1MILA to wydarzenie całodzienne. Poza konkurencjami biegowymi,  przygotowujemy dla Was  masę atrakcji w Strefie Kibica.  Będą otwarte i bezpłatne dla wszystkich odwiedzających, nie tylko zawodników. Zobaczcie, co szykujemy dla Was we współpracy z naszymi Partnerami!

Gospodarzem STREFY KIBICA będzie dziennikarz Polskiego Radia oraz  trener personalny, Piotr Galus

 

1. Pho3nix Kids Zone – wyjątkowa strefa aktywności dla dzieci

Wpadajcie całymi rodzinami! Wszystkie atrakcje będą otwarte i bezpłatne dla wszystkich odwiedzających. Z myślą o najmłodszych, tuż obok stadionu stanie wielka strefa aktywności przygotowana przez naszych przyjaciół z Fundacji Pho3nix.

 

2. Spotkania z gwiazdami sportu! 

Już tradycyjnie w krzyżowy ogień pytań weźmie naszych gości, dziennikarz i trener personalny, Piotr Galus.
Na scenie w Strefie Kibica będziecie mogli spotkać najwybitniejszego polskiego średniodystansowca, rekordzistę Polski na 1 milę, Marcina Lewandowskiego, trzykrotną mistrzynię olimpijską w rzucie młotem, rekordzistkę świata, Anitę Włodarczyk i wschodzące gwiazdy polskiej lekkiej atletyki, czyli Stypendystów Programu „Wybiegaj w Przyszłość”!

10:00 – spotkanie ze Stypendystami „Wybiegaj w Przyszłość”

12:30 – spotkanie z Marcinem Lewandowskim

13:30 – spotkanie z Anitą Włodarczyk

 

3. Strefa relaksu

Będzie też miejsce, żeby odpocząć, usiąść sobie na leżaczku lub puffie, położyć w cieniu drzew, skorzystać z oferty foodtrucków, zrobić fajne zdjęcia. Po prostu pełen relaks 🙂

 

4. Nasz Ambasador dla Was!

Na imprezie w Poznaniu obecny będzie Marcin Lewandowski, Ambasador 1MILI. Będzie można z nimi porozmawiać, zrobić sobie zdjęcie, a nawet pościgać się na bieżni!

 

5. Showroom Garmina


Tu dowiecie się wszystkiego na temat najnowszych technologii w smartwatchach Garmina i sprzętach nawigacyjnych! Garmin jest też fundatorem nagród w naszych konkursach i nagrody głównej dla Amatorskich Mistrzyni i Mistrza Poznania!

 

6. Sklep 1MILI

To tu odbierzecie zakupione lub/i kupicie produkty z oficjalnej kolekcji 1MILIkoszulki, które przygotowaliśmy wraz z naszym partnerem technicznym – marką AdRunaLine, kominy i  skarpetki.

 

7. Strefa interaktywnych zabaw dla dzieci przygotowana przez Salę Zabaw FIKOŁKI! 🤸‍♀️🎨🤹‍♀️

 

8. KONKURSY! 🥳

Będąc w Strefie Kibica, uważnie słuchajcie, co się tam dzieje! Przygotowaliśmy dla Was wyjątkowe konkursy w formie quizów z nagrodami od 1MILI i naszych Partnerów!

Przez cały czas trwania imprezy będzie też trwał KONKURS #1MILAFOTO!  Zasady są proste:
1/ Zrób zdjęcie lub film podczas imprezy 1MILA Poznań 2023
2/ Opublikuj je na swoim profilu na Instagramie lub/i Facebooku i koniecznie oznacz profil @1mila.pl oraz otaguj #1MILAFOTO
Dwa najciekawsze, najbardziej inspirujące czy najśmieszniejsze posty nagrodzimy smartwatchami Garmin Forerunner 265!

Tutaj znajdziecie szczegóły Konkursu >>

 

9. Strefa rozciągania

O godzinie 15:40, 16:20 i 17:00 Piotr Galus będzie prowadził sesje stretchingu dla tych, którzy już skończyli swoje biegi. To będzie znakomita okazja, żeby się rozciągnąć i uspokoić organizm po wysiłku.

 

10. Strefa Klubowa

Będzie też specjalna strefa, gdzie będziemy gościć ekipy, które najliczniej pojawią się na naszej imprezie. Jeśli zapisze się min. 15 osób z Twojego klubu/firmy, udostępnimy Wam miejsce, żebyście mogli zrobić sobie swoją „bazę”. Więcej o Strefie Klubowej przeczytajcie tutaj >> 

 

11. Biuro Zawodów 🙂

Kto przeczytał do końca, ten będzie wiedział, że nasze biuro zawodów będzie czynne od 7:30 do 19:00.
Zapraszamy 🙂