W tym artykule znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje o Symbolicznej 1MILI w Warszawie, która odbędzie się 6 września na stadionie AWF Warszawa.

Symboliczne 1MILE to zwieńczające Wirtualną 1MILĘ, kameralne zawody na dystansie 1 mili z udziałem naszych Ambasadorów.
Start w Symbolicznych 1MILACH jest bezpłatny. Wezmą w nich udział osoby, które wykazały się największym zaangażowaniem podczas naszej Wirtualnej 1MILI. Jesteś wśród nich? – fantastycznie! Oto, co musisz wiedzieć o warszawskiej edycji Symbolicznej 1MILI!

GDZIE I KIEDY?

Zawody odbędą się  6 września 2020 r. w Warszawie, na stadionie AWF Warszawa, ul. Marymoncka 34.

 

LISTA STARTOWA Symbolicznej 1MILI w Warszawie:

⚠️  Zobacz listę startową (kolejność wg serii) – KLIKNIJ >>

⚠️  Sprawdź w której serii biegniesz (lista alfabetyczna) – KLIKNIJ >>

 

PAKIET STARTOWY I ORGANIZACJA

Każdy uczestnik Symbolicznej 1MILI dostanie:

👉 imienny numer startowy

👉 worek z napojami i przekąską od OSHEE

👉 pamiątkowy medal

Na zawodach będzie profesjonalny pomiar czasu, a nad ich przebiegiem będą czuwali sędziowie PZLA.
Zawody będą zorganizowane przy minimalnej oprawie, bez strefy expo i innych atrakcji towarzyszących.

 

 

OBECNOŚĆ AMBASADORA

Na imprezie w Warszawie będzie z nami Bartek Olszewski, znany Wam pewnie bardziej jako Warszawski Biegacz!

Bartek jest jednym z najlepszych biegaczy-amatorów w Polsce, trenerem, a „przy okazji” najpopularniejszym blogerem biegowym 😉 Jest niekwestionowanym mistrzem biegów długodystansowych, ale nie stroni też od średnich dystansów. Jego życiówka na 1 milę? Nieoficjalnie: 4:50. Do pobicia w tym roku, mamy nadzieję! 😉

 

ZADBAJMY RAZEM BEZPIECZEŃSTWO!

Przyjdzie nam się ścigać w wyjątkowych, COVIDowych okolicznościach, zatem musimy przedsięwziąć wyjątkowe środki bezpieczeństwa.
Symboliczne 1MILE będą zorganizowane zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia oraz standardami wypracowanymi przez Związek Organizatorów Sportu Masowego.

🔸 W imprezie weźmie udział max. 150 osób.

🔸 Ponieważ Symboliczne 1MILE będą odbywać się na obiektach sportowych (stadionach), na których są trybuny, dopuszczony jest udział kibiców. Osoby te muszą zachować od siebie odstęp min. 1,5 metra oraz zająć max. 50% liczby miejsc, tzn. zająć miejsce na co drugim krześle na trybunach.

🔸 Na terenie obiektu wszyscy uczestnicy imprezy będą musieli nosić maski, chusty lub przyłbice zakrywające nos i usta. Nakaz zakrywania nosa i ust będzie obowiązywał w  biurze zawodów (przy odbiorze pakietów startowych, oddawaniu/odbieraniu depozytów), przy korzystaniu z toalet oraz szatni. W czasie rozgrzewki oraz startu w zawodach biegacze nie będą musieli nosić masek.

🔸 Przy wejściu na obiekt oraz w biurze zawodów do Waszej dyspozycji będą płyny do dezynfekcji. Będziemy prosić Was o dezynfekcję rąk przed wejściem na stadion.

🔸 Wszystkie osoby pracujące przy obsłudze zawodów będą stosowały  środki ochrony osobistej (maski lub przyłbice, a niektóre także rękawiczki).

🔸 Jeśli masz objawy infekcji (gorączka, kaszel, katar), prosimy – zostań w domu!

Jesteśmy przekonani, że przy wzajemnym zrozumieniu i poszanowaniu powyższych zasad, będziemy się wszyscy dobrze i bezpiecznie bawić!

 

FAQ 

Jakim kluczem zawodnicy są podzieleni na serie?

Podzieliliśmy Was na serie na podstawie wyników rejestrowanych w Wirtualnej 1MILI. Wzięliśmy pod uwagę najlepszy czas, jaki dany zawodnik zarejestrował w zabawie. Na bazie tych rezultatów, ułożyliśmy ok. 20-osobowe serie w taki sposób, by w jednej serii biegły osoby na podobnym poziomie zaawansowania.

Masz pytanie? Napisz do nas info@1mila.pl