Pobiegnij 1MILĘ z Joanną Jóźwik!

1 mila to dokładnie 1609,34m, cztery okrążania stadionu – dystans dla każdego! W tym roku bieganie 1 Mili z Joanną Jóźwik – polską królową biegów średnich, aktualną wicemistrzynią Europy na 800m, też jest dla każdego! Już 5 czerwca na stadionie AWF Warszawa odbędzie się największa stadionowa impreza biegowa dla amatorów, 1MILA – mityng lekki i atletyczny. Zapisz się i pobiegnij z Asią jako swoją osobistą pacemakerką!

„1MILA – mityng lekki i atletyczny” to jedyne takie zawody dla amatorów, na których każdy, niezależnie od wieku czy biegowego doświadczenia, może sprawdzić się na bieżni i poczuć się jak na profesjonalnym mityngu lekkoatletycznym. Wszystko przy niezwykłej oprawie: każdy zawodnik otrzymuje imienny numer startowy, jest imiennie wyczytywany na start swojej serii, serie są na żywo komentowane przez dziennikarza sportowego, Tomasza Smokowskiego, a na mecie na każdego czeka pamiątkowy medal. Warszawska edycja imprezy odbędzie się już 5 czerwca na stadionie AWF na Bielanach. Poza biegiem głównym na 1 Milę (1609m), rywalizować będzie można również drużynowo w Sztafetach 4x400m oraz w Lekkiej Piątce – biegu na 5km, którego wyjątkowo szybka trasa wiedzie częściowo na stadionie, a częściowo po asfalcie. Z kolei najmłodsi biegacze będą mogli wystartować w bezpłatnych Biegach Dzieci (100m, 400m i 800m).

Wystartuj z Asią!

W tym roku organizatorzy przygotowali dla fanów lekkoatletyki nie lada gratkę.  Bo czy znacie inną imprezę biegową, gdzie możecie zmierzyć się z klasycznym, średnim dystansem 1 mili, a Waszą osobistą  pacemakerką będzie polska królowa biegów średnich, aktualna halowa wicemistrzyni Europy (800m) i piąta zawodniczka Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro  – Joanna Jóźwik?

Wystarczy wymyślić  hasło motywujące do startu w imprezie 1MILA i wpisać je w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku lub Instagramie.

Asia wybierze 3 najciekawsze odpowiedzi i pobiegnie w seriach z ich autorami podczas 1MILI w Warszawie. Lekko – na luzie? Czy atletycznie – na wynik? Możesz pobiec jak chcesz! Tempo nie ma znaczenia. Będzie można z Asią potruchtać i pogadać albo się pościgać. Grunt, żeby dobrze się bawić! Konkurs trwa tylko do 15.05.2022 r.

Nie tylko bieganie

1MILA to wydarzenie całodzienne. Poza konkurencjami biegowymi, dla biegaczy i kibiców przygotowane będą liczne atrakcje w strefa expo, m.in. strefa relaksu z foodtruckami i leżakami, wielkie miasteczko sportowe dla dzieci, strefa rozciągania, a także spotkania z gwiazdami sportu i ekspertami ds. treningu, diety i regeneracji.

Więcej info na stronie:  www.1mila.pl

Bezpośredni link do zapisów: https://zapisy.sts-timing.pl/720/strona/