Trwają zapisy na Kinder Joy of moving Biegi Dzieci rozgrywane w ramach imprezy 1MILA! To jedyna taka impreza biegowa, na której każdy – bez względu na wiek czy stopień zaawansowania – może poczuć się jak lekkoatleta i odkryć magię biegania po bieżni!

W drugą sobotę września na stadionie AWF Warszawa odbędzie się wyjątkowa impreza biegowa dla amatorów – 1MILA – mityng lekki i atletyczny. W jej ramach rozegrane zostaną także bezpłatne Kinder Joy of moving Biegi Dzieci. Młodzi biegacze w wieku od 3 do 15 lat będą rywalizowali na dystansach 100m, 400m i 800m (w zależności wieku). Każdy młody biegacz oraz biegaczka otrzymają fantastyczny pakiet startowy: worek sportowy, koszulkę techniczną, numer startowy, wodę, sportową bandanę. Jednak to nie wszystko! Na mecie każdy uczestnik Kinder  Joy of moving Biegów Dzieci otrzyma także pamiątkowy medal oraz dyplom!

(c) Wszelkie prawa zastrzeżone,
www.1mila.pl;
www.sportografia.pl; www.aktywer.pl

– To jedyna taka impreza w Polsce, na której każdy może się poczuć się zawodowy biegacz! Imienne zaproszenia na start swojej serii, profesjonalny komentarz, ekrany z powtórkami z biegów, profesjonalny pomiar czasu! A tak głośnego dopingu kibiców zawodowcy mogą wręcz pozazdrościć! – mówi  Marcin Lewandowski, Olimpijczyk, rekordzista Polski w biegu na milę i ambasador 1MILI. –
To wspaniałe, że możemy uczyć młode pokolenie sportowej rywalizacji! – dodaje.

Udział w Kinder Joy of moving Biegach Dzieci jest całkowicie bezpłatny. Przy rejestracji jest jednak możliwość dodatkowego wesparcia programu stypendialnego „WYBIEGAJ w PRZYSZŁOŚĆ” Fundacji Zdrowy Ruch. Cegiełki w wysokości 10 złotych w całości zostaną przekazane na rzecz wsparcia młodych, zdolnych sportowców!

(c) Wszelkie prawa zastrzeżone,
www.1mila.pl;
www.sportografia.pl; www.aktywer.pl

Poza biegami dla dzieci i młodzieży, w ramach imprezy rozegrane zostaną także biegi dla dorosłych na dystansach: 5km, 1 mili oraz sztafet 4x400m. Ale na bieganiu się nie skończy! Dla biegaczy i kibiców przygotowane będą liczne atrakcje! Obok stadionu stanie strefa expo, foodtrucki i sportowe miasteczko dla dzieci. Przez cały czas trwania imprezy będzie działać także Milowa Akademia Biegowa, czyli strefa spotkań z gwiazdami i ekspertami, fizjoterapeutami, dietetykami, psychologami sportu, itp. Spotkania będą poprzeplatane konkursami z nagrodami!

Zapisy trwają do 9 września lub do wyczerpania limitów! Więcej informacji o imprezie: https://1mila.pl/warszawa/nasze-biegi/kinder-joy-of-moving-biegi-dzieci/

Zapisy odbywają się przez stronę: https://zapisy.sts-timing.pl/721/

Kinder Joy of moving to program z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu realizowany przez Grupę Ferrero. Do tej pory Kinder Joy of moving zainspirował już ponad cztery miliony dzieci oraz ich rodziny w 30 krajach na całym świecie do bycia aktywnym, a tym samym do okrywania radości z ruchu! U podstaw Programu leży przekonanie, że szczęśliwe dziecko dzisiaj, stanie się lepszym dorosłym jutro. Więcej informacji na www.kinderjoyofmoving.com/pl

(c) Wszelkie prawa zastrzeżone,
www.1mila.pl;
www.sportografia.pl; www.aktywer.pl

1MILĘ organizuje Fundacja Zdrowy Ruch we współpracy ze Sportfolio. Projekt jest współfinansowany przez Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu. Partnerami imprezy są: Totalizator Sportowy, Żabka, Kinder Joy of moving, Amica, Garmin oraz Oshee. Projekt wspierają także Miasto Poznań, Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji, Miasto Stołeczne Warszawa i Gmina Bielany

Więcej informacji na www.1mila.pl. Śledźcie nas też na Facebooku oraz Instagramie!

1MILA – mityng lekki i atletyczny to wyjątkowa impreza biegowa dla amatorów, popularyzująca bieganie na bieżni. Odbywa się na stadionie, przy oprawie godnej największych mityngów lekkoatletycznych. W ramach imprezy odbywają się 4 konkurencje: 1 Mila (1609m), Sztafety 4x400m, Kinder Joy of moving Biegi Dzieci (100m, 400m, 800m) i nowość – Lekka Piątka (5km). Kupując pakiet na dowolną z nich, można wesprzeć Program Stypendialny „Wybiegaj w Przyszłość” dla młodych, zdolnych sportowców. Ambasadorami imprezy są wybitni lekkoatleci: Joanna Jóźwik, Marcin Lewandowski i Bartosz Olszewski. W tym roku imprezy z cyklu 1MILA odbędą się: 11 września w Warszawie i 26 września w Poznaniu.

 

(c) Wszelkie prawa zastrzeżone,
www.1mila.pl;
www.sportografia.pl; www.aktywer.pl

1MILĘ organizuje Fundacja Zdrowy Ruch we współpracy ze Sportfolio. Projekt jest współfinansowany przez Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu. Partnerami imprezy są: Totalizator Sportowy, Żabka, Kinder Joy of moving, Amica, Garmin oraz Oshee. Projekt wspierają: Miasto Poznań, Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji, Miasto Stołeczne Warszawa, Dzielnica Bielany oraz AWF Warszawa. Więcej informacji na www.1mila.pl , a także na Facebooku oraz Instagramie!