędą się  20 września 2020 r. w Poznaniu, na stadionie POSiR – Golęcin, pod adresem: ul. Warmińska 1 (zobacz na mapie >).

 

LISTA STARTOWA Symbolicznej 1MILI w Poznaniu:

⚠️  Zobacz listę startową (kolejność wg serii) – KLIKNIJ >>

⚠️  Sprawdź w której serii biegniesz (lista alfabetyczna) – KLIKNIJ >>

 

PAKIET STARTOWY I ORGANIZACJA

Każdy uczestnik Symbolicznej 1MILI dostanie:

👉 imienny numer startowy

👉 worek z napojem  i przekąską od OSHEE

👉 pamiątkowy medal

Na zawodach będzie profesjonalny pomiar czasu, a nad ich przebiegiem będą czuwali sędziowie PZLA.
Zawody będą zorganizowane przy minimalnej oprawie, bez strefy expo i innych atrakcji towarzyszących.

 

 

OBECNOŚĆ AMBASADORA

Na imprezie w Poznaniu będzie z nami Joanna Jóźwik🤩  Asia to jedna z najlepszych biegaczek średniodystansowych w historii polskiej lekkiej atletyki, medalistka Mistrzostw Europy, wielokrotna Mistrzyni Polski w biegu na 800m oraz w sztafecie 4x400m, piąta zawodniczka na Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro (2016) w biegu na 800m.

Móc spotkać się z Asią na stadionie? Marzenie! 🥰 Właśnie zamierzamy je spełnić!

 

ZADBAJMY RAZEM BEZPIECZEŃSTWO!

Przyjdzie nam się ścigać w wyjątkowych, COVIDowych okolicznościach, zatem musimy przedsięwziąć wyjątkowe środki bezpieczeństwa.
Symboliczne 1MILE będą zorganizowane zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia oraz standardami wypracowanymi przez Związek Organizatorów Sportu Masowego.

🔸 W imprezie weźmie udział max. 100 osób.

🔸 Ponieważ Symboliczna 1MILA w Poznaniu będzie odbywać się na obiekcie sportowym (stadionie), na którym są trybuny, dopuszczony jest udział kibiców. Osoby towarzyszące muszą zachować od siebie odstęp min. 1,5 metra oraz zająć max. 50% liczby miejsc na trybunach.

🔸 Na terenie obiektu wszyscy uczestnicy imprezy będą musieli nosić maski, chusty lub przyłbice zakrywające nos i usta. Nakaz zakrywania nosa i ust będzie obowiązywał w  biurze zawodów (przy odbiorze pakietów startowych, oddawaniu/odbieraniu depozytów), przy korzystaniu z toalet oraz szatni. W czasie rozgrzewki oraz startu w zawodach biegacze nie będą musieli nosić masek.

🔸 Przy wejściu na obiekt oraz w biurze zawodów do Waszej dyspozycji będą płyny do dezynfekcji. Będziemy prosić Was o dezynfekcję rąk przed wejściem na stadion.

🔸 Wszystkie osoby pracujące przy obsłudze zawodów będą stosowały  środki ochrony osobistej (maski lub przyłbice, a niektóre także rękawiczki).

🔸 Jeśli masz objawy infekcji (gorączka, kaszel, katar), prosimy – zostań w domu!

Jesteśmy przekonani, że przy wzajemnym zrozumieniu i poszanowaniu powyższych zasad, będziemy się wszyscy dobrze i bezpiecznie bawić!

 

FAQ 

Jakim kluczem zawodnicy są podzieleni na serie?

Podzieliliśmy Was na serie na podstawie wyników rejestrowanych w Wirtualnej 1MILI. Wzięliśmy pod uwagę najlepszy czas, jaki dany zawodnik zarejestrował w zabawie. Na bazie tych rezultatów, ułożyliśmy ok. 20-osobowe serie w taki sposób, by w jednej serii biegły osoby na podobnym poziomie zaawansowania.

Masz pytanie? Napisz do nas info@1mila.pl