Drodzy! Przez ostatnie miesiące ciężko pracowaliśmy nad tym, by w tym trudnym i dziwnym sezonie, 1MILA mogła się odbyć. Ostatecznie udało nam się znaleźć formułę zgodną z naszymi wartościami, bezpieczną i atrakcyjną dla Was!
Dzisiaj z dumą możemy ogłosić: 1MILA ODBĘDZIE SIĘ, ale na nowych zasadach! 😍💪

Kolejne branże są odmrażane, kolejne obostrzenia łagodzone. Niezależnie jednak od tego, jakie będą dopuszczalne limity zgromadzeń i jaki reżim sanitarny będzie obowiązywał na jesieni, dla nas priorytetem ZAWSZE będzie przede wszystkim Wasze ZDROWIE oraz JAKOŚĆ, która jest naszym wyróżnikiem i do której Was przyzwyczailiśmy. 1MILA to nie jest bieganie na stadionie. Mówimy o sobie „Mityng lekki i atletyczny” i chcemy być imprezą, gdzie można się bezpiecznie i swobodnie spotkać, biegać przy aplauzie kibiców, wspierać się nawzajem, pójść na panele z ekspertami, zjeść coś dobrego w piknikowej atmosferze, pobawić z dzieciakami w miasteczku Kinder Joy of moving, a na koniec dnia wystartować jeszcze ze znajomymi w sztafetach. W tym sezonie nie jest możliwie zorganizowanie takich imprez według naszych standardów.

➡️ Dlatego pierwszym krokiem z naszej strony jest ODWOŁANIE imprez w tradycyjnej formie, jakie miały się odbyć w Warszawie i Poznaniu. W związku z odwołaniem wydarzeń, gwarantujemy zwrot Waszych opłat startowych. Na konto, z którego dokonano opłaty startowej, otrzymacie przelew zwrotny w wysokości opłaty startowej pomniejszonej o 2,8% prowizji, którą nalicza system płatności elektronicznych Dotpay, obsługujący nasz system rejestracji. Proces zwrotów będzie trwał do końca miesiąca. Jeśli do 30.06.2020 r. nie otrzymacie przelewu, bardzo prosimy o kontakt na info@1mila.pl. Niezwłocznie wyjaśnimy sprawę!

➡️ Drugim krokiem jest start nowej formuły imprezy – WIRTUALNEJ 1MILI!
💥 Udział w zabawie będzie BEZPŁATNY. Planujemy dla Was 5-tygodniową ogólnopolską wirtualną rywalizację, w której każdy będzie mógł indywidualnie biegać 1 mile i rejestrować swoje wyniki za pomocą prostego formularza na naszej stronie. My będziemy prowadzić RANKINGI „kto przebiegł najwięcej mil” i „kto przebiegł najszybsze mile” i co dwa tygodnie NAGRADZAĆ uczestników 🏆🎁
💥 Ale nie to jest najfajniejsze! Dzięki wsparciu naszych sponsorów, KAŻDA ZAREJESTROWANA w zabawie MILA TO 1 ZŁ NA CELE CHARYTATYWNE! 🚀😍🙌 Nasi Ambasadorowie Joanna Jóźwik, Marcin Lewandowski i Bartosz Olszewski wybrali Fundacje, które chcą wspierać. Przy rejestracji, będzie można zapisać się do wirtualnych teamów charytatywnych naszych Ambasadorów i swoim bieganiem zasilać konta wybranych Fundacji. Więcej o programie przeczytajcie >> TUTAJ
💥 A na koniec jeszcze jedna dobra informacja. Nie wszystko będzie w „wirtualu”! 🤩 ✊ Jeśli tylko przepisy na to pozwolą, zorganizujemy we wrześniu SYMBOLICZNE 1MILE we wszystkich trzech miastach, w których pierwotnie mieliśmy być: 6.09 Warszawie, 13.09 Krakowie i 20.09 Poznaniu. Będą to zawody na 1 milę z udziałem naszych Ambasadorów, z bardzo limitową liczbą miejsc. Udział w imprezie będzie można wygrać w toku wirtualnej rywalizacji.

Wszystkie informacje nt. Wirtualnej 1MILI znajdziecie >> TUTAJ

Czy potrzebujecie jeszcze jakiejś dodatkowej motywacji? Nic, tylko przez całe wakacje w całej Polsce będziemy biegać 1MILE! 😏😅 A im więcej wybieganych mil, tym większa pomoc potrzebującym, tym większa szansa na nagrody i na spotkanie z Ambasadorami na Symbolicznej 1MILI 😍 Startujemy 22 czerwca!

W Wirtualnej 1MILI, jak się pewnie domyślacie, nie mogliśmy uwzględnić biegów dla dzieci. Ale to nie oznacza, że zapomnieliśmy o naszych małych biegaczach! Wraz z naszym partnerem Kinder Joy of moving przygotowujemy dla Was niesamowity KONKURS. Będzie trochę sportowo, a trochę.. artystycznie 😃 Stay tuned!

Dziękujemy Wam za zrozumienie i wsparcie w tym trudnym czasie. Mamy ogromną nadzieję, że zechcecie bawić się z nami w Wirtualną 1MILĘ i że wspólnie przekujemy nasze bieganie w 100% dobra!

Zespół 1MILI